Hundstein aktuálně 18-5-2011

1 nepřečtený
  • malamala

    Někteří pojedou asi na Giro na Gross. a možná budou chtít ještě nějaký den pojezdit. Díky změně počasí a to zejména v kopcích kdy se přes noc dost oteplilo, tak jsem dal sondu na Hundstein.

    Situace je úplně jiná než včera.

    Jel jsem přes Gries a okolo Tödlingalm /opačně je zákaz/ a cesta občas mokrá, někde trošku sněhu, ale dá se jet. Tudy nikdo nejezdí, není to komerční cesta jako z Thummersbach, tady si máknete. Samozřejmě pro chrty to je lehký výlet, ale pro nás obyčejné šlapače to je trošku něco jiného.

    Následná stezka na Hundstein je zasněžená a sníh mokrý, pokud chcete až na vrchol, musíte tlačit po turistické přímo a ne kopec objíždět jako v létě. To se teď momentálně ještě nedá a mohlo by to být nebezpečné. Potkal jsem partičku na crossových kolech co jela z Maria Alm, dojela až na vrchol a zpět to vedla z kopce /foto č.1/. Z Maria Alm tedy cesta sjízdná. Sjezd do Thummersbach, nebo Bruck je bez problémů, tudíž cesta na Hundstein i z Brucku, nebo Thummersbach.

    Pokud chcete, dám sem i mapku, kde ještě při sjezdu do Brucku jedu opět cestou kde nikdo nejezdí.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.