• heerer

    Ahoj bikeři!

    Po sté a stále do kola, pro ženu ač sportovní, tak na kolo ji dostanu občas, hledám XC a prošlo mi schvalovacím procesem(chápej barva/vzhled) jen tyto kola:

    4ever nové

    SCOTT carbon jeté

    U toho scotta jako plus hmotnost, ale není závodník = tzn spíš upřednostní „pohodlí“…

    Priorita: Vzduch vidle, 1placka v předu, váha

    Mohu znát váš názor zda nejsem uplně vedle…? Resp jaké by bylo vhodnější pokud neřešíme cenu a zda ji sedne(otestuje se osobně)?

    0 0
    • adam1  

      Jednoznačně scott ,argument váha a až ho uvidí na živo bude spokojená:)

      3 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 099 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • roman 3D  

      4ever je za ty peníze navoněná bída

      Scott je OK

      0 0
    • Gwaihir  

      Jako za mě je ten scott super. Karbonové kolo s pevnýma osama za 35.000 Kč nové neseženeš.

      1 0
      • Doyle  

        Už je prodaný.

        0 0
        • heerer  

          Presne, hele je blbost hledat mezi panskymi modely? Tech damskych je zalostne malo.....

          0 0
          • Azmir  

            Není to blbost, klidně hledej pánské, jenom do výběru zařad něco s kratší geometrií.

            1 0
      • Azmir  

        Seženeš i za 25 ;-)

        1 0
        • esmo  

          Sava ≠ Scott

          0 0
          • Azmir  

            To nikdo nepíše. Psal že nové carbonové kolo s pevnýma osama pod 35 nesežen, tak jsem ho pouze vyvedl z omylu. Nic víc.

            0 0
        • Markony  

          No nevím jestli bych to risknu .

          0 0
          • Azmir  

            Co bys jako risknul? Máš tam i video recenzi. Osazení je konfekce a na rám máš 10 let záruku…

            0 0
            • Markony  

              Záruka je jedna věc a rozbita huba druha, někde se tady potuluje video jak dělají řez rámem a nevypadá to moc dobře . https://www.youtube.com/watch?…

              0 0
              • Azmir  

                Co má řez úplně jiným rámem společného s rozbitou hubou? V tom videu si někdo nabil hubu? Nedělám si iluze o top kvalitě, ale to video je dost let staré a už ani nevím původ, jeho autenticita je navíc dost otázka. Nikde jsem neviděl stížnosti, že by to snad praskalo a lidi si na tom rozbili hubu. Po těch letech ty rámy můžou vypadat úplně jinak. Navíc jsem Savu měl a nepřišla mi nějak „hůř carbonová“.

                0 0
                • Markony  

                  Ok je mitro jedno, A ty si myslíš že kvalita za ty roky šla dopředu ? Hele za mne podřezala cena prodává to zelný **** . https://www.bike-forum.cz/…d-carbon-3-2 zase napíšeš že je to jiné kolo ale je to jedno .

                  0 0
                  • Azmir  

                    No a co si z toho videa mám vzít? Že vidle se tváří levně u levného kola? Že je suchý střed a že se špatně točí Novatec náboje? Dyt tam sám říká: "myslím si, že ta vidle praskne? To si nemyslím…

                    0 0
                    • Markony  

                      Nic ty vůbec nic. Už to nebudu komentovat,

                      0 0
                      • Azmir  

                        Tak když už se tu plácáš odkazama, tak si to aspon obhaj. Nevidím tam nic, co by nemělo každé druhé kolo. Furt nevím jestli bereš v potaz cenu. Máš carbon levnější než většina hlíny, tak sorry, že vidle má horší povrchovku, nevím co tam hledáš…

                        0 0
                        • ToMášMarný  

                          Sava prý ve španělštině znamená mr.dka. A přesně to tyhle kola jsou. Kvalita kolísá od “dá se” po “životu nebezpečné”.

                          0 0
            • Marek71  

              Známá koupila Sava elektrokolo, taky „karbon“, někdy 2 roky zpátky. Uchycení baterie bylo tak lajdácky udělané, že furt vypadávala za jízdy. Spasované to bylo opravdu velmi špatně a nešlo to nijak spravit. Naštěstí, Alzák uznal reklamaci a vrátil prachy. Koupila si Scot za cca. stejné peníze, sice hliník, ale plně funkční kolo bez starostí.

              0 0
    • Doyle  

      A co tady ten Canyon:

      https://www.canyon.com/…mn/3274.html?…

      0 0
      • heerer  

        Jj uz jsem nabizel, ale neproslo-nelibi :-)…necham to zas chvilku vyhnit, protoze jsem toho projel dost a rostl bych na cene. A vic jak 35k je pro ni „nesmysl“ ..najezdi do 1000km a to jeste mozna prehanim.

        0 0
        • HadVoe  

          ja měl podobné zadání a v užším hledáčku zůstalo: https://www.joybike.cz/…kyra-mkii-1/ nebo verzi MKii-2.

          a ještě min tyden bylo na kramu toto krasne: https://www.bikestore.cz/…-m-61863.htm

          treba jeste nekde bude. jo a taky z vyberu nebylo nic schvaleno :)

          člověk by nevěřil, jak je důležitá třeba barva plášťů ;)

          0 0
          • heerer  

            Dekuju, ale klasika „nelíbí“, vše ostatní strácí smysl a na rovinu ať si řiká zde na foru kdo chce co chce, na BARVU to prostě jezdí!!:-)

            1 0
            • HadVoe  

              mas naprostou pravdu. barva je zaklad. my se dostali pres bres barvu i k technice, a argument, ze to ma vpredu jen jedno kolecko na prehazovani, to je nejaky smejd jsem kontroval, ze je to obrovska vyhoda, zejmena kdyz neumi radit na viceplackach. mno a to nebyl z me strany dobry argument. ted uz vim, ze zeny chyby nedelaji :)

              1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.