• Johanus

    Zdravím, není tu někdo z Jizerek (mířící do Jizerek), ke komu bych se v sobotu mohl přidat? Nechce se mi jet samotnému. Pokud by to bylo ± 50km, bude to ideálka ;)

    0 0
    • nara  

      Cau. jsem lokál z Bedřichova. nejsem si jistej, jestli tu v sobotu budu. pkud jo, protahnu tě mistama… napiš v patek. Honza

      0 0
      • Johanus  

        Tak to je luxus :) V pátek napíšu a uvidíme..

        0 0
        • Lakii  

          Můžu se k vám přidat? Nebo alespoň někde na trase nad mapou a pivkem probrat dobrý trasy, protože na vás předpokládám budu moc pomalej :)) V Jizerkách trochu jezdim ale pořád toho moc neznám takže bych uvítal všechny tipy!

          0 0
      • Johanus  

        Ahoj, já teď jedu na celý den po cestách, přečtu si to až pozdě v noci. Napiš, prosím, jestli tedy budeš nebo ne a kde se srazíme.

        Díky, měj se.

        Honza

        0 0
        • nara  

          Cau. vidim to na poledne…odpoledne se přesouvám na moravu. jinak jezdim enduro, takže preferuju traily přírodního charakteru a zabavny teren…jizda po panelce už mě nak nebere. bydlim na přehradě Josefův důl. mužem se sejit někde tady na hoře (bedřichov) nebo jablonec…ještě upřesnim až vymyslim trasu.

          0 0
    • axle  

      Vadil by ještě jeden do party? ;-) Trasa mimo hlavní panelové cesty zní hooodně lákavě… No, snad budu aspoň chvíli stíhat..

      0 0
    • nara  

      chlapi ja zejtra nemužu, ale dal jsem echo Mifovi, ktery zitra vyjiždi v 11 z jablonce, tak mužete jet s nim. je to taky člověk co vyhledává zajímavé cesty, tak nemusíte mít strach. tento mamlas sem přitáhl první bike z kanady…je to retro-machr. good ride

      0 0
      • nara  

        vyjíždí z Rebel Biku :)

        0 0
        • Lakii  

          Díky moc, já toho ale zítra nakonec nevyužiju protože myslím že bude hodně hnusně…v Jizerkách ale budu prakticky celý léto tak by bylo super kdybychom se mohli nějak dohodnout později. Jsem navíc od Bedřichova jenom kousek (Josefův Důl)

          0 0
    • jaffa  

      Zdravim, ja sem z Tanvaldu takze Jizerky to je muj domov:o)..jel bych zitra ale jedu pryc, ale koukam ze bikeru okolo jizerek je tu vice takze bych nekdy dohod nakou vyjizdku.

      0 0
      • Johanus  

        Nazdar, takže ani já nakonec nejedu :( Vrátil jsem se až teď, takže, jsem to odpískal. Ale chci jet v neděli. Tak jestli by měl někdo stejné plány, bude nás víc ;)

        Honza

        0 0
    • Kanadský mrdák  

      Čééééééést

      V 11hod u Rebela, Palackého naproti hasičarny.

      Konec hlášení

      0 0
    • kýsa  

      nazdar,koukám jizerkáči paráda…:) škoda,že jsem si to přečetl až ted v neděli:( tak snad přiště:)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.