MÁM NOVÝ KOLO / Trek 8500 2008

83 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Sorry za spam-thread, ale MÁÁÁÁÁM NOVÝÝÝÝ KOLO! Je nejlepsi na svete a je to Trek 8500 2008 s r­azenim sram. Zatim sem na nem jel jen z hokny domu, ale malem sem po ceste brecel stestim. Vubec mi nevadilo, ze sem v te kose nemel cepici a ani zadny rukavice a dojel sem na tom zaprasenej jak svina dom (pac sem s tim moc nepocital a sel do prace jen v mansestrakach a svetru jako dycky). Kdyz sem ho platil,tak sem si rovnou vzal novy tretry a proste sem musel. Obleceni-neobleceni.

    Par narychlo strelenych fotek.

     
    0 0
    • geri  

      Gratuluji! Takže jsi nakonec přece jenom neodolal trekovu zirkoniu. Tak už jenom hodit do profilu, ať můžu dát oficiálně „super“. Jak vidím z prvních pokusů o fotky, vypadá to na slušnou úroveň.

      0 0
    • bagr84  

      Gratuluju, dobra volba! :D

       

      Treba se nase treky o vikendu nekde srazi :)

      0 0
    • HockeyBiker  

      Zajimavej dred…

      0 0
    • Lowrider  

      Vím jak ses cítil :-). Gratuluju :-).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Uz je i v profilu..

      0 0
      • teepeex  

        dik za vlakno

        supr

        presne tuhle sracku jsem chtel ted zalozit taky, kurvadrat

        0 0
    • Smazaný účet  

      co je na tom? dyť je to vobyčejné HT

      0 0
    • kubad  

      dobře ty :-) – pěkné kolo ať slouží

      0 0
    • Vilém  

      3× hura:) at jezdi

      0 0
    • Hejdik  

      Plně chápu tvé nadšení.Nezbývá,než ti popřát spouty a spousty a spousty a spousty a spousty......­............100000×­......pohodových kilometrů :-)

      0 0
    • Bafoon  

      tak rozhodně gratulace, pěkný kousek – tak mu dej za uši ;-)

      0 0
    • pepe19  

      chápu tvé nadšení…ať jezdí

      0 0
    • petryk  

      Tak to má být, taková radost je nejlepší:)

      0 0
    • Kero  

      To je jasne, ze kazdy biker sa raduje nad kazdym novym komponentom a uplne najviac nad novym bikom. Ale bez prilby ani krok!

      0 0
    • Rychlej turista  

      Vítej do klubu :-)

      0 0
    • Zerocool  

      upřímná nefalšovaná radost, tak to má být?:)

      0 0
    • Ricci  

      Krasny bike,dobra volba, vahal som nad tym ramom,nakoniec som zobral S-works,lebo tych Trekov je uz nejako moc :-)

      0 0
    • Lenka.05  

      Mně se líbí, když je někdo tak nadšený jako ty:-)

      Tak se na něm hlavně hned nepřeraž, cestičky jsou ještě pěkně zledovatělý :)

      0 0
      • Kubas.1  

        …za pár dní se tu objeví „měl sem nový kolo“ a fotky, jak to napral někde do stromu :-D

        ale ne, congratulations!

        0 0
        • Smazaný účet  

          nebo mu ho čorkly :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            heh :) darebaci. nene, bude slouzit vytecne. a slohnout ho neni kde. nikde ho bez dozoru nenechavam!

            0 0
            • siafu  

              Někdo tě z něho může shodit :/ To se stalo někomu v Praze, když stál zrovna na semaforu…

              A mě už taky někdo srazil z kola za jízdy – tedy ne proto, aby mi ho ukradl, ale proto, aby ti vysvětlil, že někde podle něho nemáš jezdit… no SPD samozřejmě vycvakla, kolo zůstalo ležet volně metr od tebe a pak nemáš šanci :((

              0 0
              • Smazaný účet  

                verim v dobrotu lidi. tohle se mi nestane! :) nekdy spis zasnu, jak sou lidi poctivi a dobri. takze diky vsem dobrym!

                0 0
                • bagr84  

                  V dobrotu lidi verim, ale ne kdyz sedim na bajku za 70 klacku :). Tmavocech vi, ze ho v tretrach nedobehnes :)

                  0 0
                • nnoe  

                  Právě že nějaký snad nejsou ani lidi :-( Ale přeju ať se ti takovýhle vyhejbaj…

                  0 0
    • kesu  

      sice me po precteni titulku napadlo:

      A mam se z toho jako pos …  :D:D:D

      ale chapu jakou mas radost,preju hodne stastnejch km,to kolo je super..

      0 0
    • Honza729  

      Sakra chlape, to je pecka.

