• Kentan

    Ahoj

    Rád bych se vás zeptal na váš názor ohledně koupě horského kola modelový rok 2011. Není to už tak trochu technologicky zastaralé, seženou se ještě náhradní díly atd.. ??

    Jedná se přesně o model „Felt Q820 2011 šedá“. Cena 19 000,–

    Děkuji za odpověď

    0 0
    • Smazaný účet  

      nevadi… ja mam kolo 2009 a furt jezdím…

      a vzhledem k tomu, že seženeš díly i na starý favority z 80. let tak se myslím není čeho bát :)

      0 0
    • Pajas04  

      Myslím, že u kola této kategorie (především proto, že jde o hliníkový HT rám) nějaký větší vývoj do letoška určitě neproběhl :).

      Náhradní díly určitě, jediný náhradní nenormalizovaný prvek na tomto kole je výměnná patka a tu určitě seženeš.

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Díly určitě seženeš bez problémů, toho se neboj.

      0 0
      • Kentan  

        Díky za názory a co myslíte ta cena je adekvátní tomuto kolu a vybavení ? Ď

        0 0
        • Azmir  

          Na sériovku to není nejhorší, ale pokud by ses nebránil nákupu z ověřeného německého exhopu, popřípadě si nechat poskládat kolo od nějakého z místních skladačů, tak si myslím že bys dostal ještě lepší kousek.

          0 0
          • Kentan  

            A co říkáte na tu vidlici: SR Suntour SF11-XCR, lockout ??

            Prodejce mi jí vychvaloval do nebe, ale na NETu jsem moc informací nenašel. Tak nevím.

            0 0
            • Azmir  

              Aha tam je XCR, já myslel že tam je Raison, no XCR je taková prní trošku funkční vidlice, ale žádný zázrak, v téhle ceně už bys mohl najít kolo se vzduchovou vidlicí, což je mnohem lepší.

              0 0
              • Kentan  

                No ona asi vzduchová je, když mi kolo prodejce ukazoval tak na vidlici byl ventilek na napouštění vzduchu.

                0 0
                • Azmir  

                  Tak potom se ovšem nejedná o vidlici Suntour XCR, ale Suntour Raidon.

                  0 0
                  • Kentan  

                    Ano, omlouvám se za nepřesné informace jedná se o typ „SR Suntour SF11-Raidon RL“

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.