• onuce

    Byl jsem zvědav na nové modely od Meridy a ono tohle:

    http://www.mojekolo.cz/…-800-d-cerna

    Rám mi přijde hrozně moc ošklivý. Je to jen můj pocit? Mám úplně hrůzu, aby mi ten můj nynější nepraskl. Výměnou bych dostal tohle neštěstí a to již by mě dorazilo. Ach jo.

    0 0
    • Nimrod  

      máš jedny z nejhůmornějších vláken, jen tak dál! :-)

      0 0
    • Výběr z produktů

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 699 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Amulet 29 Rival 1.0 kolo, modrá/stříbrná Skladem 2 ks

      Akce Amulet 29 Rival 1.0 kolo, modrá/stříbrná

      od 10 299 Kč -7% MOC 15 799 Kč

      Giant Trance X 29 2 kolo, metallic black Skladem 2 ks

      Akce Giant Trance X 29 2 kolo, metallic black

      od 62 799 Kč -12% MOC 83 999 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • vikicek  

      díky bohu, že tenhle už nemůžeš dostat s navářkama na Včka :)

      0 0
      • onuce  

        Dík za pokus o útěchu, ale není tomu bohužel tak. Jukni se na modely …V. Po reklamaci mě čeká mimo zbytečných navárek na V ještě příšerná příčka u navárky pro D. A k tomu celkově designově ubohý rám. Je mi z té představy úplně slabo.

        0 0
        • vikicek  

          No podívej, musíš koupit rám, který nemá žádnou ekvivalenci s Včkovejma navářkama .. třeba můj rám Trek 8500 bys na Včka nesehnal .. ani mnoho let zpátky se ten rám už nedělal s navářkama. Takže kašli na Meridu a příště si vyber nějakej rám, u kterýho budeš mít 100% jistotu, že na reklamaci ti ho nemají možnost vyměnit za cokoliv jiného, než za diskovou verzi. :)

          0 0
          • JakeF  

            Myslim, že se pleteš. Měl jsem pocit, že i tahle generace se dala sehnat s návarkama, minulá snad skoro určitě.

            0 0
        • Chiron  

          Nějak nechápu. Merida dělá dva rámy, jeden na V u kterého sou i návarky na kotouče a rám pouze na kotouče bez návarků na V. Pokud dobře chápu, tak máš kotouče. Tak nevím kde je problém, jedině, že by si dřív předělával Véčka na kotouče.

          Vzpěra mi zas tak hnusná nepřijde, designově nic moc, ale snad pomůže funkci. Ale co bych asi nepřekousl, je ta hnusná dolní rámová trubka, takhle chujovsky ji tam ohnout. A to ji mají jak na modelech Lite, tak i na 29" fakt hrůza. Já mám starší rám 2008, kdyby mi praskl, tak do 2011 fakt asi nepujdu.

          Zajímavé, teď koukám do katalogu na rámy 2011. A samostatně prodávají jen ten co má i pivoty na V…

          0 0
          • vikicek  

            http://www.bike-forum.cz/…/napady.html Zřejmě jsi nečetl :))

            0 0
            • Chiron  

              No tak sem to tak zhruba přečetl. No já bych si rám s pivoty nenechal vnutit, to bych si radši připlatil a koupil nějaký, jaký se mi líbí. Taky sem se zasmál u toho inzerátu „Ovšem rám je teď vyšší model a podstatně lepší…“ Asi mu nikdo neřekl, že ty rámy sou úplně stejné, jen je jiná barva a číslo na něm. Jediný rozdíl sou ty pivoty. Což u toho jeho kola je to poslední, co by mi vadilo.

              0 0
    • vikicek  

      jo, jinak ten rám je vopravdu ošklivej, s tim souhlas .. zalomení spodní rámovky se jim moc nepovedlo ..

      0 0
    • Vilém  

      A v cem ti prijde hnusnejsi nez tvuj soucasny? V tom zahnuti? Letosni to ma taky, ne? Libi se mi ze pridali vyztuhu u zadni brzdy.

      Jinak tvoje problemy bych mit nechtel.

      0 0
      • nox159  

        kdyby tu vystuhu nepřidali tak by byli sami proti sobe – u letosnich modelu (2010) konkretne HFS ve velikostech 22" pri brzdeni vibrovala zadni stavba a to fest ( ne jen tak lehce ale fakt se človeku trasla cela prdel ) bylo s tim dost komplikaci :(

        0 0
    • Hedus  

      Letos jsem ve slevách koupil MERIDA MATTS TFS XC 800-D a měl strach, jak moc se posune model 2011 k lepšímu. Naštěstí nejsem moc zklamaný, že bych byl z nového modelu nějak nadšený, tak to tedy nejsem. Myslím, že i ta výbava byla lepší, vidle tedy určitě.

      0 0
    • blaza84  

      Od meridy už sem viděl i horší kousky než je tento, ale imho jsou meridy za posledních pár let všeobecně HNUSNÉ. Dřív se mi líbily.

      0 0
    • Smazaný účet  

      tento design je perfektní… daleko lepší než ohraná červenobíločerná. Jen mě štve, že tu zelenou cpou na stále víc kol :(

      0 0
    • AleZ80  

      Zdravím všechny,

      a prosím o radu Vás co jezdíte Meridy. Měřím 170 cm a chtěl bych si koupit MATTSe HFS. Mám si koupit 16" nebo 18" ? ( horní rámová trubka u 16-ky má 570mm jako u Scotta Aspect kterého mám nyní a ten se mi zdá krátký )

      0 0
      • Sharka1  

        vzala bych 18" – ja mam 173cm, mam letosni FLX 18" a 96 taky 18" a je to tak uplne akorat – mensi bych nemohla mit ani nahodou.

        0 0
    • nox159  

      hadě mel alespon kazdé vlakno jine… :D

      ale jinak pro zasmaní dobre ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.