• zralok

    Jakou vidlici, byste mi doporučili do 20.000,–Kč? Díval jsem se na Foxe F100RL nebo spíš nějakou RS? Díky.

    0 0
    • JMT  

      dve reby :-)

      0 0
    • chupas  

      ja bych asi chtel talase nebo neco s pevnou osou.

      0 0
      • JMT  

        uvazuje o zdvihu 100mm… samozrejme jinak nekde zkusit sehnat shivera dc

        0 0
    • cabbage  

      pace…

      0 0
      • kesu  

        jo presne tak

        0 0
        • lodyh  

          Pace je minulostí, od příští sezony to bude DT. Takže pokud chce někdo britskou kultovku, neměl by už moc rozmýšlet.

          0 0
          • kesu  

            pockej tim chces rict ze pace bude pristi rok pod kridlama DT?to by znamenalo ze by to konecne mohlo bejt dostupnejsi

            0 0
            • lodyh  

              on vlastně pace končí s výrobou vidlic, protože celý tohle odvětví od nich kupuje dt, takže pace vidle už neuvidíme www.dtswiss.com/index.asp?… jinak tady sou prototypy, ale je to zatím přelepenej pace, uvidíme jestli se pustěj i do jinýho dysajnu www.singletrackworld.com/article.php?…

              0 0
            • Hnoj  

              A taky by to mohlo znamenat, že to začne fungovat :-)

              0 0
            • orca.1  
              • modelová řada 07 se vyrábí v anglii
              • výroba se přesouvá do švýcarska
              • majitel Pace Carter bude u dt technický konzultant a bude se podílet na dalším vývoji
              • exkluzivita bude určitě zachována, stejně tak cena
              • narážky na funkci nechávám bez komentáře :)
              0 0
          • SELMIRA  

            značka zůstává a vyrábět se budou furt v UK takže…

            0 0
    • Meesha  

      asi bych vyhazoval penize za jiny veci :-)

      0 0
      • minifisch  

        nechces novou fatty ultra 80 mm ??

        0 0
        • zralok  

          Jelikož jsem vyšší (195cm) a vážím kolem 88kg, tak bych u mne raději preferoval zdvih 100mm.

          0 0
        • zralok  

          Jelikož jsem vyšší (195cm) a vážím kolem 88kg, tak bych u mne raději preferoval zdvih 100mm.

          0 0
          • SELMIRA  

            to je ŠKODA, že nepreferuješ zdvih 120 jednu Fox F120RL, sundanovu z nového SJ bych Ti mohla nabídnout viz. bazar vyměnila jsem ji za PACE :o)

            0 0
            • SNAIL  

              Co to? Nebyla jsi s Foxkou spokojená?

              0 0
              • cabbage  

                nebyla by první…

                0 0
                • JMT  

                  nerejpej

                  0 0
                  • saab  

                    vůbec se nerozmýšlej a kup si manitou R7 suprlockout!!! Ta vidle je bomba, dáš za ní 9000,– ano, skutečně tak málo, a za zbytek si můžeš vylepšit bike ještě líp. Vidle je to lehoučká (1450g), běhá fantasticky, ten lockout funguje skvěle, podle mě je úplná blbost kupovat foxe za dvacítku (leda že bys sehnal 30ti procentní slevu ze třiceti, foxe za dvacet nejsou zase taková pecka, jak se obecně vzato má…), navíc design manitou je excelentní a co si budeme namlouvat, design sice nejezdí, ale… :-)

                    0 0
            • RUR  

              Nevim jestli bych svěřil svůj život endurovidli, kterou drží pohromadě dvě ségrovky(nebo4?)- Rozdělaný to vypadá hrozně:-)). Taky z 39 kámošovi pořád utíkal vzduch. Nacébrali jsme tam olej a zatím snad v pohodě. Ale vzhled je super. Je fakt, že mám zkušenosti jen s jednou, ale za ty prachy je to Imho málo( přesvědčilo by mě jen, kdyby to vydrželo 30let).

              0 0
    • Lucke  

      ja jezdim FOX F80X terra logic..mno ale mozna by nebyla spatna ta Vase reba..ktera uz je komercni jak svina..a taky SID..:)

      0 0
      • Hnoj  

        Sida nebrat… Nemyslím, že vidle co se už deset let vyrábí jen s minimem změn by byla dobrá koupě… snad leda tu výroční edici 2008, protože návrat modrýho sida je krásný retro do vitrínky :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.