• Šulda

    Ahoj, chci si pořidit nový hydrauliky, můžu mítbud 585 a nebo 485. rozdil v cene pro mne je 500,– do čeho by jste šli? Děkuji

    0 0
    • Biker.Inf^  

      BR M485 mám a můžu jenom doporučit, dávkují skvěle a brzdí fakt uzasne, s 585 nemam zkusenosti. Koupil jsem si  je hlavne protoze bydlim v dome s cislem popisnym 485 a chybu jsem rozhodne neudelal. Jsou fakt super

      0 0
      • Vilém  

        Soude dle tveho uchvaceni, jsou to zrejme tvoje prvni hydrauliky, jinak bys toto nemohl vypustit:)Spatny nejsou, obzvlast pri te cene, ale ty 585 jsou trochu jinde.

        0 0
        • Veeteck  

          Me teda Deore/LX prijdou dost slaby. Naopak se staryma Deore M525 mam dobry zkusenosti, takze bych sel radsi do M485, ktery jsou v podstate to samy.

          0 0
          • Vilém  

            525 mi prijdou taky lepsi nez LX, ale u tech 485 se mi nelibi houbovitost paky. Sice brzdi dobre, ale krok jak u 525 tam neni. Kazdopadne s zadnejma Shimano brzdama se clovek nespali.

            0 0
            • Vilém  

              Jeste dodatek, tim lepsi, jsem myslel, ze lip brzdi. LX jsou zase lehci.

              0 0
    • mar_tin1  

      585. alebo potom lacnejšie 535. dôvod je páka. pri 485 je to len vylisovaný alu plech. pozri si thread o 485, tam boli fotky. myslím, že ten doplatok 500 korún za to stojí.

      0 0
      • Biker.Inf^  

        Aspon nestudi jako ocel. Rozdil v pevnosti je zanedbatelny, hlavne kdyz jde o brzdici paku.

        0 0
        • mar_tin1  

          oceľ??? na 585 aj 535 sú tiež alu páky, tie ale majú „trošku“ lepšie vypracovanie…

          0 0
      • Scully  

        Mám ty 485 a brzděj pěkně, Ale jestli mužeš mít ty LXa jen o 500,– dráž tak není asi co řešit. :-)

        http://www.kupkolo.cz/…ni_3056.html Když už 485 tak za nějakou hódně dobrou cenu.

        0 0
    • soc  

      Mám 485, jak je uvedeno výše, fungují, brzdí. Mám teda vpředu 180 kotouč. Dávkování slušné, brzdný účinek dobrý. Páka je jen vylisovaný plech, při bližším pohledu to nevypadá nejlíp, nicméně nějaké problémy nejsou, drží se dobře. Hned po koupi ovšem byly brutálně zamaštěné, po odmaštění se už chovaly tak, jak mají. Nicméně v mém případě mám drobné podezření na únik oleje, ovšem buď se mýlím, nebo je to opravdu výjimečně vadný kus. Trošku mi na nich vadí tvar třmene, asi nebude ideálně odvětrávaný, nicméně to snad nebude ničemu vadit. Poměr cena/výkon jednoznačně vedou nad čímkoliv…

      0 0
    • Schoscha  

      mám z 485 smíšené pocity.Zatím je pořád zajíždím a čekám, kdy se pořádně chytnou.Už proběhlo odvzdušnění, odmaštění , ale brzdný učinek pořád není dokonalý.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.