Merida AM 3000D (08)/One-Five-O 3000D (08)/Reign 1 (09)/Stereo K18 (09)

10 nepřečtených
  • Barák1

    Zdravím všechny, řeším nákup jednoho z těchto strojů, ale bohužel nemám s biky z této kategorie žádnou zkušenost. Chtěl bych kolo na pohodové vyjížďky, spíše pro zábavu než pro závodění. Nejvíce se mi pochopitelně zamlouvá ten One-Five-O 3000, ale mám trochu obavy, že svojí konstrukcí už to bude spíš o trápení, než o radosti. Přestože jde o tuctovou otázku, mohl by mi prosím někdo alespoň rámcově poradit? Ještě pro upřesnění, jde o kola v rozmezí cca. 50 – 60 000. Ten One-Five 3000 se vejde, jelikož je to pochopiltelně loňský tesťák…vzali byste takto jeté kolo? Díky všem.

    0 0
    • Smazaný účet  

      já začnu od konce, sám mám meridu testovačku, a bezproblému, protože jsem dostal normální záruku 2 roky, za plnou cenu bych si to kolo asi nekoupil.

      Jinak upřímně by mě zajímalo jestli bych poznal pod zadkem rozdíl jestli mám teď 130 mm a nebo 150 u one-five-o, reigna jsem taky jel chod byl parádní, tank ale bylo to už taky docela těžké kolo (repsektive na pohodové ježdění okolo 40 km ideální)

      0 0
    • kafac  

      Mam taky testovaci AM 3000D a jsem s kolem spokojen, neni problem na nem dat 150km.

      One-Five je uz ale dost tezky…

      0 0
      • Marccoo  

        13.8kg to není moc na enduro

        0 0
        • misak.kadlec  

          13,8 podle tabulky s gravitací na měsíci v reálu dobře o kilečko víc. (ověřeno podle podle am 3000D 12,8 kg ani ve vodě)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.