      Tak at ti to jezdi. Uznavam, ze mam az druhy nejlepsi kolo na svete :-))))))

       
      0 0
    • clarlet  

      Si to užij! Já letos taky 8500 2009 :-) Pěknej pojezd !

      0 0
    • cekanka  

      Tak ti taky pogratuluju k novému a krásnému stroji. Hodně šťastných kilometrů!

       

      PS. Jenom doufej, že sem nezavítá gazman nebo Pá-dlista) nebo někdo jiný s „dobrou“ náladou :-)

      0 0
      • zirecek  

        Díky za ty odkazy, solidní kameňáky pro ranní úsměv, :o).

        0 0
    • orgoj.chorchoj  

      fajnej bajk, uzivej ho ve zdravi!

      0 0
    • Pavel100  

      hlavně si nelej vodu do zadních spodních vzpěr…aby jsi neměl rezavá ložiska v miskách klik a nebo vrtat díru

      0 0
      • bagr84  

        Hm, sice nemam predstavu kudy se tam ta voda vlastne dostava (pri myti), ale po postaveni kola na zadni normalne vytece…

        0 0
        • Pavel100  

          jj když kolo postavíš na zadní tak voda sice vyteče ze vzpěr.....ale podívej se jaké otvory jsou u zadních vzpěr dole u náby a vzpěry jsou z kopce ke středu, tam voda neteče a tam taky zůstane a leze do ložisek…kdybych to neviděl u kamaráda taky nevěřím:-) byl ro rám trek 8500 2008. Díval jsem se na zimáka a letňáka a ještě na jiná kola ale tam ty otvory byly malé.

          0 0
          • jose  

            Jo, toto musím potvrdit. Já jsem „rejpal“ v kole, takže po každém závodu v marastu, kolo rozeberu…:-) protože ho myju ve vapce, a po posledním závodě jsem se nato vykašlal a jen nechal vytect vodu jak píše Pavel100 a když jsem to teď rozebíral, tak střed byl plnej vody:-(

            0 0
    • vladaza  

      dýchlo na mě nefalšované nadšení /kousek prolétlo obrazovkou a zlepšilo mi náladu, dík/ a toho je všude jako šafránu

      0 0
    • nnoe  

      Gratuluju, pěknej kousek…tak ať slouží dlouho a hodně :-)

      0 0
    • roud  

      Taky gratulace a přeju spoustu šťastně najetých kilometrů :O)

      0 0
    • daymaker  

      Tohle koleso tě zavazuje posunout se na výsledkových listinách trochu výše… =) Good luck!

      0 0
    • Petr8500  

      Zdar kolego!Gratuluju a trošku závidím!:-)Mám 8500 taky-jen o pár roků starší…Ale máš pravdu,je to nejlepší kolo na světě!!!:-))Užij si tu radost a ať spolu najedete aspoň milion šťastných kiláků!

      0 0
      • Smazaný účet  

        hod si ho do profilu, at muzeme tady na BF zkoumat vyvoj teto rady! uz tu psal/a biker/ka clarlet o modelu 2009, cimz taky vyzyvam=vkladejte si biky do profilu!

        0 0
        • Petr8500  

          Budu se snažit s tím něco udělat!Nemám zatím digiťák…O té 2009 jsem zatraceně uvažoval,ale manža o tom nechce ani slyšet.:-))

          0 0
          • Smazaný účet  

            ja taky. ale pak sem si rekl, ze mit uplne stejny kolo, jen v bile a o 10 000 draz­si…radsi 2008

            0 0
            • Petr8500  

              Naprostá pravda!Udělal jsi to dobře!Mě se ale na tý letošní 8500 líbí,že je v barvě pivní pěny.:-))

              0 0
        • clarlet  

          hodim… už na tom pracuju!  dnes ho nechám vyfotit jako na občanku :-))))))))))

          0 0
    • Lance  

      jak psala Lenka05, taky mam radost, kdyz ma druhy radost a umi se z neceho radovat.

      gratuluju supr stroj, krasny a je to HT

      hned bych bral novy :-)

      0 0
    • Entt  

      Gratuluji !!!!!!!!!! Já jsem si taky dnes udělal radost a konečně jsem si sehnal rám Trek 8500 rok 2008 !!!! Byl poslední a zrovna v mojí velikosti … už jen nastrojit a jedůůůů !!!!

      0 0
    • maniana  

      Moc krásný stroj. Vím jaký je to pocit – koupě nového kola. Prožil jsem to 2 týdny tomu na vlastní kůži.

      0 0
    • juli  

      Hezky bicykl. Gratuluju a hodne si ho uzij!

