• Uruwashii

    Zdravím,

    asi mám blbej dotaz. Koupil jsem si pedály shimano 520 a v baleni nebyly kufry na tretry. To si musím koupit zvlášť nebo to mělo být v balení ?

    Děkuju.

    Martin

    0 0
    • Al Stra  

      mělo to tam být

      0 0
    • gargamel  

      Kufry by měly být součástí balení s pedálama.

      0 0
    • Al Stra  

      cena kufrů samostatně bude skoro jako těch pedálů

      0 0
    • maajkee  

      Měly by být součástí balení, pokud jsi je kupoval v obchodě nový, tak je běž hned ****** ať ti je koukaj dát :)

      Pokud jsi je kupoval přes inzerát tak pravděpodobně budeš muset sehnat někde nějaký jiný :)

      0 0
      • Al Stra  

        jistě, omlátit jim to o hlavu

        0 0
    • Uruwashii  

      kupoval jsem je nove, tak ja tam jeste sjedu :)

      0 0
    • Uruwashii  

      tak jsem si ty kufry nakonec musel koupit.. tak to dopada, když si člověk nečete na internetu ta mala pismenka („baleni neobsahuje kufry“) .. tak jsem zase tak moc neusetril :)))

      0 0
      • Hornet  

        A kde predavaju pedale bez kufrov? aby sme aj my vedeli kde nekupovat. Dik :-)

        0 0
        • Ruuzha  

          Já taky když hledal na netu nejlevnější 520 tak jsem málem koupil bez kufrů, byly asi o 40,– levnější.

          0 0
      • Jery01  

        docela sviňácký..bych je vrátil a koupil někde jinde i s kuframa

        0 0
        • bikedep  

          Tak,tak,drzost nekterych prodejcu nezna mezi.Asi bych je taky vratil,za ty kufry das minimalne 250

          0 0
          • Al Stra  

            rozhodne si nachat si vrátit peníze nebo alespoň vyměnit za něco smysluplného, takhle by se ty pedály dosti prodražily s dodatečným nákupem kufrů

            0 0
            • kubad  

              přečti si pořádně co píše!

              :-)

              0 0
              • Al Stra  

                Lepší 2× než vůbec

                0 0
                • kubad  

                  http://cyklo.mastersports.cz/…e-black-1183

                  pedály kupovaůl za 399kč a jasně je tam napsané že sou bez kufrů tak nevím co by měl komu vracet a tvážit se že ho ošidili

                  0 0
                  • Uruwashii  

                    vůbec jsem se tak netvářil :) prostě jsem si koupil kufry a jel spokojeně domů.

                    0 0
                  • Al Stra  

                    a proč teda to vlákno o chybějících kufrech, spíš bych zakladatele poslal na oční

                    0 0
                    • Uruwashii  

                      já zjistil až poté, co jsem se znovu vypravil do obchodu, že tam byl ten nápis „BEZ KUFRU“, takže vlákno vzniklo, kvůli mé blbosti.

                      0 0
                    • Jery01  

                      a kam ty kufry dávaj když jsou normálně v balení ? to je jako prodávaj zvlášť ? je to docela směšný si myslim…

                      0 0
                      • kubad  

                        to je věc toho shopu, po tom je tě prd :-)

                        třeba někde sehnali OEM pedaly bez kufrů

                        0 0
                        • Jery01  

                          je mi do toho prd,ale tohle by mě nasralo…ale co,stalo se stalo,tak to nechme být ;)

                          0 0
                          • gargamel  

                            mě by to nesralo, já bych koupil jinde…

                            0 0
                          • kubad  

                            nasr… by tě mohlo maximalně to kdybys je koupil, že nejsi schopný si přečíst co kupuješ :-)

                            0 0
                      • Rychlej turista  

                        Pokud dá na pedály bez kufrů slevu 40 Kč a pak ty kufry prodá za 250 Kč, tak vydělá 210 Kč a to mi přijde jako dobrý a ne směšný kšeft.

