Mongoose Fireball vs Pell's Root ?

13 nepřečtených
  • rock

    Poraďte mi, prosím, kolo pro začátečníka (14 let) na bloumání a poskakování po městě a velmi blízkém okolí. Představa je street, dirt, základy trialu, lávky … V současné době je v hledáčku Mongoose Fireball a Pell's Root. Který z těch dvou ? Nebo někoho napadá lepší alternativa v ekonomické cenové kategorii (15 litrů MAX, raději míň) ?

    Anketa: Tož který ?

    1x
    14%
    0 0
    • rock  

      Nikdo nemá žádné použitelné zkušenosti ?

      0 0
      • maxtor  

        To máš strašně těžko. Na takových kolech nejezdím, jen jsem laickým okem mrkl na ty rámy. Připadají mi v podstatě stejné, jen se mi moc nelíbí uchycení zadního kola u Mongoose. Přece jenom bych viděl větší jistotu v klasice, jak to má Pells. Jinak ti neporadím.

        0 0
        • rock  

          To máš strašně těžko. Na takových kolech nejezdím

          Já taky ne, proto se ptám :-) …

          0 0
          • maxtor  

            Já jsem jen chtěl upozornit na to uchycení zadního kola. Dělal to takhle např. Klein a moc spokojenosti s tím nebylo. Když ti někdo poradí líp, prosím.

            0 0
            • goofy  

              Tam je naboj na matky, a normalne se toto pouziva na streetovych singlespeedech. Jinak ja mam taky radeji normalni patky.

              0 0
    • rarášek1  

      No já bych to viděl na toho Pellsa. A když hezky poprosíš, budeš hodnej a necháš mne občas vyhrát, tak ti udělám hezkou cenu :-)

      0 0
    • Coca  

      V tomhle se celkem pohybuju a dřív sem jezdil trial,ale jestli chceš kolo který bude dobrý na trial a zároveň na „lávky“ (jestli myslíš slope style) tak to zkloubot moc nepoude.Kolo na trial má uplně jinou stavbu než dirt a slop style.Takže bych bral spíš nějaký Author A-gang. A z těch dvou co udáváš spíš ten Pell´s. A co počkat po vánocích,trochu si připlatit a koupit si Konu Stub,nebo Shred? Shred je kole které nemá chybu,hlavně na street.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Treba vidlice bez tlumeni, ne uplne kratka zadni stavba a nepresvedcive brzdy? Ale po ulici to asi pojede.

        0 0
        • omar  

          přesne tak jediny co na ty kone je je znacka ( za ty penize )

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To bys jim krivdil. Takovej mladej streetar jiste oceni presmykac a uchyty na dva kosiky pro lahve ;) … kdyz je to teda to streetove kolo :D

            0 0
    • ada  

      sorry, omylom som klikla na anketu… o tych bikoch neviem zhola nic :-)

      0 0
    • JaP  

      Díky všem za radu, vyhrál to Pells. Po prvních metrech spokojenost dobrá ovladatelnost a pro kluka kterému je 14 a sám ještě neví co ho vlastně chytne je to super stroj.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.