• Stancek

    Caute, potrebuju do zitra vyresit dilema :-) Odesel mi prostredni prevodnik a loziska… po 3 letech uz na to asi mely narok a potebuju nahradu. Dilema je cim nahradit, hned zitra rano muzu mit za dobrou cenu Truvativ Firex www.bagbike.cz/?… a mam zachranenej bajkovej vikend a jeste usetrim, nebo jit do neceho lepsiho? Treba www.bagbike.cz/?… S tim ze bych nahodil starej retez a vikend jeste odkroutil na starych? Ktery by lip pasly na kolo na fotce?

    0 0
    • kubad  

      Po všech stránkách XT

      0 0
    • petebike  

      XT, lepsi loziska, lepsi prevodniky…

      0 0
    • keo  

      XT by tomu kolu určitě slušely.

      0 0
    • Vymi  

      no urcite by sluseli XTcka ze bych i zavidel :-) ze mas lepsi… ja zatim v klidu kliky… pojedu i v sobotu Stancku ale dopoledne musim na chatu strihat stromky :-) jinak ta nedel plati, uvidime jak rano a ze bychom vyjeli jeste pred obedem :-)

      jinak co se tyka truativ.. taky neni spatna volba ale horsi… mnoooo

      dneska jsem jen na hodku a pul byl 35 km… prerov . tyn nad bacvou a zpatky :-)

      0 0
      • Stancek  

        Jsem byl dnes rano … s novym retezem a jak jsem dopadl, najel jsem prd. Clovece ta nedele se mi zacina komplikovat, nasi nas pozvali na obed, tak uvidim jak se mi podari z toho vykrooutit. Jeste napisu.

        0 0
    • Stancek  

      Diky vsem za nazory, tak to vypada ze vikend odkroutim nejak na starych se starym retezem a objednam XT. Samoze pokud by nekdo dalsi chtel neco prihodit, jeste sem pred objednanim mrknu.

      0 0
    • Daf  

      Taky doporucuji XT. Ale pokud bys chtel usetrit, tak LX jsou stejne dobre jak XT jen tezsi.

      0 0
    • Volf  

      Taky mám XT a včera jsem ještě dokoupil přesmyk, přehazku a vrzdy do komletní sady. Žena má kliky Hone / hodily se jí na kolo víc / a po naprosto příšerném zážitku s Truvativ Firex / debata se tady vezla / mám na XT najetou sezónu a od Truvativu mně na kolo nic nesmí......

      0 0
      • delfyn  

        máte někdo skušenosti s trvanlivostí převodníků u XT 08

        0 0
        • kubad  

          mýslíš že je někdo má tak dlouho aby na nich měl 5 a víc tisíc km?

          0 0
          • Zerocool  

            někdo možná jo:)

            0 0
            • kubad  

              na 08?

              0 0
              • Zerocool  

                dělám si srandu, ale možná takový blázen existuje:)

                0 0
                • kubad  

                  netvrdím že ne, ale prostě je ještě brzo na soudy o kvalitě placek na XT 08 :-(

                  0 0
                  • Zerocool  

                    souhlas

                    0 0
                  • brantec  

                    No prodavaji se od zacatku cervence lonskyho roku, takze tech 5k nekdo klidne mit muze. Vim to proto, ze jsem si objednal „stary“ XT a za 3 dny byl na kupkole model 08:-( Ale jinak jasny, na soudy ohledne vydrze prevodniku je brzo..

                    0 0
        • MlokCZ  

          Tak já můžu říct, že muj 08 XT převodník je zatím zcela v pořádku. A to už má neuvěřitelných 300km :-)

          0 0
          • roud  

            hmm tak to je zarážející čekal bych že bude už uplně sjetej po takovym hafu kiláků ;o] :o] :o]

            0 0
    • Stancek  

      Tak diky vsem za nazory, vyhraly XTcka… 3 200 Kc :-)

      0 0
      • Vymi  

        teda Stanceku to si nemel :-D malinkata zavist .....

        0 0
      • roud  

        Sice se mi tenhle model nelíbí ale funkčně super :O)

        0 0
      • dav33  

        mám ti je vyzvednout nebo půjdou poštou?

        0 0
        • Vymi  

          hele co dneska projizdka? ale ja az tak kolem ctvrte… a to jeste neni jiste :-))) brm brm

          0 0
          • Stancek  

            Cus, ja jeste tvrdnu v praci… a David pry jede dom, no dlouho jsem nebyl a mozna bych kousek popojel, nejdriv budu moct vyjet tak po 17h. Kdyz tak napis. Zitra se vyprdni na fotbal, podle pocasi s Dawem bud pojedem na kolo, nebo kalit :-)

            0 0
            • Stancek  

              Kulva kdyz tak az po 18h … tady neni nic na jidlo, musim nejaky zaridit. Jeste sem mrknu…

              0 0
              • Vymi  

                toz co je :-) jsem byl zase na helfu tedy ale troooosicku byla zima ale v klidecku… mam i fotecky :-)

                0 0
                • Stancek  

                  Clovece ani jsem nevyjel… zase zvitezilo zradlo a lenost. To bude na chribske masakr :-/

                  0 0
      • kudlanka32  

        no aspon nejsou tak hnusny jak ty moje :) ale tuhy budou stejne…

        0 0
        • Stancek  

          No vic by se mi libily celocerny kliky, ale za tu cenu mohly byt klidne ruzovy s kvetinkama :-D Oproti puvodnim teda tuzsi vypadaji a jsou i o dost lehci :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.