• multib

    Je krk over ahead na řídítka 25,5 – 26, 115 mm?
    Možná by mohl být i na over řídítka a zredukovat(?).

    0 0
    • PietroUL  

      Nemyslíš představec? Krk je sloupek vidlice.

      0 0
    • enjoy  

      chlape i kdybych nakrasne vzal,ze krk je u tebe predstavec,tak stejne z toho tvyho dotazu vubec nicemu nerozumim.

      0 0
      • multib  

        Přeložím.
        Existuje představec oversize (1 1/8) aheadset, na řídítka o průměru (d) 25,5 – 26 mm, délky 115 mm? Možná by mohl být i na oversize (rozměr nevím (31?), prostě ten větší) řídítka a vložit redukci(?).

        0 0
        • gobike  

          No super, uz to zacinam chapat :D Jo a nevim proc chces na normalni riditka oversize predstavec, kdyz muzes pouzit normalni. Redukce se prejðelaj, ale musi to vypadat hrozne.

          0 0
          • multib  

            Ne, nechci, jen jsem připustil extrém, když by nic jiného nebylo. (Jako že nejspíš není vůbec nic. Matně si vzpomínám, že jsem před časem něco zahlíd, ale nevím kde a co, jen si pamatuji, že to stálo tisíce, což nechci dát. Max 1.)

            0 0
            • Rolei  

              Jestli to dobře chápu tak hledáš představec na Ahead pro průměr řidítek 25,4 a jde ti hlavně o tu délku 115mm, něco takového: www.eastonbike.com/…tem_vice_AM_

              0 0
              • multib  

                Přesně sháním, co píšeš, jen odkaz nefunguje. Not Found The requested URL /PRODUCTS/STEM­S/stem_vice_AM_ was not found on this server. Apache/1.3.27 Ser­ver at eastonbike.com Port 80.
                Nemohl bys to, pls, skopnout sem? Díky!

                0 0
            • gobike  

              TO chces rict, ze se unas prodava malo predstavcu? Dyt jenom na netu jich mas hafo.

              0 0
    • multib  

      Další problém: Jde o MTB a já potřebuji silniční! V nejhorším ho převrátím, ale jak to bude vypadat, nápisem obráceně! Navíc o 100 gr. těžší, než průměr!!! Není to to pravé…

      0 0
      • juice  

        tak tady je www.koloshop.cz/index.php?…

        • hmotnost a nápis v pořádku
        • dobrá značka – nejedná se o žádný thaiwnský šmejd (viz. téma mavic)
        • kdyby se ti objevilo "not found atd…, např. že apači jsou mimo rezervaci :) ", zkopíruj celý odkaz..:)
        0 0
        • multib  

          Dik, ale nesplnuje parametr ceny: 3600 je dost.

          0 0
        • multib  

          Dik, ale nesplnuje parametr ceny: 3600 je dost.

          0 0
          • juice  

            …a další podmínka…cena :(

            0 0
    • multib  

      Tak jsem to objednal a tohle: máme ho skladem poze v délkách 85 a 100mm.

      S pozdravem

      Radek Šilar

      Samba distribution :o(

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce