• rc.martin

    Zdravim, omlouvám se za toto vlákno, ale nenašel jsem tu žádne co by mi vyhovovalo, chtěl bych koupik karbonový rám do 15 000 jaký by jste mi doporučili? Jezdím cca 50% silnice 50% menší terén, mám cca 180cm 80kg, a najezdím cca 6000km ročně :-)

    0 0
    • kubad  

      zadny chce to trochu dosetrit :-) u carbonu se zatim nevyplati setrit

      0 0
    • rock  

      Brutální cenový nárok; počkej dva roky a bude to za ty peníze reálnější; teď leda že bys našel nějaký pýprodej …

      Axman

      0 0
      • marapara  

        Ten je hnusný, jako z cirkusu. Ale ten Sup vypadá hodně dobře a cena „lidová“

        0 0
      • mountaineer  

        Cena uhlikoveho vlakna jde porad nahoru a technologie ktera by nahradila lidsky ruce nikdo nevymyslel-takze za dva roky ramy urcite levnejsi nebudou.

        0 0
        • šlapatko  

          Jj jak píšou jiní 15000kč není moc ale dá se najít.Minulý rok jsem mohl mít Meridu,rok výroby 07 za 16000.To není špatný kauf.Taky bazarovky,ale nevíš co s ním prováděl půvoní majitel:-(

          0 0
        • rock  

          Na druhou stranu bude zase o něco dostupnější a rozšířenější know how, bude tvrdší konkurence ⇒ ztráta exkluzivity a cenová válka. Zas tak černě bych to neviděl …

          0 0
          • mountaineer  

            Uhlik nakupuju a zpracovavam,ze by se kompozitovy vyrobky zlevnovali necekej:o)

            0 0
      • Krocan  

        fuuuuuuuuuuuuj…sun­dat polepy a dát jiný nebo nechat bez nich a pak kdybych nevěděl že je to Author bych to možná přežil:-D

        mám proti authoru prostě ňákou averzi:-P

        0 0
        • beranek666  

          klidně za ty prachy… se ten nový lak vyplatí :)

          0 0
        • arcco  

          pokud by jsi nekdy na tomhle kole s timto ramem jel, nepsal bys takove pic.....

          0 0
          • beranek666  

            ??? jen jsem hodil link na vyprodej… ja nic nerikam, tak klidek

            0 0
          • Krocan  

            já nemám proti tomu rámu v podstatě nic…akorát nemám rád Author a náhodou aji RST a ty používá author často, takže si u mě tay moc nepolepšily…de tady čistě o věc toho že prostě někdo nemá rád ňákou značku a já nemám rád author a RST:-)

            0 0
            • arcco  

              urcite se nechci nijak zastavat teto znacky, zena  ma artu taky a kde ho opre, tam odpryskne lak. Ale na karbonovem arturovi jsem mel moznost jet a muzu konstatovat, ze mit doma tohle kolecko nebyl bych vuuuubec proti. Artur-neartur.

              0 0
              • Krocan  

                tak jestli je za 7000 tak dobrej a pokud vydrží, tak by stálo za to si nechat vyměnit ten design…třeba místo Author dát nápis Krocan(nejlépe tmavě červenej…sem na ni tak trošku úchylnej:-):-D

                0 0
                • Kubiczech  

                  Po tomhle prispevku jsem rad, ze jezdim na crossu o Authoru a nemam na nem tmave cerveny napis Krocan… (:

                  0 0
                  • Krocan  

                    mohl bys tam mít třeba Kubiczech v barvě dle libosti:-)

                    0 0
              • Jogador  

                On taky neměl nic proti rámu, sám napsal, že by mu nevadil, nebýt tam napsaný author…

                0 0
          • Gorgov  

            nwvis co rikas, ten ram je opravdu hroznej bez ohledu na polepky a lak

            0 0
            • beranek666  

              vidím že tys už snad jezdil na všem.. zdrž se laskavě hlasování.. díky

              0 0
      • marapara  

        fuuuj, designový hnus

        0 0
        • beranek666  

          to souhlasím, jen jsem chtel dat link na tento vyprodej… může si ho osmirkovat a nalakovat sprejem za 150kč z Globusu :)

          0 0
      • wraith  

        vidím dobře fakt je to Carbon Monocoque za 7k?

        0 0
        • beranek666  

          no prave! i kdyby to byl Dominator :) tak je ta cena dobra

          0 0
        • jonti  

          Pekne, mne by ani ten napis nevadil, ide mi skor o to, kolko bude vazit a ako bude jazdit, obavam sa ze na kusky od Meridy alebo Scottu to mat nebude. A ak by to malo byt ako superior – teda kratka geometria a vaha vyssia ako skandiovy model, tak nie.

          0 0
        • Gorgov  

          i 7k je za tohle nesmysl:)

          0 0
          • beranek666  

            fakt mlč prosim

            0 0
          • DaSnail  

            proč nesmysl?

            0 0
            • beranek666  

              to neřeš.. on jen prudí

              0 0
              • Gorgov  

                prober se, nemam dovodu prudit, proste ten ram je v podstate ve vsech vlastnostech horsi nez hlinikovej ram za 6k. Kromě toho znám kluka, kterýmu prej umí i 10cm zdvihu- 3× :)

                0 0
                • mountaineer  

                  Coz se da lehce vysvetlit-ono toho uhliku v nem az tak moc nebude:o)Cedic,sklo…:o)

                  0 0
                • beranek666  

                  tak nepruď ty jarine

                  0 0
                  • Gorgov  

                    normalne si vyndanej, rozumis tomu kulovy, ale chytrej si jak radio.

                    0 0
                    • beranek666  

                      :D pražák :D … dobrý :) bavíš mě

                      0 0
                      • Gorgov  

                        tak zrovna to ze si buran bych nevytahoval:)

                        0 0
                        • beranek666  

                          jj, to tu opravdu nepatří

                          0 0
                        • jIrI___  

                          Jako chceš říct, že když člověk není hele koukej z Prahy, tak je buran? Celkem povrchní uvažování :-/

                          0 0
                          • beranek666  

                            heleeee voleeee :D pepíky fakt nemusím :) mluví jak bukvice

                            0 0
                            • max78  

                              pokud muzu hlasovat v tehle „ankete“, pak bych si rad precetl nazor Gorgova a vypustil bych vzajemne narazky na puvod, ktere beranek666 vyprovokoval.

                              0 0
                            • kolda  

                              hmmm, vyjadreni k veci.

                              mozna se Gorgov vyjadruje tu a tam arogantne,ale ma toho najezdenyho nepochybne vic nez ty,prajzaku.

                              0 0
                          • Jogador  

                            Klídek, nikdy jsi kámošovi z vesnice neřekl burane? Bereš to moc osobně, asi jako staří lidé nepochopí, proč si mladí lidé řikají vole…

                            0 0
                          • Gorgov  

                            Preber si to jak chces, ja si s tim nezacal. Ale ja pravda, ze me rozesmiva jak nekteri lide z vesnice ci mensich mest nemaji radi Prazaky. Proc asi? Ze by snad zavist? Na to at si odpovi kazdej sam. Je fakt, ze tyhle tendence maji prakticky vyhradne lide, rekl bych kulantne, "jednodussi!:)

                            0 0
                            • max78  

                              v tom svem prispevku jsem myslel Tvuj nazor na ramy, ne tyhle hlouposti.

                              0 0
                              • Gorgov  

                                ovsem, pochopil sem to, v pohode. Ja taky nereagoval na tebe, ale na Jiřího ;)

                                0 0
                • arcco  

                  Vypada to, ze patris do skupiny zklamanych majitelu znacky Author.

                   

                  Na b-f to tak proste je, jsou znacky, ktere jsou in za kazdych okolnosti a ty, ktere se netesi oblibe, byt na komponentu ci modelu neoblibene znacky treba nikdy nejel, ale kamos rikal, ze mu mu to rikal znamy  od znameho :-)

                  0 0
                  • Gorgov  

                    no authora sem taky mel, to snad skoro kazdej, ale z toho bych nic nevyvozoval, nebyl to karbonovej ram:) Ale tenhle ram sem v ruce mel, jel sem na tom a mluvil sem o tom s lidma co na tom zavodi. Ti me jenom utvrdili v nazoru, ze lepsi koupit obyc hlinu ram za 6k nez tuhle „nadheru“. Tak uz sem psal, je to „karbonovy“ a je to levny, tak se to lidem libi. Je to fakt, a plati to nejen v kolech ale uplne stejny je to treba ve vypocetni technice.

                    Viz orezane Graf. karty se super duper 1Gb pameti!… a 128Mbit sbernici. To ze ta grafika je slaba jak caj a pamet nedokaze vyuzit (noname ram z taiwanu – treba ten author nedokaze vyuzit potencial karbonu ani zbla) proste lidi kteri se o to trochu nezajimaj nevidi. Oni vidi jen nalepku 1Gb DDR3!!! No a o tom to cele je.

                    Tohle je jen priklad z odvetvi do ktereho trosku vidim…

                    0 0
                    • soc  

                      jj, stačí nápis karbon a nikoho už nazajímá, jak je to vlastně poskládané a jak jsou využity vlastnosti karbonu…

                      0 0
            • Gorgov  

              protoze ten ram za 7tisic korun proste nestoji ani v nejmensim. Jen proste tady by treba i za karbonovy hovno kazdej vyplazl balik.

              0 0
              • DaSnail  

                Já bych nevyplázl. Len ma zaujalo prečo nie nový rám so zárukou za 7 czk keď u nás stojí okolo 25 skk. Dizajn je subjektívny a reči že Artur nikdy sú odveci.

                0 0
                • Gorgov  

                  v pohode, je mi jasný ze je to lákadlo:) A dobrá, 7k už neni tak hrozný, napsal sem to moc ostře, ale 10 už by bylo opravdu vedle. Ale za tím, že za 7K není problém sehnat lepší Alu rám si stojím:)

                  0 0
      • jIrI___  

        Za 7000 Kč? :-O To by mi snad ani nevadil ten design.

        0 0
        • rc.martin  

          Za ty peníze bych přežil i to že je to author :-) Nevíte jak je na tom  co se tíče kvality?

          0 0
        • nooski  

          I kdyby to byl naprostý křáp, do kterého by šlo dostat zadní kolo jen násilím, „navářky“ na brzdy by byly mimo a bylo to naprosto zmšené a navíc nepoužitelné pro pořádnou jízdu, tak protože je to karbon, tak by jsi do toho šel co? :-)

          0 0
          • Gorgov  

            myslim ze si to vystihl celkem presne:)

            0 0
          • jIrI___  

            Tak to zas myslím nebude, ale asi bych šel raději do něj než do RB :-P. Ne, jen prudím, nový rám neplánuju, se svým jsem spokojen, takže o těhle „drobnostech“ ani nijak nepřemýšlím

            0 0
            • nooski  

              Já se jednou naštvu a něco těžkého hodím přes kopec :-D Ale co sranda musí být i kdyby na chleba nebylo, no ni?

              0 0
    • Gorgov  

      za 15 nic karbon.

      0 0
    • roud  

      Vykašli se na carbec pokud neseženeš rám ve výprodeji tak oproti alu bude mít navíc tak akorát na váze…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.