                        0 0
      • Smazaný účet  

        zas tak male pismenka tam nejsou..viz odkaz nize;)

        0 0
    • Uruwashii  

      bylo to tady – http://cyklo.mastersports.cz/…e-black-1183

      musím říct, že cena tech pedálů je o tak v pohodě, takže bych si moc nestěžoval :)

      0 0
      • vinnca  

        curaci

        0 0
        • kubad  

          to je zakladatel vlákna že si nepřečte co kupuje, myslím že to mají v textu jasně napsané že je to bez kufrů

          0 0
          • maajkee  

            no tak ale zase, maximálně to je jouda a pošuk, ale čurákem bych ho hned nenazýval ;)

            0 0
            • Uruwashii  

              myslím, že to „curaci“ nebylo na mne :) Vím, že je to moje chyba, že jsem se nepodíval pořádně. Jsem hold jouda :)))

              0 0
              • maajkee  

                myslím, že to „curaci“ nebylo na mne :)

                však na to jsem taky nereagoval ;)

                0 0
                • Al Stra  

                  to curaci bylo asi na nás všechny

                  0 0
                  • maajkee  

                    nebo jestli nechtěl říct, že ty pedály jsou „čurací“ akorát nevím jakou by to mělo logiku :)

                    0 0
            • kubad  

              já nic sprostého nenapsal :-)

              0 0
              • maajkee  

                tos právě ani nemusel :)

                0 0
                • kubad  

                  no napsal sem to blbě souhlas

                  0 0
                  • maajkee  

                    tak ale zase zakladatele vlákna se to evidentně nijak nedotklo, takže jde vlastně o prd :)

                    0 0
                  • Uruwashii  

                    už tomu rozumím :) aby se v tom čert vyznal kdo je a není č**** nebo jouda :))))

                    Já už bych to uzavřel tím, že jsem pako a jouda, že jsem se špatně podíval a hotovo :)

                    0 0
                    • maajkee  

                      takže příště 2 x čti a jednou objednávej… :)

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Ono se ale taky může stát, že člověk když kupuje pedály, tak předpokládá, že jsou s kufry a tak ho ani nenapadne očekávat nějakou zradu a nemusí si proto rozkliknout detail, kde se to teprve dočte.

                        0 0
      • Hornet  

        Nuz je to tam napisane dost velkymi pismenami, ze to je bez kufrov…

        na kupkole mas za 460,– aj s kuframi

        0 0
        • Uruwashii  

          nojo, hold se mi to pro mou blbost o stovku prodražilo :) Svět se nezboří – na kupkolo.cz bych ješte platil za poštovné.

          0 0
          • Hornet  

            ved jo, nie je to take strasne :-) mas skusenost na buduce

            0 0
      • gargamel  

        Ale ušetřils 600 na pedálech, tak co…

        0 0
    • Ondra 575  

      trošku to oživím…dělají se kufry SPD, které nevytlačí do podrážky otisk? např. tyto BBB? http://www.bbbparts.cz/…

      0 0
      • blisterexist  

        značce BBB bych se v tomto případě vyhnul, dou do kopru po pár stech km

        0 0
        • pepek  

          kecáš

          0 0
          • blisterexist  

            hm, no víc jak 1000 sem na nich určo nejel, spíš max 800, pak letěli do koše protože už byly opotřebované a nedrželi v pedálu

            0 0
            • pepek  

              Prozradím ti malý tajemství: vzhledem k tomu, že samotné pedály jsou lacinější než kufry, je možné po ojetí pedálů trochu (0,5 – 1mm) odremlovat doraz zadního zámku a pak dojezdit už jednou ošoupané kufry, které jsi si jistě schovával a můžeš teď tak jezdit třeba 3 roky zadarmo .-)

              0 0
              • blisterexist  

                hm vyzkouším, má spíš problém s tím, že mam aj otlačené tretry takže to lítá nahoru dolu, a ještě v tom hliníku na pedálu docela dost prošoupané od podrážky takže kuli tomu se to taky vykle, přemýšlím čím to zacelit…?

                0 0
              • blisterexist  

                a jak si to obrousil, to si rozšruboval klec aby ses přes ten zadní zámek dostal k dorazu?

                0 0
                • pepek  

                  Ne, napružil jsem to dvěma šroubováky křížem, které jsem nahoře svázal k sobě a celý gumičkou zafixoval. Chce to brousit postupně a zkoušet botou, dokud se nezmenší ta předo-zadní vůle. Ojetý kufr, který mi už samovolně vyskakoval funguje zase normálně.

