MAD EAST CHALLENGE 500 - jedete nekdo ?

30 nepřečtených
  • Cryzyy

    Pojedete nekdo na MAD EAST CHALLENGE 500  ?  Zvazuji ucast, ale po tom co jsem predvedl ted v sobotu bych to asi dal jenom jako spolecenskou akci, nez zavod, tak zjistuji, zda nekdo z BF pojede ? Info na http://madmission.de/

    0 0
    • Cryzyy  

      Vazne nikdo ?

      0 0
      • Bulda  

        po tom co jsem predvedl ted v sobotu bych to asi nedal ani jako spolecenskou akci :))))

        a koukej mi sejmout kletbu z razeni, nebo na tebe seslu vsechny pripinacky sveta :)))))

        0 0
        • Cryzyy  

          zadne voodoo nepouzivam, vazne za to nemuzu, to byla nejaka nahoda :o)

          0 0
    • petebike  

      zni to hezky, ale pristi tyden je dalsi etapak takze to rozdejcha tak max nejaky profik :-) drzim palce

      0 0
      • Cryzyy  

        Ano vim, Beskidy Trophy nejedu, protoze 31.5. mam naplanovane Silnicni Sudety a to mi je jasne, ze bych se dohromady nedal… Ale tady jeste ucast zvazuji.

        0 0
        • petebike  

          tak se uvidime na Sudetech, pojedu to ale z posledniho

          0 0
          • Zerocool  

            tak takový zápřah tě buď vystřelí do super formy nebo zničí

            0 0
            • petebike  

              ladim na beskydy, co bude potom tot otazka…horis je ze po sudetech je zas pohar, pak 24hours,pak dalsi pohar…takze to bude narocnejsi :-D

              0 0
              • Bulda  

                …a pak popopo …porod :))))

                a potom to bude teprv zápřah :)))

                0 0
                • petebike  

                  pak bude par volny vikendu a jeste musim stihout Praded :-) pak porod…

                  0 0
              • Zerocool  

                7.6. Jistebnice – na 99%, ale ten víkend hned po BT jsme si naordinovali jeden z mála volných víkendů…radši.

                0 0
              • Zerocool  

                jak ladíš?? (vážně)

                0 0
                • petebike  

                  no momentalne sem radsi doma, bylo mi blbe – ryma ci co, ale ted sem jel dva zavody „orlik“ tam to jeste nebylo ono, „malevil“ tam to bylo lepsi ale porad to neni ono, o vikendu uz budu jen na silnici brazdit kopce a pak odpocivat.....ve stredu to vidim tak na 20 palacinek a pak se uvidi :-)

                  0 0
                  • Zerocool  

                    hlavně ty palačinky, ale už tak od pondělka, jakou jsi jel na malevilu?? viděl jsem tě tam, ale ošetřoval jsem ženu – měla těžký pád a potom jsi zmizel…na orlíku jsme byli taky – bahenní lázně

                    0 0
                    • petebike  

                      jel sem dospelackou jak jinak, prvni 4 hodiny dobry, pak mi lehce seklo :-( shit…ale beru to v pohode…malevil se mi nikdy moc nedaril, letos to bylo hezky, suchy..kolo fungovalo tak jak ma :-) dobra priprava na beskydy

                      0 0
          • Cryzyy  

            tak to se uz tesim, budeme tam celej vikend…  Mas naplanovanej docela dobrej zavodni zaprah na kveten, ale proti tomu co Vas ceka to asi bude pohoda :)

            0 0
            • petebike  

              jsem na tom zvedavej, beskydy,sudety jsou jasny, pak se uvidi jak na tom budu..pripadne neco vynecham, zas si pak skoro cely leto nezazavodim – bude mi to chybet :-)

              0 0
    • Radek Broz  

      Jedem vyhrát enduro. Teda já ho jenom jedu. Ale jeden z kolegů to schnitzelům snad vezme;)

      0 0
      • ZuzicK  

        ou jé! Ráda bych se přijela podívat.

        0 0
        • Radek Broz  

          Nejedete?:(

          0 0
          • ZuzicK  

            No přihlášený nejsme a jestli mám dobrý info, tak už se přihlašovat nedá(?).

            0 0
            • Jarda636  

              Dá se přihlásit na místě, za příplatek 150 kč.

              I na místě přihlášený dostane startovní balíček.

              Uzávěrka přihlášek je 10.06.2012. V pří­padě, že se nestihnete přihlásit, můžete tak učinit přímo na místě v den konání závodu a uhradit startovné hotově (+150 CZK poplatek), možno jak v EUR, tak i CZK.

              0 0
              • ZuzicK  

                Mno, vzhledem k tomu, že jsem se spletla o týden, tak stejně nejedem, bo mám v po 2 zkoušky :-) Ale někomu se to info hodit může ;-)

                0 0
              • mr.antik  

                Pokud vim tak enduro bylo plný minimálně před měsícem, spíš dřív…

                0 0
      • AsiJura  

        To vám fandím, už jste tam byli? Teď se s klukama chystáme na náš první enduro závod v Koutech, tak jestli se nám to zalíbí, tak bysme příští rok mohli vyjet i za hranice. Budeš mít z toho nějaký report? docela by mě to zajímalo.

        0 0
        • Radek Broz  

          My ještě ne, ale spřátellená enduro banda z Teplic už to loni jela. Blbý, že to schválně „nikoho“ nenechají najíždět, takže je pak zvýhodněnej místní borec…

          Něco tentokrát snad napíšu, poslední dobou jsem vždycky neměl čas a pak už mi to přišlo zase tak neaktuální, že jsem na to kašlal.

          Kouty jsem chtěl jet taky, když je Rob značil, ale jedeme do Francie.

          0 0
        • goofy  

          Nevite jestli to tam zustane natrasovano i po zavode? 1.7. se tam nedostanu, ale klidne bych si to pak projel

          0 0
      • goofy  

        Jen to tem skopcakum nandejte!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.