Kde kúpiť najlacnejšie Polar S725x?

47 nepřečtených
  • Mamutko

    Zdravím. Chystám sa kúpiť Polar S725× a som dosť zarazený cenou – 13900 SK. Viete o nejakej lepšej cene(nie e-bay a pod, kvôli reklamáciam).Pozrel som už väčšinu e-shopov na SK a CZ a najnižšie som sa dostal na www.hej.sk (12800 pri osobnom odbere). Viete o niečom lepšom??? Vďaka

    0 0
    • maxtor  

      Jestli chceš, mám slevu 20% z ceny na Polary na Bikestore.cz. Mrkni na to, a kdyby se ti ta cena zamlouvala, tak ti ji pošlu (je to jen číslo) S725X jsem tam kupoval minulý týden.

      0 0
    • maxtor  

      V základní sestavě by tě to stálo 8 500 – teď jsem se na to díval. Já jsem to bral v saďě Multisport.

      0 0
      • maxtor  

        Aha, tak jsem se spletl. V základní sestavě se slevou něco přes 8 000 našich.

        0 0
        • Mamutko  

          Práve som si to tiež pozrel. Tak tá cena by bola super. Tak ak môŽeš, pošli mi to číslo. Veľká Ti vďaka

          0 0
          • maxtor  

            OK, ale nemám to u sebe. Nejdřív zítra.

            0 0
            • Mamutko  

              Jasne nevadí.

              0 0
              • maxtor  

                Tak bohužel se omlouvám, ale zjistil jsem, že ta sleva platí jenom pro můj účet, který na Bikestore mám. Dostal jsem to za nákupy, které jsen na Bikestore udělal. Sorry za mistifikaci.

                0 0
    • Vobluda  

      Na ebay koupis novy Polar i s mezinarodnim zarucnim listem za cca 250 EUR..

      0 0
      • Mamutko  

        T.j reklamovať môžem aj na SK? Napr. čo keď popraskajú tlačítka??? Bude sa to dať riešiť na SK?

        0 0
    • krokus  

      Dovolím si oživit tento thread. Uvažuji o koupi tohoto Polaru a zaujala mě následující nabídka na ebay: cgi.ebay.com/POLAR-S725X-HEART-RATE-MONITOR-NIB-S725–725X_W0QQitem­Z230211191668QQih­Z013QQcategoryZ15277QQss­PageNameZWDVWQQrdZ1QQ­cmdZViewItem Píšou tam, že v ceně je i sensor kadence. To snad ani není možné, že je to tak levné, není v tom nějaký chyták, který jenom nevidím? Další věc je, jestli má smysl tenhle přístroj právě přes ebay kupovat. Už se to tu řešilo, ale bez jednoznačného závěru, myslím. Bojím se, že mi popraskají tlačítka nebo tak něco, a co potom s tím… Tak co myslíte?

      0 0
    • RADO77  

      Já jsem ho koupil v létě tady:

      www.bike-discount.de/…5/polar.html?…

      Bohužel z česka/slovenska neakceptujou kreditky, takže se ti to prodraží ještě o cca 30 EUR za převod peněz a poštovné, ale i tak budeš na dobré ceně.

      Já jsem vše dostal do týdne od odeslání peněz. Vše k naprosté spokojenosti.

      0 0
      • krokus  

        Z USA by ty poplatky navíc myslíš vyšly podobně? To ebay je pro mě takové neprůhledné, např. pokud jde o ten můj odkaz výše, mám obavu, že to bude bez hrudního pásu. Nebál ses případné reklamace? Co až ti popraskají tlačítka?:-)

        0 0
        • Baracuda  

          Contents include wrist monitor, cadence sensor, speed sensor, bike mount, wear link coded transmitter, chest strap, cd, users manual – to, ze tam nebude pas, toho bych se nebal. A co se tyce praskani tlacitek, to delala jen klasicka 725X

          0 0
        • RADO77  

          Pokud budeš platit převodem z účtu, tak určitě. Poštovné bude navíc asi dražší. Ve srovnání s ebay Ti nepomůžu. Nemám s tím zkušenosti a z toho asi pramení i to, že v to nemám důvěru. Bike discount je jeden z největších zásilkových obchodů v Německu. Zatim jsem neměl problém, ale myslím si, že pokud by problém byl, půjde ta reklamace vyřešit. Koupil jsem u nich více věcí a prozatím byli velmi profesionální. Samo nikdy to nebude tak jednoduché, jako když si ho koupíš v krámě v PRaze. Zato máš ale tu slevu :-)).

          0 0
    • tri3lobit  

      nepoznate nahodou nieco podobneho ako je polar cs300 www.top-trend.sk/new/index.php?… teda tachometer s naramkom ako hodiny a staci ked bude obsahovat zakladne funkcie tachometra a cena max 2000 sk…

      0 0
      • zimák  

        já ti ho skoro nepoužitý ještě s rok a půl zárukou střelím za 5000,přídám i starší snímač rychlosti na druhé kolo ,koupeno v autorizované prodejně,vše co k němu mám i s doklady z garanční prohlídky,nejsem žádný podvodník :-( ,používám fasovaný a tento je z logických důvodů v krabici,použil sem ho 5×.máš li zájem 774223463

        0 0
        • zimák  

          jo a reklamova můžeš tak že ho pojistíš proti strátě a pošleš do Prahy.při reklamacích jsou velmi vstřícní a cena dohromady i s pojistkou ze sk max 200kč

          0 0
        • tri3lobit  

          dik ale vazne viac ako 2000 sk za tachometer nedam nech to ma cokolvek v sebepreto sa pytam ci neviete o niecom podobnom, lebo normalny tachometer odtrhnem behom polroka roka, asi mam smolu…

          0 0
      • krokus  

        Tady bych trochu postrádal funkce výškoměru. Teď mám VDO MC 1.0 (tacháč s výškoměrem) a tepák zvlášť; je to dobré, chybí mi tam ale paměťové funkce. Občas bych se rád podíval na nějaký ten graf:-)

        0 0
    • krokus  

      www.zweirad-stadler.de/…ormation.php?… Též zajímavá cena, bude to ale asi bez kadence.

