• miki.mares

    Co by ste mi doporučili za bika? Mám vyhlídnuté: Merida TFS 900-D, Rockmachine Wildfire, Kellys Majestic nebo ještě specialized Rockhopper Comp Disc. Nebo mi klidně doporučtě nějakej jinej, ale v cenové hladině okolo 30 000 kč. Dík moc

    Anketa: Krerý je podle vás nejlepší???

    0 0
    • miki.mares  

      Ještě sem zapoměl.. Další mám vyhlídnutej GT zaskar expret.

      0 0
    • Lister  

      pokud neřekneš co chceš jezdit tak ti asi nidko neporadí, ale to asi nevíš ani ty sám když si dáš do výběru Kellys vs Rockhoper, každý kolo na něco trochu jiného......

      0 0
      • miki.mares  

        NO já jezdim, 50 % silnice a 50 % terén. ALe terén mám rád mnohem víc. A taky nějakej ten sjezd si taky neodpustim. Bo třeba schody a tak. Sem tam nějakej skok.. To snad stačí ne?? Dík

        0 0
        • Hejdik  

          V tom případě toho Spešla,nebo mě ještě napadá schwinn Moab a nebo Kona.

          0 0
    • Hejdik  

      Opět si trošku udělám reklamu na svoje kolo. www.maxbike.cz/mtb_01.htm V realu u mě v profilu… Jinak bych bral toho Zaskara

      0 0
    • miki.mares  

      ?????????????­????????????????????????­???????????????

      0 0
    • amito  

      mohl bych doporučit Ghost 6000 dá se sehnat nový do 30 tis.

      0 0
      • miki.mares  

        A proč se všude píše že specialized to má předražený?? Je to vůbec pravda???

        0 0
        • TheIF  

          To porovnej :-) www.canyon.com/…tattung.html?… ale Canyona bys měl možná tak pod stromek :-)

          0 0
          • MlokCZ  

            GC6-ka možná ještě bude, ale já budu mít nakonec až pod stromek. Sice jsem objednal opravdu včas, objednávku mi potvrdili písemně. Vzápětí ale přišel mail, že už se vrhli na kompletaci (o něco dříve než jsem měl termín) a že zjistili, že jim něco chybí a že už to bohužel nebude. Takže 08 model…

            0 0
            • TheIF  

              v prosinci budou mít modeli 2008 tak možná na papíře :-)

              0 0
              • MlokCZ  

                Tak v únoru je pro mě taky ještě pod stromek :-) A letos už některé modely byly koncem ledna.

                0 0
            • gouryella  

              Canyon – vybava – SUPER
              - design – SUPER
              - kvalita – Nejspis dobra – nejsou zkusenosti Z cim ale zkusenosti jsou je zakaznicky servis: K A T A S T R O F A. Myslim, ze tohle odradi ne jednoho zakazanika. Uz k tomu ani ja nemam daleko. Mel jsem objednat tu orbeu. Byla by uz davno doma a hlavne by byl klid. Sakra.

              0 0
              • gouryella  

                pardon…S cim samozrejme.. To je to rozcileni… :/

                0 0
              • rasto  

                Ty ho jeste nemas?? :-/ tak to na vychodni trh pekne kaslou :-(

                0 0
                • gouryella  

                  FAK objednal tri tydny po me a uz mu psali ze kolo ma ready. Me nenapsali ani hovno. Do konce tydne jim dam cas. Pak rusim objednavku. Seru na ne.

                  0 0
                  • TheIF  

                    Čekáš pár týdnu a seš z toho nervní, já čekám už 7 měsícu :-) nebo spíš :-(, ale už si nemusím brát sekyru 11.7 je našetřenoooo tak 12 ať pošlou fakturu :-)

                    0 0
                    • Lister  

                      tak 7 měsíců bych nevydržel ani já…čekám týden a už jsem nervozní…ale ono to do konce prázdnin bude :)

                      0 0
                • gouryella  

                  1500,– navic oproti GC 6:

                  www.orbea.com/…interior.php?…

                  0 0
              • marapara  

                To je to, co mě od Canyonu hooodně odrazuje – servis a dlouhé čekání.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Čekání je samozřejmě opruz, ale záleží na tom kdy objednáš. Pokud víš, jak to chodí a fulla objednáš začátkem roku, tak není problém. Objednávat ale v červnu a déle znamená buď čekat nebo taky nedostat už nic. Je to sice tristní situace, na druhou strano na tom u některé konkurence byli i mnohem hůře, např. já objednal Cuba loni v říjnu na předobjednávku (za to aspoň byla sleva), měl být přelom leden/únor a nakonec byl až v dubnu.

