Máte někdo zkušenosti s GRAVEL Carbon Twitter?

17 nepřečtených
 • Juraj71

  Ahoj. Máte někdo zkušenosti s gravelem od Twitteru? Má cenu to kupovat? Ta cena i při osazení Sram Rival je víc než super. Otázkou je, zda je stejně super i to ostatní…

  Předem díky za reakce

  0 0
  • Micey  

   Kde bys to kupoval (EU?) jaka tam je cena? Dej odkaz pls, nejak to nejsem schopnej najit. Cina no, ale aspon priznana..:)

   0 0
  • Micey  

   Nic, double.

   0 0
  • jirkaRS  

   Ahoj, zkusím oživit diskuzi. Díval jsem se, že na cyklobazaru se objevují inzeráty s dovozy těchto karbonových kol, jak gravel, tak HT s docela zajímavou cenovou, proto by mne zajímalo, jak to vypadá se zkušenostmi, díky.

   0 0
   • virtualcop  

    Tady to asi moc lidí nemá, takže ani zkušenosti.

    Je to „značková“ Čína, ve světě si to kupuje celkem dost lidí a vůči ceně obvykle spokojenost. To samozřejmě vztaženo k rámům – co si na to kdo pověsí, nebo s čím to koupí – to už je hodnocení na úrovni součástek (které jsou obecně dohledatelné). Asi nejvíc těch kol je samozřejmě (kvůli výsledné ceně) skládáných na levnějších řadách Shimana, Sramu nebo klidně na čínskejch sadách.

    Pokud chceš nermomocí karbonový aero gravel do ± cca. 50k, od zavedených (nečínských) značek ho rozhodně nekoupíš. Ty jejich rámy stojej na ali kolem 700 doláčů, takže pak se dá ta cena stlačit dobře, když tady za tohle nekoupíš ani slušnej „značkovej“ hliníkovej rám.

    0 0
    • jirkaRS  

     OK, díky, jde mi spíše o rámy MTB HT a gravel, ty komponenty, tam není o čem, to je jasný.

     0 0
     • virtualcop  

      Z těch inzerátů jsem pochopil, že si zde někdo udělal české „zastoupení“, takže má těch modelů a reálně vyskládanejch kol vícero. Pokud chce budovat tuhle značku tady (jak jsem z toho trochu pochopil), tak by asi neměl být problém se případně domluvit s majitelem a zajet se na vybranej model/modely podívat osobně, případně si dohodnout projížďku atd.

      Nestudoval jsem detailně geometrie (u těch gravelů), ale připadaj mi okometricky celkem dlouhý a nízký (taková trošku spláclejší, delší a trošku ošklivejší kopie Kanzo Fast), takže spíš podle odhadu gravel na hodně sportovní a rychlé ježdění, než na nějakej turistickej zevling po krajině. Samozřejmě jde o to, co majitel chce.

      Pokud by kolo maximálně vyhovovalo velikostí, geometrií a výbavou a k tomu na to ten prodejce dává i oficiální českou záruku 2 roky na rám, tak bych se toho ani moc nebál.

      0 0
      • jirkaRS  

       Děkuji za rozsáhlou odpověď :o)

       0 0
       • bob1975  

        Ahoj, koupil jsi nakonec Twitter? Díky za info. R

        0 0
        • jirkaRS  

         Ne, naprosto žádná komunikace z obchodu. Nakonec jsem si nechal HT postavit, viz můj profil.

         0 0
         • TK75  

          Měl jsi napsat na Twitter…on by někdo odpověděl :-)

          1 0
          • jirkaRS  

           Co to je Twitter? :o) Toto nemám a žiju.

           Psal jsem emaily a zkoušet volat na telefon… a NIC, přijde mi to jako dostatečné.

           0 0
      • McBlacky  

       by měl borec nejdřív pořešit trademark značky, nebo mu brzo přijde od Elona nepěkná pošta

       0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.