      0 0
      • RADO77  

        Stadler je taky dobrá varianta. Navíc, if se Ti něco posere, tak mají krám v Regensburgu, což je z Prahy 2,5 hod. Kamarád kupuje u Stadlera skoro všechno.

        0 0
    • kitrina  

      Ja z tim zkusenost mam.A je to v pohode.Vsechno na ebay kupuju pres cz-ebay.cz a vzdycky to vyslo.Nesmis z toho mit strach.Zkusis jednou a uz neprestanes.Je to proste droga.A za ty prachy to stoji.....

      0 0
      • krokus  

        Tak to už je právě cena, kterou bych za to fakt dávat nechtěl. Je ale jasné, že český eshop má své výhody (při případné reklamaci).

        0 0
      • RADO77  

        při současném kurzu to venku vyjde o dost levněji i spoštovným. Viz můj příspěvek výše........

        0 0
    • slavekRM  

      Trošku lepší cena – www.bagbike.cz/?…

      0 0
    • homat  

      polar.inshop.cz/in­shop/shop.asp?kat=S725XT­eam, pokud dáš protiúčtem jakýkoliv polar dostaneš slevu 20%, určitě se někde někomu nějaká vykopávka válí.

      0 0
    • kitrina  

      A pri tom kurzu,no neber to.

      0 0
      • tonda.bavorak1  

        Zdravim, je to velmi zajimava cena az me donutila zamyslet se zda koupit ci ne? Horsi je ze aukce konci jiz zitra v 9 hodin. Potreboval bych to dneska rozmyslet.

        Mohlo by me neco prekvapit pri koupit tohoto polaru z USA? Treba nabijecka na jejich 110V? Jinak zaruka je asi jasna = není :) )

        Ale i s kadenci za neco kolem 5200,– to je jako luxusni cena.

        Diky za vsechny pripominky…

        Tonda

        0 0
        • ehvie  

          Nabíjačku k Polaru nepotrebuješ. 5200 Kč je dobrá cena za celý set.

          0 0
    • karliner  

      Dnes mi přišel – 725× i se snímačem kadence, buy it now za 270 baků + 27 poštovné kurýrní službou – celkem 5.297 Kč…

      0 0
      • tonda.bavorak1  

        sakra hezky :) ted na tom silne uvazuju, z toho odkazu co jsi jsem hazel na ebay. jen ja bych to mel pres cz-ebay.cz a vyslo by to asi na 5800,– myslis ze je to ok? Vse funguje? Mam do toho jit?

        Diky kdyztak napis na mail. Aukce konci zitra v 9 :( potreboval bych vic casu na rozmysleni…

        0 0
        • emarco  

          Aukce polaru S725X už sleduju dlouho na ebay a můžu ti říct, že nemáš kam spěchat… Během pár dnů tam bude podobná aukce zase okolo 280 dolarů.

          0 0
    • wert_1  

      Prodejce mi jej do konce týdne přiveze za 8500,–Kč. Sázím raději na jistotu. Třeba je to zbytečné vyhození pár tisíc, ale rozhodl jsem se a do pátku ho mám :-)

      0 0
    • tonda.bavorak1  

      Zdravim, jeste jedna vec by me zajimala a tou je jak je to s clem a DPH kdyz neco prijde z USA? O kolik by stoupla cena? Jelikoz kdyz vidim vsechny ty poplatky atd tak se me nezda ze by to z USA bylo o tolik vyhodnejsi. Ale pokud se clo a DPH neuplatnuje tak to je potom v pohode.

      Diky

      0 0
    • RADO77  

      Pro ty, kteří chtějí šetřit jsem náhodou našel na stránkách mého také oblíbeného www.zweirad-stadler.de toto:

      www.zweirad-stadler.de/…ormation.php?…

      Je to Polar 720, který mají za 179 EUR, což mi nepřipadá špatné. Neznám přesně rozdíl mezi 725 a 720, ale cena mi připadá dobrá.

      0 0
      • tonda.bavorak1  

        Zdravim, penize z brigad dorazili tak jsem si chtel koupit tento polar k najizdeni jarnich kilometru ale co se deje kouknu na ebay a nikde nic… :( jak je to mozny? :) celou dobu to sleduju jen se to tam hemzi polarama S725× a ted ani tuk (nebo jen hodne nevyhodne)

        kdyby jste o necem vedeli tak bych byl moc rad. Diky

        0 0
        • olda t  

          Ahoj,minulý týden jsem řešil podobné. O jedné nabídce Polar S725× bych věděl. V případě zájmu o kontakt se ozvi. Olda

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.