• jakub

    sháním nějakou, klidně i bazarovou ale dobrou vidlici 29" na kolo, protože v bazaru ale nic není v cenové relaci mých možnosti, asi koupím novou, našel jsem tři vidle, pro jakou byste se prosím rozhodli a proč?

    http://www.kolonet.cz/eshop.php…

    http://www.mountaintime.cz/…ir-1–18.html

    http://www.sport-kola.cz/…air-bila.htm

    nebo mi prosím dejte nějaký typ

    Anketa: tag jakou

    13x
    87%
    2x
    13%
    0x
    0%
    0 0
    • scalar  

      Rock Shox Recon, ale 2013, má hliníkový krk, takže pár gramů dolů.

      0 0
    • kubad  

      dosetri 1500 na Epicona TT

      0 0
      • scalar  

        Jestli nemá přední pevnou osu, tak ještě na nový náboj a přepletení…

        0 0
        • kubad  

          jj same pozitiva

          :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            a socialni jistoty:)

            0 0
          • maajkee  

            Musím uznat, že vliv 15mm pevné osy vepředu při 120mm zdvihu na tuhost jsem celkem pozitivně poznal :)

            0 0
        • jakub  

          chci tak 100 ku a pevný náboj nemám

          0 0
          • kubad  

            zdvih jde nastavit a naboj si dokup :-) pokud chces dobre fungujici vidlici a pevnost jako bonus.

            0 0
            • jakub  

              ja jsem popravdě nikdy nepoznal rozdíl mezi pevnou osou a upínákem.. asi nejezdím tak divoce jako ostatní

              0 0
              • maajkee  

                Na to nemusíš jezdit ani moc divoce, já to poznal hned při prvním silovým zadupání ve stoje. :)

                0 0
              • kubad  

                si klidne kup co uznas za vhodne, tvoje volba.

                osobne bych radsi trochu pritlacil, za 5000 proste nic extra nevymyslis a tohle neni tak daleko a funguje to spickove

                0 0
    • Kolonožka David  

      ČAU, já jsem v téhle cenové kategorii taky vybíral a nakonec volba padla na RST First a jsem maximálně spokojenej. Vidle chodí dost dobře, v tuhosti žádný problém a že nemá pevnou osu mi taky vůbec nevadí. Za mě tenhle tip.

      0 0
      • Dave-geo  

        Třeba už ji dělají líp, ale mám ji na 26" a narval bych jí do zadele prvnímu borcovi z RST co bych potkal. Nohama napřed.

        Vážím skoro 85kg a když jí nafoukám na 20% SAG nezatížená se nevrací úplně zpátky. Zkusím servis a jinak půjde z domu…

        0 0
        • maajkee  

          Stejná zkušenost s RST First air z cannona, rozhodně bych si to nekoupil. Vakl hned co byla nová, při sagu 30% jsem se s těží dostal do poloviny zdvihu.

          0 0
        • Kolonožka David  

          Taky jsem jí měl na 26". Taky šla z baráku, ale nutno podotknout, že před tím, než šla ze znechucení z baráku jsem na ní najezdil asi 6000 vesměs jen v terénu. Vakl měla, to jo, měkká taky byla, ale ta 29" je zatím (cca 400 km) rozdílná, že není málo tuhá (26 měla 30mm vnitřní nohy) a vakl taky není, takže není pravidlem, že má vakl už nová. Když s ní objezdím aspoň 2 sezony v terénu, budu spokojenej a podle mě službu splní.

          0 0
    • vili  

      co todle

      http://www.kupkolo.cz/…-osa_z91913/

      0 0
      • alinceb  
        0 0
        • vili  

          a má to… :-) A teď poraďte mně, kde seženu černou rebu 29" do 7k a nebo něco bazarovýho podobnýho,,,

          0 0
          • alinceb  

            Kup si Epicona a ještě ušetříš…;)

            0 0
            • vili  

              TT zatím není a k té verzi co sem dával odkaz mám tak nějak v hlavě odpor…jinak bych ju už bral

              0 0
    • Hynas  

      Mám za pěttisíc FOX F29 RL 100mm s RU v bílé, funkční vidlice, nicméně má podřené vnitřní nohy.

      Tento stav nohou už má dva roky, objel jsem s tím dvoje sudety, dva drásaly, dvě šely, dvě silesie a nespočet dalších stovek kilometrů včetně drsných Beskyd, apod.

      Vidlice funkční, ale nemůžu zaručit, jestli klekne za dva roky nebo dva týdny.

      Nechceš? Bližší info mailem.

      0 0
      • Azmir  

        Takhle olítanou vidli za 5 tis. s podřenýma vnitřníma nohama? To si celkem věříš ne? :)

        0 0
      • Bafoon  

        ty jsi blázen – s tímhle popisem to je tak za lahev flašky ne za tvrdy prachy :-O

        0 0
        • Vilém  

          A kdyz jeste clovek vzpomene, jak tu v minulosti popisoval svoji „udrzbu“ vidle:)

          0 0
      • Hynas  

        OK, tak za 4.

        Když na tom polítáš, tak zjistíš, jak to jede…

        Když si třeba seženeš lepší vnitřní nohy a vyměníš doma pouzdra, tak budeš mít hned funkční vidlici…a FOXku k tomu; tu mít na kole, to už něco znamená, než obyčejné recony, epicony nebo co se teď v nižším segmentu vybavení vozí…

        :o)

        0 0
        • Motyll  

          Naivko…

          0 0
        • roman 3D  

          dám šest set:-)

          0 0
        • Hynas  

          Vidle je stále (pro mé potřeby svižného ježdění krajinou s 29tkou (tj. cyklostezky a max polňačky…)) funkční, rozhodně se nehodí na náhradní díly. Jestli o ni nikdo neprojeví zájem, budu jí vozit další rok v plném nasazení (tj. 1× sudety, 1× drásal, atd…).