      0 0
    • kcvalin  

      Nemuzu si pomoct, ale muj trek 8000 se mi libi vic (samozrejme vsechny komponenty bych menil, ale ram se mi libi vic)

      0 0
      • mastihuba  

        jenže ten už neni novej, takže vubec nikoho nezajima, tak ho neser do tohodle vlákna :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      a dneska sem ho poprve poradne testnul. foto ZDE

      0 0
      • Entt  

        Jen mě namlsej, už pomalu začínám strojit rám -)

        0 0
      • bagr84  

        uz sem se lekl ze na tom v tech merida hadrech jezdis ty :) Co jinak teda, spokojenost? :)

        0 0
        • Entt  

          Jasně, ještě mi pošťák donese pár věciček a už vyhlížím počasí :-), je to vymazlenej rám…

          0 0
    • Smazaný účet  

      prvni pocity z kola, predevsim pro ty, kteri by o nem taky uvazovali.

      bike ma silenej odpich, opravdu krasne akceleruje a predevsim mam pocit obrovske efektivnosti prenosu slapani do jizdy, takze kliky XT a ram hodne chvalim. XT brzdy naprosto spolehlivy, peknej chod. ram neposkytuje tolik komfortu, jak sem cekal, ale je spis zivej a sportovne tuhej, takze ve vysledku hodnotim kladne protoze sem chtel radsi sportovnejsi kolo. sramovy razeni slape jako svycarsky hodinky i pod nanosem bahna. vidli moc hodnotit nemuzu, protoze sem predtim vozil o 100 trid nizsi, tak bych plytval superlativama. nemam srovnani, ale pobira sympaticky i drobny nerovnosti prestoze sem mel na teren prefouknuty kola.

      co uz se neda pochvalit sou plaste bontrager jones xr, aspon teda na bahne a na mokrym povrchu dost plavou, takze s tema spis na pevnejsi a suchy povrchy.

      0 0
      • bagr84  

        Shodnem se, hlavne na tech plastich, chce to nizsi tlaky, i tak ale na vode a bahne nic moc, verim ale ze do sucha budou super, na asfaltu jsou rychly. Jsem zvedavej jak rychle pujde vzorek dolu (snad rychle, chcu vetsi univerzaly :D).

         

        S tim komfortem nevim, asi mas na svuj vkus moc tvrdy sedlo jak si rikal (plus ty vysoky tlaky v plastich). Sedlovka pod mym metrakem tlumi docela pekne, sedlo je dost podobny Ritchey Comp co sem vozil predtim, takze ja jsem s „komfortem“ spokojenej. Samozrejme full to neni, to od toho nemuze nigdo ani cekat :)

         

        Jsem rad

          
        0 0
    • Mirek1  

      Dobrej vkus :-) Na Treku jsem zatizenej, z Treka 8500 z roku 2008 mam ram. Kdyz jsem na nem vyrazil poprve, tak jsem z toho byl taky hotovej… Jo Trek je Trek… :-)

      0 0
    • sticker  

      Super, super, bezva..

      Taky se letos chystám do novýho bajku, a možná i do treka 8500 2008 (2009?). Dufám že se na něm okolo Brna potkáme : -D

      0 0
    • Brejky  

      Připojuji se ke gratulaci celýho fóra, je móóóc  hezký. Taky jsem se snažil přemluvit manželku, aby mi ho koupila, teď už začínám trochu vidět na pravý oko :-())))). A ješ­tě malou poznámku, sundej si ty odrazky z kol :-())))), policajti to pochopí, uvidíš.

      0 0
    • Jenda82  

      Taky uvažuju o takové nějakém.Chci se zeptat, kolik měříš?Já 193cm a všichni mi doporučují 29". Jak se na tom jede?

      0 0
      • bagr84  

        mam stejny kolo a merim 191. Ram je mi trosku delsi, zkracoval sem predstavec o 2 cm. Ted pohoda.

         

        Nobelowski je myslim zas mensi a predstavec tam ma delsi. Ram samozrejme stejnej.

         

        Nevim, asi su divnej.

        0 0
        • Smazaný účet  

          19,5 pri asi 184cm. jezdi se mi na nem skvele. na to, ze jej mam jen chvilku a uz ho mam pekne v ruce i na snehu a v technickych pasazich. cekal sem problemy s privykanim, ale szivame se hodne rychle!

          bagr je divnej :-D pri jeho vysce me prekvapuje zkracovani predstavce kdyz me jakozto mensimu vyhovuje, ale kazdymu co jeho jest.

          0 0
      • Smazaný účet  

        nad 190 se obecne doporucuje 29. popremyslel bych o Garym Fisherovi(zalezi na financnich moznostech. Caliber, Paragon...). ve vysledku ti asi bude pohodlnejsi a lip ovladatelny nez 26. neco malo o tom pisou i v lednovym Velu.

        0 0
    • Misiak  

      :D ked som videl ten nadpis…

      tvoja radost mi dvihla naladu, uzivaj v zdravi :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.