Koli stoji Fox 32 F100RL, 100mm?

19 nepřečtených
  • Frankie

    Ahoj lidi, nevite kolik cca stoji tahle vidle? Nemuzu ji na netu nikde najit jen na hotovych kolech.

    Diky.

    FV

    0 0
      • miki  

        Co jsem tak koukal když jsem dražil svou vidli tak se pohybují kolem300–350 euro

        0 0
    • MlokCZ  

      RL jsou montážní verze, samostatně se normálně prodává jen RLC.

      0 0
      • miki  

        nebo taky RLT

        0 0
        • MlokCZ  

          Ono i víc, to pak i X a měla by se prodávat i jen R. To jsem uved jako příklad. Jen ta jediná RL je standardně jen montážní (to ale nevylučuje, že ji budou někde mít i na krámu).

          0 0
          • miki  

            tak nějak to bude ,sehnat se dá vše

            0 0
          • dada  

            R ma na webu Fox poznamku OE only – stejne jako RL

            0 0
            • MlokCZ  

              Máš pravdu, já tam teď nekoukal a ona je to vyjímka pro F100 (jsem předpokládal, že to bude u všech řad stejné). U ostatních vidlic (Talas, Vanilla, Float) to tak není.

              0 0
    • mechanik  

      Pokud by Ti stačila délka krku 185mm tak bych jednu úplně novou 2007 sundanou z kola měl :-) Když tak napiš na můj mail.

      0 0
    • PePu  

      Jak již bylo uvedeno, jedná se o OEM vidlici. Tudíž by měla být ke koupi jen po bazarech (nová sundaná z kola či jetá – taky si jako mechanik přihřeju polívku :-) – prodávám 2006, krk 198 mm).

      0 0
      • Twisp  

        s těmahle krčkama se děte bodnout ! :)) si přihřeju polívčičku taky .. koupim, ale s krkem pořádný husy 23cm

        0 0
        • Archer  

          Zrovna premyslel jsem o vymene F100RL za Revelation, kvuli zdvihu (chci U-turn do 130mm), a o tom ze snadno Foxinu prodam… a tady je tolik konkurence…

          P.S. 19cm :)

          0 0
          • Honza z H  

            Když ji nabídneš za dobrou cenu, tak ji prodáš snadno, těch 19 cm by mi stačilo :-) Když tak se ozvi na e-mail.

            0 0
            • Archer  

              Ja nevim.. nejprve chci okuknut tu Revelation U-Turn Air. Foxka me chodi nadherne, a s RockShox jsem mel zkusenosti jen kratkou dobu s Recon U-Turn Coil.

              Vsichni ten Revelation chvaleji, mozno fakt na tom neco je :)

              Cena bych pohybovala kolem 9–10tis. Tolik aspon' za ni chteji v bazaru :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.