          Takže za 3,5?

          :o)

          0 0
          • Polka  

            Po precteni toho tvyho popisu by ju koupil jen blazen :-D

            0 0
            • Hynas  

              Kua a proč? Vždyť je to FOX!!!

              Sice pět let stará, ale před dvěma roky aji vyservisovaná, podřela se až poté.

              Nááááhodou, být třeba majitelem nějakého radonu, force nebo sprinteru, tak neváhám a FOXE hned beru (už jen proto, abych s ním na cyklostezkách nebo polňačkách dobře vypadal).

              :o)

              0 0
              • Azmir  

                Třeba majitel totohle radonu by tvoji foxku určitě uvítal ;-)

                0 0
                • Hynas  

                  Pro tebe polopatě…když se tady bavíme o 29tkové vidlici, tak je jasné, že se zde bavíme o 29tkovém kole.

                  Tj. pro tebe – pokusil ses o vtip, ale maličko ses ztrapnil, když při svých zkušenosti nepoznáš rozdíl mezi 29 a 26. Nebo to snad mělo být myšleno vážně?!?

                  (druhý pokus nemáš).

                  0 0
                  • Azmir  

                    NE já to vzal ze stejně obecného hlediska jako ty, jestli je jedno jaký radon, force nebo sprinter, take jedno i jestli 26 nebo 29, takže nevím na co zase narážíš, je to prostě stejně debilní příklad, jako si použil ty, tečka.

                    0 0
                    • Hynas  

                      Já to za debilní nepovažuju. Celou dobu se tu baví o 29tkách, takže naopak tvá reakce byla debilní, má reakce byla trefná. Kdybys tu aspoň dal fotku radonu 29…pak bych neřekl. Takhle jsi trefil vedle.

                      0 0
                      • Azmir  

                        Tak jestli to chceš brát jako slovní bitvu, tak jak chceš, ale sprinter 29 kola nedělá, pouze jeho část, která už není sprinter ale core, takže si taky trefil vedle.

                        0 0
                        • Hynas  

                          Připomínku beru (a dále to už narozdíl od tebe nemusím debilně okecávat…).

                          0 0
          • Bafoon  

            jsem si říkal že ta cela akce na tebe nesedí, ty recesisto :-)

            0 0
            • Hynas  

              Nerecistuju…prostě ji míním prodat, když už na kole nejezdím…někomu určitě poslouží, bo FOX!!!

              Nakonec, dá se z ní zrobit fajná pevná, tj. taková, jakou svět neviděl.

              :o)

              0 0
              • Bafoon  

                jasněééé :-)

                doufám že u fajn pevné taky neskončím – včera jsem měl na výstružníku svoji rs reba rlt ti :-D

                0 0
    • Sumpicek  

      Bez do Recona, daval jsem ji na kolo tatovi a funguje bez problemu. Prodejce mi k ni dal i pumpu a material na prvni servis.

      0 0
    • rj72  

      Jaký jsou názory na Epicona X2 RLR 2012? Dá se i se zamykáním z řidítek do 4500,–…

      0 0
      • rj72  

        …není to v této cenové relaci tak, že buď těžšího odolnějšího recona a nebo o něco lehčího epicona x2…?

        0 0
        • rj72  

          EPICON X1 RL-RC 5090,– (bez pevné osy)

          (kupkolo) – zamykání z korunky do 5.tis

          nebo recon

          0 0
          • rj72  

            zmýlená …cena pro 26 …

            0 0
    • Mark-H14  

      Tato je moje.

      http://www.cyklobazar.cz/inzerat/216003/

      0 0
      • alinceb  

        Sháněl výše vili , jen asi ne tapered…

        0 0
        • roman 3D  

          už zase:-)

          0 0
          • alinceb  

            Tak co Romčo, co ta tvoje diagnóza? :) Koukám, že od minulého záchvatu ses navíc nechal přešít na holčičku. Gratuluju, můžete se vodit za ručičku s noxou159…;)

            0 0
        • vili  

          tak tak, navíc krátkej krk :-(

          0 0
          • alinceb  

            Co máš za rám? Sem myslel, žes chtěl původně stavět 650b…

            0 0
            • vili  

              původně ano, ale nakonec sem si řek, že než se to pořádně rozšíří a koupím pořádnýho 650b fulla tak si na vyzkoušení odskočím na ht 29" :-). Následoval vývoj od china carbec až do nudnýho rb crr 29, který už je na cestě. Teď zbývá pořešit vidlu a dle volby pak koupit kola. Jak prosté :-)

              0 0
            • vili  

              btw. ty placky TA co sem ti prodal s klikama ještě máš? Celkem by se mně hodily :-)

              0 0
              • alinceb  

                TA placky mám, ale už nedám. Jsou teď na RF Turbine klikách (na které sednou jak prdel na hrnec) a čekají, než se jim přelakuje rám…:)

                EDIT: Ještě sem na nich ale nejel…:)

                0 0
                • vili  

                  kua teď toho litujuuuuuu :-)

                  0 0
                  • alinceb  

                    Předpokládám, že i těch klik, co sem ti vyfoukl…:)

                    0 0
                    • vili  

                      to taky :-). Ale za ty už mám náhradu :-)

                      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce