• PickNick

    Ahoj,

    lidi, já jsem buď úplně mimo nebo už nevím. Nemůžu nikde najít na eshopech plášť, který je na tomto obrázku. Jde mi o ty hnědý boky. Je nějaký výrobce, který dělá toto v různých vzorcích? Sháním 2,25 26" MTB na Specialized Epica. Jestli někdo víte o nějakým linku, kde je na výběr nebo vůbec výrobce prosím pošlete..

    Dík Honza

    0 0
    • Chiron  

      To sou galusky A.Dugast, ale obyčejné pláště pokud vím nedělají vůbec. A tahle hnědé boky mívaly některé starší pláště, ještě bych doma někde našel prehistorický ZMax nebo něco takového s hnědým bokem, ale stejně to nevypadá tak dobře jak ta galuska.

      0 0
    • soap  

      to jsou galusky

      0 0
    • Ricci  

      S takymito bokmu som videl na Canond. Continental Race King 2,2 na thriatlon. zavodoch, asi to boli OEM plaste

      0 0
      • Chiron  

        Spíš Protection, u těch starších ty boky byly takové tmavě hnědé, jak tam prosvítala ta odolná vrstva tkaniny.

        0 0
    • PickNick  

      Díky všem :) Moc radost z Vás teda nemám. Vypadá to, že se jen plášť teda normáloně koupit nemůžu. Díra na trhu asi, pro takový vybírálky jako já.

      0 0
    • Kubiczech  

      Kup bílé boky, to se sehnat dá, ne? Geax to měl. Pokud se nemýlím (čemuž bych se nedivil).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.