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Prostě jak už se tu několikrát řešilo, dražší pěkná kola se musí objednávat buď nejlépe na podzim s dodáním na začátku dalšího roku nebo aspoň začátkem roku, když ještě jich je dost.

                    0 0
                    • gouryella  

                      Mno jo :) A co bys rekl na to, ze to kolo uz mam 2 tydny pripravene k expedici ale kvuli problemu s kreditkou – nevim co presne, cekam na odpoved z banky mi ho jeste neposlaly. Coz o to, to je logicky, ale ze me nikdo neinformoval o teto situaci cele dva tydny uz je lehce receno DIVNE. Takze az na muj cca 5 mail mi odpovedela pani primo z financniho ze problem je takovy a takovy a jestli nechci zaplatit prevodem… Kua, tohle vedet driv tak uz je bajk doma no…

                      Na druhou stranu jsem ale rad ze GC uz je hotovej a jenom ceka na moje chechtaky :-D

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        To, že málo informují mailem už tu bylo zmíněno a to je špatné a měli by to zlepšit. Na maily odpovídají opravdu velmi laxně. Já být na tvém místě, tak bych tam maximálně po dvou dnech, když by neproběhla platba zatelefonoval a hned bych věděl, kde je problém. A jaký že to máš problém s kartou? Nenapadá mě nic jiného než špatný typ karty nebo malý limit (což u obojího se to dalo tušit předem).

                        0 0
                        • gouryella  

                          Mam VISU. Na bezhotovostni platby nemam zadny limit. Tyto informace samozrejme mam. Nejsem hlupak. Je moznym ze zamenili expire date – mesic a rok. Mam to dost blizko. Jiny problem v tom nevidim – zvlast kdyz v te dobe jsem mel na uctu na dve GC6. No uvidim. Kazdopadne jsem je musel jeste dodatecne pozadat o fakturu, kterou mi jaksi take neposlali :( Joo dlouhe lokteee :-D

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            Tak to je smůla, já myslel, že ti ten důvod napsali, proč to nešlo.

                            0 0
                            • gouryella  

                              Njn…ale tak…kdo si pockaa :)

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                Ale zase si dopad pořád líp než já. Já se nakonec rozhodnul nečekat na nějaké slevy u Canyonu, protože už bylo jasné, že žádné nebudou, že nebude co zlevňovat a na poslední chvíli objednal ES8-čku, když ještě byla v exprebikách. Přišel mi potvrzují dopis, takže objednal jsem přesně včas (za 3 dny po objednání zmizelo z expresbiků). No a den po dopisu mi přišel mail, že bohužel při kompletaci kola zjistili, že jim nějaké díly chybí, které už letos nebudou, takže smůla. Mě to tedy nijak zvlášť nevadí, já mám na čem jezdit a v klidu počkám na 08 modely, ale nepotěší to.

                                0 0
                                • Fak  

                                  Tak to ja objednal 11.6. GC6, minuly tyden mi napsali ze je bike pripraven, dnes jsem poslal penize (prevodem) a ted uz jen cekat az prijde domu :) Komunikace s Canyonem v mem pripade bez problemu a pokud jsem dnes neposral ten prevod (delal jsem to pres net poprve, ale nechal jsem si dost radit, tak snad je vse OK) tak se muzu tesit na bike. Za jak dlouho myslis ze by mohl prijit? Je to realne behem pristiho tydne?

                                  0 0
                                  • MlokCZ  

                                    Podle mě to reálné příští týden není. Samotné kolo půjde z Německa cca 5 pracovních dní, tzn. týden. A převod trvá tak 3–7 dní.

