• Hecis

    Mam tyto rafky. Jsou to 26ky. Jezdim na nich schwalbe RaR 2,1 s dusi.

    Uz dva tydny premyslim o prechodu na RaR 2,25. Jen se nemuzu rozhodnout. Zjistil jsem ovsem.ze rafky jsou siroke pouze 17mm. Tedy nebudou plaste 2,25 moc siroke na tak uzky rafek (asi to nebude anu pekne vypadat)

    Plaste mam sjete a potrebuju nove. Tak proto spekuluju.A dalsi vec, je realne udelat bezdusaky na tomhle rafku? Cim vic na foru ctu, tim vic me to laka :-)

    Tedy, nechat 2.1 s dusi

    2.1 bez duse

    2.25 duse nebo bez

    Strasne by mi pomohl nejakej logickej nazor a rada, at to mam z krku :-)

    jo a prechod na nove kolo neplanuji zatim :-) , tedy musim zustat u 26er

    0 0
    • nitraq  

      Kolik vážíš a jak náročný věci jezdíš?

      0 0
    • Singlespeed  

      Měl jsem ráfky Mavic 517, stejně široké. 2,25 pláště na nich nebyly nic moc, převažoval pocit, že se žmoulají, plavou. Bezdušáky 2,25 na úzkých Crossmaxech SLR (taky 17mm) nic moc, žvýkalo se to taky. S širšími ráfky je to mnohem lepší. Radil bych ti nechodit na tohle fórum, vymývají se tu mozky a přijdeš o spoustu peněz :-))).

      0 0
    • Hecis  

      cca 179 cm a cca 78kg. A co jezdim? Jak kdy. Jsem z Brna. Tedy asfalt, polni cesty a les. Kdyz jezdim k nasim na vikend (Jeseniky)tak prevazne les, svezu se i na Rychl.stezkach a nejake to kameni na lesnich cestach.

      Kolo je HT Merida

      0 0
    • Paja  

      Sirsi rafek by byl lepsi, ale jezdil jsem 2,25 Schwalbe na Mavicu 717 s i bez duse a zadny problem v tom nebyl.

      0 0
      • Hecis  

        Tak jsem koupil nakonec 2,1. Ale ,k memu prekvapeni, po nazuti naveho plaste 2,1 doslo k silenemu zjisteni. Model 2015 je cca o 0,5–0,8 cm mensi v obvodu nez me stare RaR 2,1. Volal jsem do obchodu a tam mi bylo receno, ze je to normalni, ze se kevlar natahne. Ale tak moc? Mezi mou starou 2,1 a novou 2,1 je rozdil v siri jak mezi moji 2,1 a tatovou 2.25.

        Tedy silne premyslim o vraceni a koupeni 2.25.

        Je vubec mozne, aby byl tak velky rozdil v siri danych ricniku?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.