Neděle 3.8.08 Brno-Vídeň-Brno

35 nepřečtených
  • Splinter

    Tož, su s Ječňákem domluvenej na neděli 3. srpna..

    Tomáš jede s Medunkou z U. Hradiště, my co pojedem z Brna se přidáme v Hodoníně a pak už hurá směr Vídeň…

    Berem to jako kulturně-cyklistickou vyjížďku…

    Kdyby někomu došlo tak se dá dojet do Břeclavi na vlak.. a přiblížit se domů (jak Brno tak směr Přerov)

     

    Anketa: Jedeš?

    Jo
    1x
    20%
    Ne
    2x
    40%
    2x
    40%
    0x
    0%
    0 0
    • jojina20  

      mám jen bike…ale jel bych

      0 0
      • Splinter  

        no jestli už něco takovýho máš za sebou a máš slicky na bajka tak proč ne.. Ale časově to bude tak akorát i na silničkách..

        Počítám průměr tak 27–28…

         
        0 0
        • jojina20  

          O vzdálenost ani nejde, ale slicky zatím nemám. Až pořídím, tak se příště přidám, určitě nejedete naposledy.....

          0 0
    • jecnak  

      A jen bych v zajmu civilizace dodal, ze ta kulturne cyklisticka vyjizdka da skoro dost pres 250km. V planu je Prater, Schoenbrunn atd. Pokud mate nekdo nejake tipy, pak sem s nimi.

      0 0
    • Splinter  

      jo ještě k trase:

      Měřil jsem na mapách na Googlu a z Brna to bude cca 350ti km vyjížďka

      Trasa přibližně:

      • Brno
      • Čejč
      • Hodonín
      • Břeclav
      • Bernardstahl
      • Angern
      • Ganserndorf
      • Vídeň

      a ZPĚT :-)

       
      0 0
      • Lukecz  

        Plánuju stejný trip ze Zlína, ovšem nejspíš v jiném termínu :(  Aspoň do Břeclavi bych se ale svezl :)

        0 0
      • jecnak  

        To jsem cekal min, ale aspon, ze to je placaty. Takze vyrazime hezky brzo rano at to vsechno v klidu a za svetla stihneme.

        0 0
      • Polka  

        Zpatecni trasa bude fakt ta sama jo?

        0 0
        • jecnak  

          Ne, zrejme jedem Rakouskem vychodneji kolem Moravy. To se ale jeste ukaze podla casu, sil a nalady.

          0 0
    • jecnak  

      TAKZE NAKONEC JEDEM V SOBOTU 2.8.

      0 0
    • Paja  

      Skoda, jedem na dovcu…

      0 0
    • Pebe  

      snad teda taky jedu ;-)

      0 0
    • Howgh  

      dyť v sobotu jsou na Veveří Keltské dožínky !

      http://www.kudrna.cz/…htmlpage.php?…

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Fuj, to vypadá šíleně. :-) Tak si to užijte.

      0 0
    • Splinter  

      Takže odjezd od nás na sraz do Hodonína bude v 4.45 ráno..

      Ať se nemusíme moc hnát.. Mělo by to vyjít napohodu v 7 do Hodonína.

      0 0
      • Martula  

        Chi chi, já startuju až ve 3 odpoledne :cP

         

        Jinak ať vám to klapne i s počasím, ať dojedete celí!

        0 0
        • jecnak  

          Jsem cetl at dojedete zeli :-D

          0 0
          • Splinter  

            Kibic jede taky?!

            0 0
          • RomanH  

            Tak po tom zeli bych tu cestu videl na pekne dlouho :)

            0 0
      • Polka  

        Kua to nevstanu :-)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Napojím se mezi 21 a 22 hod, v Rebešovicích. Pokus o ftip.-)

      0 0
    • Polka  

      Toz 345km – 28,4 km/h. Pro me brutus akce z pohledu kilometraze :-) Zase hranice trosku posunuty. Desti a vetru jsme porucili taky docela pekne. Sorry za nedostatecny hakovani, ale uz jsem pak fakt nestihal, i kdyz z Breclavi jsme to nakonec se Splinterem docela dobre rozjeli a za 2hod byli doma akorat pri setmeni.

      Pristi rok snad zase! A pres Blavu :-)

      0 0
    • Polka  

      A mapa…

      0 0
    • Splinter  

      JJ akce super, když sem koukal na CHMI tak jsme měli štěstí jak sviňa:o) Terénní vložka za Vídní byla taky zajímavá. FKK fuj:o) Jitka to zvládla taky dobře… Těším se na fotky od našeho dvorního reportéra… (Omlouvám se za svůj zadní výplet) :o)

      Taky bych to viděl příště na Brno-Vídeň-Bratislava:o)

      Mně to dalo 350,81km/28,1 p­rumer (ale myslim ze bude realne nekde k 29ti s tim popojizdenim)/1252 nastoupanych

      0 0
      • Splinter  

        jo málem bych zapomněl, ta panelová cesta mezi Židlochovicema a Břeclaví má cca 2008 panelů… :o)

        0 0
    • jecnak  

      Pekne to bylo, misty lehce monotonni, misty zas hnusnej provoz a cestou tam protivitr, ale zpatecni cesta a Viden samotna byla supr. Na to motani po meste a kolem by to chtelo tu navigaci. Borec na Pinarellu byl fajn a hlavne velke rozptyleni. Co nechapu doted je Versace a pozarni slavnosti s pozary vsude kolem, hold jiny kraj jiny mrav ;-)

      Nam to hodilo kolem 330km a by woko 700m avg kolem 28 s tim, ze posledni hodinu jsme si dali pohodicku s focenim na prazdne silnici. Zvlast rani vyjezd a vecerni dojezd ma neco do sebe, zapad a vychod slunce, cervanky, ticho, chladek.

      Ad Brno, Viden, Bratislava – nevidim to az tak realne, muselo by se vyrazet jeste driv a dojezd by byl uz vazne pred pulnoci. Dal bych treba jen Bratislava a zpet s nejakou oklikou po hezcich cestach. A nebo neco do Kopcu – co trebas Lysa.

      0 0
      • jecnak  

        A na jedno bych zapomnel. Velkou poklonu skladam Medunce. Dala celych 330km bez jakekoli pomoci, zvladala i sprint z Vidne kolem 37km/h a nebo velmi neprijemnou cestu proti vetru do Vidne.

        0 0
    • Pebe  

      tak už jsem konečně taky doma, bylo to úplně super, jsem rád že jsem to dokončil, i když jsem si cestou zpátky nemohl už od hranic moc sednout, vinou usychajícího potu se mi „lehce“ odřel zadek :-(

      Poklona a obdiv Jitce, jela parádně, poděkování Tomášovi a Petrovi za držení předních pozic, omluva Radkovi za kličkování před ním. A ještě díky všem že jste nemlčeli a byly i humorný vložky, třeba debata o zadních nábojích a přehazovačkách :-D

      A k počasí, naštěstí se vítra na cestu zpět neotočil, akorát nemuselo být pořád takový vlhko jak v prádelně.

      FKK jsme přejeli, nudistům se vyhýbali i pohledy :-D a OMW teda obrovská :-O a osobní rekord z Ještědu překonán.

      DĚKUJU ;-)

      P.S: fotky zde

      0 0
    • treatt  

      Panove a damo, damo zejmena, smekam, super vykon!

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce