Jaké destičky pro Sram Code R

6 nepřečtených
 • vuLvak

  Ahoj,

  mám brzdy Sram Code R s kotouči 200/180mm. Po původním majiteli jsem měnil už celkem sjeté destičky za nějaké co mi k tomu dal (nejspíše organiky?). Jakmile se zahřejí tak začínají výrazně vadnout a mám co dělat abych to ubrzdil. Jezdím spíše bikeparky jako Peklák, DM atd.

  Co byste doporučili? Originál sintrované nebo třeba něco od Galferu?

  https://www.spoke.cz/…ode-11-pads/?…

  https://www.spoke.cz/galfer-fd455/?…

  Díky za pomoc.

  0 0
  • embi  

   Neumim si predstavit, jak lze utavit Code na Peklaku nebo Dolni Morave:) Jinak jakykoliv sintrovany desticky budou lepsi nez organicke.

   Nejlepsi jsou Trickstuff 840, ale priplatis si (cca 19 EUR).

   Zkusil bych Goldfren, levne a sintrovane s dobrymi ohlasy: https://www.kupkolo.cz/…e-r_z110184/

   0 0
  • Honza03  

   Originál sintrované fungují na Sramu dobře, případně fialové Galfery taky brzdí solidně, ale vydrží kratší dobu a jsou dražší. Každopádně pokud jsi těžší tak dej dozadu 200 mm kotouč.

   0 0
  • vuLvak  

   Dolní Morava je v pohodě tam netřeba tolik brzdit. Na Peklaku když vyjedu z lesa tak mám co delat. Nejsem žádnej extra jezdec asi víc brzdím no. :) Mám 85kg to by snad neměl být takovej problém. Ale klidně tam dám větší kotouč.

   Každopádně díky za tipy mrknu na to. :)

   0 0
  • novas752  

   Jestli to jsou origo aram tak ty stojí za prd no. Dej tam sintrované, origo sram sintr je dobrej.

   0 0
  • kejda  

   hele, jak už tady bylo, má m sice jen G2 RSC, ale dal jsem sintry desky Sram, a brzdí to jako fakt parádně. Na hluk nedbám, když máš zadní nábu I9, tak ti ten hluk od desek přijde jako Mozart ke svačině…:). Anebo dej Galfer, a budeš taky spokojenej.

   Mmch, 85 kilo pokud nejezdíš extra mordu, tak s touhle váhou 180/180 kotouče na Česko musí bohatě stačit. 203 mm šmatle a pořád cinká, to jsem nesnesl…

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.