Kde koupit garmin/budoucí reklamace

6 nepřečtených
 • 21cmTrueDamage

  Zdravím,

  holdám střelit Fenix3 a udělat si radost F6. Máte nějaký tip, u kterého prodejce je zakoupit? Respektivě, který dobře vyřizuje reklamace (zkušenosti F3 uživatelů). Mají je do týdne cirka nabízet i v dekáči :D tam je reklamace asi v poho, ale od alzy asi už nic nechci. Díky

  0 0
  • tsunami  

   Kupuji přímo u Garminu – buď na Evropské v Praze nebo v obchoďáku na Černém Mostě. Když jsem řešil reklamaci navigace tak to bylo v pohodě vyřešeno, dělali mi i servis a také vše ok.

   0 0
  • Mustafa  

   Myslím si, že je jedno kde to koupíš. Minimálně většina prodejců (vyjma šedého dovozu) Ti bude při případné reklamaci pouze tlumočit vyjádření (pravděpodobně) Picodasu. Tebou zmíněná Alza, Mall atd. Ti „vyřídí“ případně zamítlou reklamaci ale k tomu zamítnutí dojde u ofiko servisu Garminu. Ofc, nějaký smluvní vztah máš s tím prodejcem ale pakliže to Garmin zamítne, tak jakékoliv „vstřícnější“ řešení platí ten prodejce že svého.

   0 0
   • Aussig  

    Alza jo, Mall už ne, ptal jsem se minulej rok přímo v Garminu.

    Jinak kup přímo v Garminu, je to nejlepší. Slevu ti dají 10% kdykoliv na cokoliv, stačí být hodný.

    0 0
  • plzakj  

   Alza

   0 0
   • snas89  

    +1

    Alzu rad nemam a fakt se mi to podporovat nechce. Ale nejaky veci tam kupuju kvuli moznosti prikoupit prodloouzenou zaruku (ktera funguje, uz jsem si to overil na jinym produktu)

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.