• livem

  Dobrý den,

  chci si pořizovat nové kolo do 30k, ale vůbec se nevyznám v komponentech a našel jsem 2 kola, co se mi líbí. Chci aby to zvládlo i náročnější terén. Proto bych vás chtěl poprosit o názor na tyto kola, jestli má nějaké z nich cenu kupovat a nebo jestli víte o něčem lepším v této cenové relaci. Moc vám děkuji za pomoc.

  https://outfindo.cz/…k-29x17-0-xl

  https://outfindo.cz/…od-spruce-xl

  0 0
  • novas752  

   Za 30 nic takového letos bohužel nepořídíš. Trailový hardtail v aspoň trochu rozumném osazení se dá sehnat za 40–45, ale i tam to chce velmi dobře vybírat. Například Qayron.

   0 0

    MTBIKER doporučuje

   • livem  

    Aha, no těch 30k mám opravdu horní limit a na něčem bych zas chtěl jezdit. To je to opravdu tak špatné?

    0 0
    • MatS  

     Horsi nez spatne. Korona s tim zamavala a cyklo prumysl se z toho bude vzpamatovavat jeste dlouho.

     Nejsou kola a ani komponenty. Ceny leti vzhuru.

     0 0
    • novas752  

     No je to bída. Rockhoppera vynechám, to neni trailbike ale rekreační xc.

     RockMachine neni celkově tak zlý, 9spd řazení s docela malym rozsahem převodů, buď to budeš do kopce lámat nebo se po rovině utočíš, ale budiž.Je tam teleskop, pevné osy, ok. Brzdy jsou aspoň základní čtyřpístek, levné kotouče, ok. Ale ta vidlice to totálně zazdí. Levná těžká necitlivá pružinovka bez jakéhokoliv nastavení tlumení, to prostě na kole do terénu nechceš mít. A nová použitelná vidlice stojí ranec, to už se dohromady zase dostaneš na 40+.

     0 0
     • livem  

      Aha, tak vám děkuji za odpovědi, to jsem si ani neuvědomil, že korona má takovýto vliv na kola, ale chápu. To jsem to měl teda asi kupovat loni, pěkně jsem to prošvihl :D Tak nevím co bude lepší, jestli ještě počkat, nebo se poohlédnout po nějakém bazaru. Zas když bych měl čekat, tak to asi bude ještě nějakou dobu trvat, než to bude zas zpátky, jak píšete.

      0 0
  • Cabasekxxx  

   Zkus mrknout na nějakou bazarovku. Když sem hodíš pár odkazů, zkušenější ti poradí zda to má cenu nebo ne. Ale ono i u těch bazarovek lidi dost šponujou ceny. Chce to vybírat a mít kliku.

   0 0
  • plysovykozisek  

   https://www.cyklobazar.cz/…r-fly-6-2018

   Jinak z těch dvou bych si vybral Specialized.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.