• nox159

  zdravím chtěl bych se zeptat jak se lepí galusky?

  Možná je to stupidni dotaz ale ještě sem se s tím nesetkal a ted sem sehnal starou silnicu ( jestě dávám do kupy) a sou tam galusky takže zjištuju vše co nevim ;-)

  diky

  0 0
  • Ricci  

   No ked su tam este stare galusky, tak sa musis naucit v prvom rade dobre sit :-)

   0 0
  • Vrci  

   Defekty se opravují platební kartou. Existují sice tmely na opravu (tufo, slime), ale ty jsou jen na dojetí

   0 0
  • rainbowone  

   Galusky se dnes už nelepí. V podstatě je to jako u bezdušovek do vnitř dáš nějaký ten tmel a menší díry řešit nemusíš no a když tam uděláš velkou díru tak holt dáš novou galusku. Na silničce se zase až tak často nedefektí :) Pokud ale nejezdíš profesionálně tak si kup kola (ráfky) na pláště a máš po problémech ony ty galusky nejsou levná záležitost ale jak už jsem psal na silničce těch defektů moc není!

   0 0
   • nox159  

    profesionálne rozhodně ne abych rěkl pravdu budu na silnicce sedět poprvé :D rafky na galusky tam uz byly takže měnit zatim nebudu protože sjem jestě našel asi 3 galusky.

    chci hlavne vyzkoušet jak se na silnicče jezdí… jestli bude všechno podle mých představ tak si chci za rok či dva koupit pořadnou.

     
    0 0
  • ludvajus92  

   Tak mám stejný problém, mám starou silničku s galuskami a měl jsem zato, že uchází. Sundal jsem tedy galusku a ono nic nechal jsem ji 3 dny a pořád drží. Jenomže co teď, je na ní jakási textilní páska, tak to mám přilepit do ráfku i s tou páskou nebo ji mám strhnout? Jo a čím to tedy lepuit? Chemoprenem přímo do ráfku bez té pásky??

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.