                  0 0
                  • blisterexist  

                    hm, a čím si to brousil? ona je to docela kvalitní ocel takže pilníkem to asi nepude:-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Brousil = od slova brousek. (Pilník = pilovat)

                      Stačí vhodný kotouček (kuželový) na obyč. vrtačce. Před tím si ale udělej čárku lihovým fixem, ať to neobrousíš celý.

                      (Ale závodník od DT by měl použít aspoň Dremel (ne to byl vtip :-)

                      0 0
        • Ondra 575  

          a ty plíšky pod samotnou zarážou do pedálu, co u kufrů shimano nejsou, jsou k čemu dobré?

          0 0
    • tyko  

      sh 520 jsem kupoval dvakrat a kufry byly vzdy soucasti baleni.Nekdo je asi vysetril pro sebe.Cena samotnych kufru moc vyhodna neni.

      0 0
      • Vhalasta  

        Já jednou a kufry u nich nebyly. Byly barevné (bílé), aby šly ke kolu.

        Zato tam byly ty umělohmotné „platformy“ na zacvaknutí. Prodejce mi je lehce vyměnil za kufry a bylo to.

        0 0
      • Patar  

        Vrátím se ke starým příspěvkům , které jsem četl až dnes. Šokuje mne vulgarizmus a neoprávněná negativní kritika prodejce.

        Jelikož dovozce ani následní prodejci se v tomto vlákně neozvali, osvětlím tuto záležitost:

        SPD 520 a 540 byly dovezeny firmou PAUL LANGE OSTRAVA jako OEM verze pouze v sáčkovém balení, tedy bez krabiček a kufrů . Tomu také odpovídala nákupní cena pro obchodníky. Sám jsem nákup uskutečnil pro vlastní prodej a montáž kol. K novým kolům jsem kufry dodával jako věrnostní bonus včetně dalších doplňků . Takto také celá akce byla v rámci MOC prodeje prezentována . Vyskytli se ale zákazníci , kteří místo kufrů si vybrali nějaký jiný doplněk na kolo , protože při osazování SPD pedály na kolech , které vlastnili již měli několikatery kufry v rezervě z nákupů v krabičkách. Myslím , že postačilo toto vysvětlení!

        0 0
        • tyko  

          Sh 520 jsem kupoval zatavene komplet v jednom sacku (pedaly,kufry,plas­tove platformy).Bud mnou kupovane pedaly nemel prodejce od PAUL LANGE OSTRAVA ,nebo jsi dal tu praci a vse zatavil sam.:-)

          0 0
        • Kubiczech  

          (:

          Stačilo by vysvětlení prosté reklamních pindů. Mimochdoem vítej zpět.

          0 0
        • nox159  

          K novým kolům jsem kufry dodával jako věrnostní bonus u vetšiny kol je to standart ( pokud jsou ke kolu pedaly ) tak proč ty tomu říkáš věrnostní bonus? ;-)

          0 0
          • kubad  

            No nevim naslapne pedaly se ke kolum standatdne vetsinou nedavaji :-)

            0 0
            • nox159  

              treba merida u kol nad cca 20k dava SPD ( jsou balne klasicky v sacku ale i kuframa.)

              0 0
              • kubad  

                Dobre Merida, a kdo dal?

                0 0
                • nox159  

                  maxbike

                  0 0
                  • kubad  

                    A dal? Spocitej si kolik je na trhu znacek abys me vyvratil tvrzeni ze se vetsinou naslapy nedavaji.

                    0 0
                    • nox159  

                      ja jsem reagoval na to že to neni bonus davat nekomu pedaly i s kufry…

                      jinak s ostatnima nemam zkusenosti jestli tam jsou nebo nejsou naslapy a kufry… tak nechci vařit z vody.

                      0 0
                      • kubad  

                        Vetsinou ne protoze typ pedalu je hodne individuelni. A proto se pocita ze si zakaznik koupi jake chce :-)

                        0 0
                        • nox159  

                          tak bych to rekl jeste trochu jinak – když jsou u kola pribalene našlapne pedaly tak k nim obvykle byvaji i kufry

                          pokud tam pedaly nejsou nebyvaji tam ani kufry… ;-)

                          0 0
                  • Kamikaze 591  

                    Dál kellys na kola cca od 18 000 kč výše.