                                    0 0
                                    • Fak  

                                      ok, diky

                                      0 0
                                    • TheIF  

                                      Já loni zapaltil v pondělí (složenkou) a další ponděli byl balík doma, takže možná by to mohlo přijít koncem přištího týdne…

                                      0 0
                                      • MlokCZ  

                                        Tak možný je všechno, asi jsi měl trošku štěstí na rychlejší poštu a současně to složenou šlo tedy hodně rychle. Převody do zahraničí občas sleduju (to teď nemyslim v rámci nákupů Canyonů, tam jsem žádny neviděl, tam jsem asistoval vždy s kartou) a v průměru to je těch 3–7 dnů a už jsem zažil i 14dnů rekord. A Canyony jsem řešil dva (oba platil svojí kartou, bohužel zatím ani jeden nebyl pro mě) a oba přišly přesně za týden po platbě (platbu vidím online na účtu, kdy dojde k blokaci a na úplné dokončení platby nečekali, ten byl v obou případech až po doručení kola). Ale je taky možné, že se flákali a neodeslali ani jedno kolo okamžitě ale třeba až za dva dny a že tedy pošta jde rychleji. Tady nemám žádnou kontrolu přesného odeslání.

                                        0 0
                                • TheIF  

                                  Vem zrovna chrtí verzi Torqua (non FR) mají je i skladem :-) „Můj“ FR 9.0 na sklad nevzali… no aspoň se nemusím bát, že si tady někdo koupí stejný kolo :-)

                                  0 0
                                  • MlokCZ  

                                    To asi neklapne :-) Sami mě hned v tom mailu vnucovali ESX8-čku. A když už tu jsem odmítnul… To víš, jsem 100% rozhodnutý pro Talase, jen doufám, že 08 bude stejný a že nepředělají průběh, ale je pravděpodobné, že stejný bude, když psali, že jen předělali 3 věci (IS->postmount, úchyt na hadičku brzdy a páčku zamykání).

                                    0 0
                                    • gouryella  

                                      Tak…Muj GC uz je na ceste :) Nakonec se patalie s platbou vyresily tim, ze jsem jim to zkratka poslal na ucet – pristi patek by mel byt doma :)

                                      Jinak, komunikace s financnim v Canyonu je primo bleskova :)

                                      HURRAY HURRAY!

                                      0 0
    • miki.mares  

      Hmm, ale to je děs s tou dodací lhůtou. Nevim no. Asi nejraději bych šel do tý meridy bo do toho specialized. Nevim no…

      0 0
    • Ladap  

      Zaskar je moc pěknej. Ale já mám radši Scotty. www.scottusa.com/product.php?…

      0 0
      • camron  

        Tak pod Scotta se podepíšu. Sám sjem asi před měsícem kupoval Scale 50 a zatím velká spokojenost.

        0 0
        • fífa07  

          můžu potvrdit, taky jsem měl Scale 50, super kolo

          0 0
    • jakub  

      a můj bajk by si nechtěl… osazení jaky na něm mám za ty prachy neseženeš a je v naprosto super stavu… komponenty měním pernamentně stále, takže je vlastně jako nové…jo a dost na to spěchám, jako bonus ti dám u nás v našem mtb Penzionu prodloužený víkend zdrarma…aby si ho mohl pořádně protáhnout…

      Ahojte prodám svého bajka postaveného na rámu KHS Alite 2000(není to ten nejlehčí, zato mnohem víc vydrží) vidlice: manitou Black 120 LO kliky: truvatyv Stylo řazení: sram X-0 SHIFT přehazka Sram x-9 presmyk Sram x-gen kola: náby DT SVISS na zapouzdřených ložiskách ráfky Mavic x-317 DISC brzdy SHIMANO SAINT, disky přední 180 Shimano XT, zadní 160 XT sedlovka Promax Carbon řidítka Ritchey pro představec Truvativ XR kolo prodávám bez Sedla a bez SPDecek 100 stav, kolo nikde nebouchlé, nikdy jsem se naněm nezrakvil, jen ho dycky někde blbě opřu… najeto cca 1500, komponenty většinou nové, přidám kazetu XT cenu nabídněte… důvod prodeje: přechod na fulla

      0 0
    • fífa07  

      a co Scott Scale 50? měl jsem ho a je to bezvadný kolo

      0 0
    • miki.mares  

      Takhle brouzdám po bikeforu a zjistil sem dalšího bika Superior 920 disc za 32999 Kč. A ta váha 11 Kg. To je nádhera. Co si o něm myslíte? www.superior.cz/…fi/bike.html?…

      0 0
      • Johny5 OSHA  

        Bratr jezdi 930 a je to raketa jak prase x8) a je moooc spokojenej takovej rozdil v tom nebude max ta vidlice, ale to zalezi jak ses tezkej

        0 0
        • miki.mares  

          Já sem lehkej. 60 Kg. Tak to bude v poho ne?? A co si myslíš třeba o rámech superior? Aby to taky něco vydrželo…

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce