• weri29

    jake doporucite tretry na bike do 2500,–.....

    0 0
    • yoggi  

      toto

      0 0
    • michals1  

      Tretry bez karbonove podrazky bych na spd system nebral. Ani se neoplati, protoze vydrzi mnohem mene. Rovnez prenos sily na pedal je u nich spatny.

      0 0
      • JSt  

        :-))

        0 0
        • weri29  

          a co nejaky s prezkou..nebyli by to 2500

          0 0
          • Jogador  

            Třeba tyto, shimano dělá tretry s přezkou levně, tyto  jdou sehnat kolem 2500…

            0 0
          • Matony  

            dá se občas na něco narazit já koupil asi za 1300,– karbonové diadory , ale zatím nemůžu posloužit protože leží v botníku, protože nejsou kufry. Vyřeším s novýma pedálama.

            0 0
      • vikicek  

        :D

        0 0
      • jIrI___  

        Ty seš komik :-)).

        0 0
        • Hnoj  

          No, možná to zní komicky, ale rozdíl mezi tretrami s plastovou a karbonovou podrážkou je pocitově velmi rozdílný. V karbonu se podle vlastní zkušenosti šlape o poznání lépe… Když jsem přešel na tretry Shimano, myslel jsem chvílema, že utrhnu pedály :-D

          0 0
          • jIrI___  

            Já reagoval hlavně na tohle: „…bych na spd system nebral. Ani se neoplati, protoze vydrzi mnohem mene.“ SPD mi připadá třeba oproti takovým šlehačům o dost méně náročné na kvalitu podrážky. A většině lidí se tretry dřív roztrhají než aby jim „odešla“ podrážka. Že karbonová podrážka bude tvrdší a bude líp přenášet sílu, o tom se nedá ani polemizovat :)

            0 0
            • Hnoj  

              Aha potom rozumím. Každopáídně o náročnosti šlehačů na podrážky treter vypovídá existence  ""save our soles"":http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?…

              0 0
            • michals1  

              Možná jsem se špatně vyjádřil. Myslel jsem obecně systém s uchycením kufrů na 2 šrouby. Na spd-sl jsou 3 srouby a vetsi kufry, tlak do podražky se rozloží na větší plochu. Tam některé boty s plastovou podrážkou můžou méně náročnému cyklistovi stačit. Pro spd systém odjakživa používám silniční karbonová Shimana(viz. foto) a jsem s nimi spokojen, přestože na chození moc nejsou. Zkoušel jsem později mnoho MTB treter s plastovou podrážkou, ale přenos síly byl špatný a podrážka měla tendenci se kroutit.

              0 0
    • Nikovlas  

      Já jsem si pořídil nějaký základní základní (víceméně turistický) model treter od Shimana. Vyšly mě asi na 1600. Seděj mi pěkně (což nemusí každému). Maj poměrně měkkou podrážku, což každý sportovní jezdec okamžitě odsoudí a bezpochyby právem – pro sportovní použití je tvrdá lepší. Já jsem je koupil proto, že jsem chtěl investovat co nejmíň, konstrukcí už jsou to tretry (suché zipy, slušné odvětrání), ale zároveň jsou pohodlné a dá se v nich bez problému i kousek jít, což je pro vyjížďku s kamarády, kteří mají ještě menší ambice než já, nezbytné. Zkoušel jsem si i nějaký vyšší modely (nejen Shimano), ale nebyly tak pohodlné a chůze byla dost nepříjemná – přesto že jsou jinak zajisté lepší.

      Proč to píšu? Jen upozorňuju, že i ty nejlepší tretry někomu neposlouží tak dobře, jako nějaké obyčejné za pár šupů – prostě jen kvůli zaměření.

      0 0
    • Evilcleaner  

      na tvém mísztě bych se pokusil sehnat specialized mtb comp, s trochou štěstí by ses měl vlézt do rozpočtu, já jezdím PROčka a kdybych je neměl tak výhodně tak určitě beru comp. doporučuji botu ovšem před koupí dobře vyzkoušet… body geometry údajně nemusí sednout každému

      0 0
    • horvas  

      za 2700,– seženeš compy 2008…a to se vyplatí…:-))

      0 0
    • Smazaný účet  

      já mam specialized comp 2009 za 1000kč a vřele doporučuju :D fakt supr

      0 0
    • Lucia..1  

      jestli jsi z Prahy, tak doporučuju outlet na Karláku, kde seženeš z minulý kolekce boty specialized, scott nebo nw do 2500Kč a některý byly i se stahovací přeskou..

      0 0
    • siafu  

      Specialized Comp

      0 0
    • popik  

      Nevím jak velkou máš nohu, ale ve velikosti 42 resp 42,5 maji u Hanaka PEARL IZUMI ATTACK za 1999,–.

      Já tam vzal QUEST – za 1299,–. Údajně se ale dělají trochu menší (zítra přijdou, tak uvidime)

      0 0
    • destr  

      Kouknul bych na chainreaction­cycles.com, ted tam maj docela dobry ceny např. lonskejch gaernu.

      0 0
    • darnet  

      …a co bys řek na tyto…http://ww­w.cyklosvet.cz/cy­klisticka-obuv/diadora/mtb/di­adora-all-terrain/31837.html    dobře sedí a dokonce se v nich i dobře chodí…

      0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.