                    0 0
                • miki  

                  Scott

                  0 0
          • Patar  

            Kalkulace mých kol byla počítána s Alu pedály se šroubovaným rámečkem v nákupní ceně 128,–Kč. Myslíš si , že jsem SPD nakoupil bez kufrů za stejnou cenu , nebo ještě levněji? Viděl jsi kola na Aceře a Aliviu po vybalení z krabice osazené SPD? A poslední „KRABICOVÉ“ kolo jsem prodával cca před 7– dmi léty.

            Vím , že budu opět napaden pro „REKLAMNÍ PRNDY“ , ale pro mé ospravedlnějí mě nic jiného nazbývá.

            Proč já vůl jsem sem znovu lezl!

            0 0
            • nox159  

              Viděl jsi kola na Aceře a Aliviu po vybalení z krabice osazené SPD? – nevidel to mas pravdu ale k čemu by nekomu byly spd na kole na acere… ( nebavme se o zimakach…)

              lidi co jezdi na techto levných kolech ( acera, alivio) v 99% pripadu nepouzivaji spd takže je zbytecne davat k temto kolum standartne našlapné pedaly ;-)

              0 0
              • kubad  

                Myslim ze bys toho mel nechat akorat tu ze sebe delas vola. Ale je to tvoje volba.

                0 0
              • Patar  

                Regionální nároky se zjevně liší. Jsou to zákazníci , kteří využívají zimní měsíce ke spiningu a kol se většinou po 2 letech zbavují. Těchto mám největší procento , mají radost z pohybu a nepotřebují se okázale prezentovat drahými modely bicyklů. Kategorie zákazníků vyšší náročnosti na techniku se nevyhýbám , jsou ale v menšině. Ti si ale nenehají namontovat SPD 520.

                0 0
                • Evilcleaner  

                  no řekl bych že je to takový b-f syndrom, jak všichni žijeme obklopeni tady velmi drahým materiálem, tak se nějak zapomíná, že u naprosté většiny prodejců tvoří hlavní proud AAA zákazníci (altus, acera, alivio). a ještě k té pooznámce nahoře o krabicových kolech. tak se mi více líbí když se prodávají skládané i na úkor relativně nižšího zisku (protože si člověk nedovolí dát na skryté místa nějakou levárnu, což problém výrobců není že…)

                  0 0
                  • nox159  

                    kolik AAA zakazniku vozi našlapy? ;-)

                    0 0
                    • Evilcleaner  

                      tak já jsem se vůbec nezabýval otázkou kdo vozí nášlapy, ale odpověd je asi nasnadě;) pochopitelně je to menšina, neřeknu ti žádný poměr nebo číslo, ale vzhledem k využití takového kola je to docela jasné.

                      0 0
                    • Evilcleaner  

                      tak já jsem se vůbec nezabýval otázkou kdo vozí nášlapy, ale odpověd je asi nasnadě;) pochopitelně je to menšina, neřeknu ti žádný poměr nebo číslo, ale vzhledem k využití takového kola je to docela jasné.

                      0 0
                      • nox159  

                        patar mluvi o naslapech na levnych kolech… (Viděl jsi kola na Aceře a Aliviu po vybalení z krabice osazené SPD?) a tomu moc nerozumim, komu ty kola prodava… ?

                        clovek co bere AAA nebude brat naslapy…

                        0 0
                        • romachain  

                          clovek co bere AAA nebude brat naslapy…

                          Tohle tvrzení je nesmyslné, kategorizující, zkrátka nepřijatelné.

                          0 0
                        • Evilcleaner  

                          no a co že patar mluví o spd na levných kolech? já jsem se vyjadřoval úplně k něčemu jinému. a že někdo jezdí na alivku neznamená že nemůže mít nášlapy. nechápu co tu furt řešíš…

                          0 0
                    • romachain  

                      Tak to brrr, já si myslím, že jich nebude zas tak málo, jak tady hlásáš. A jak to sleduju, tak se to s klesající cenou jak pedálů tak treter čím dál více rozšiřuje.

                      0 0
    • ronin  

      Ahoj, není to bazar, ale… Nepostrádal by jste někdo balení kufrů (za lidovku) k zimním tretrám, nebo mě donutíte koupit si komplet i s pedály :) mail mám v profilu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.