HORSKÉ KOLO 29" XC 940 LTD ČERNÉ ROCKRIDER

4 nepřečtené
  • Deadlift

    Ahoj,

    narazil jsem na stránkách Decathlonu na XC raketu za 58999 Kč: https://www.decathlon.cz/…8595247.html

    Popis:

    RÁM

    Karbonový rám ROCKRIDER CROSS COUNTRY 29". Zadní osa 148 × 12 mm. Boost. Středové složení Press fit 92. Sedlovka o průměru 27,2 mm. Kompatibilní s dvěma držáky na láhev.

    Hmotnost ve vel. M je 1100 g.

    PŘEDNÍ ODPRUŽENÍ

    Vidlice 100 mm Rock Shox Sid Select AIR Blokace odpružení na řídítkách díky systému COMBO LOCK 2. Pozice zablokováno a odblokováno.

    PŘEVODY

    Převodník: SRAM Truvativ STYLO Carbone Dub 34 zubů kazeta SRAM GX1275 EAGLE s 12 pastorky: 10/50 zubů,

    ŘÍDÍTKA / PŘEDSTAVEC / HLAVOVÉ SLOŽENÍ / GRIPY

    Řídítka ROCKRIDER Comp Flat o šířce 720 mm zjišťují lepší ovládání 29" kol.

    Představec Rockrider COMP s délkou přizpůsobenou velikosti kola (mm u vel. S, 70 mm u vel. M, 80 mm u vel. L a 90 mm u vel. XL). Polointegrované hlavové složení se zapouzdřenými ložisky.

    Lehké gripy ROCKRIDER 900 typu Lock-on (šroubovací systém).

    SEDLO/SEDLOVKA

    Kolo XC 940 je vybaveno karbonovou sedlovkou o průměru 27,2 mm – Sedlovka dlouhá 400 mm.

    (350 mm ve velikosti M)

    Nové sedlo ROCKRIDER XC/AM se systémem Ergofit poskytuje pohodlí při záběru do pedálů.

    Sedlo váží pouze 265 g.

    BRZDY: SRAM Level TL zajišťují účinné brzdění. 160mm kotouč vpředu i vzadu.

    KOLA: Velmi lehká a dynamická 29' karbonová kola.

    Kola REYNOLDS TR 249 C s 15 mm vpředu a 12 mm vzadu formátu BOOST.

    Asymetrické karbonové ráfky pro lepší rozprostření tlaku. Vnitřní šířka ráfku: 25 mm. Pásky Tubeless Reynolds v ráfcích.

    Ventilky tubeless v balení.

    Ořech XD.

    Rozměry ETRTO: 622 × 25TSS.

    Zapouzdřená ložiska.

    Hmotnost obou kol bez plášťů: 1,590 Kg.

    Doživotní záruka (viz podmínky na stránkách Reynolds).

    PLÁŠTĚ

    Pláště HUTCHINSON SKELETON Tan Wall Racing Lab 29" × 2,15 Tubeless Re­ady.

    PEDÁLY

    Kolo je v prodeji s plochými pedály BTWIN Flat Pro. Pro lepší přenos energie při šlapání doporučujeme pedály vyměnit za nášlapné (v prodeji zvlášť).

    HMOTNOST

    9,8 kg ve velikosti M (bez pedálů). 10 kg ve velikosti L (bez pedálů).

    10,1 kg ve velikosti XL bez pedálů. Hmotnost včetně duší. Hmotnost se může lišit z důvodu tolerované hmotnostní odchylky jednotlivých dílů.

    Celková hmotnost (kolo + cyklista s výbavou) by neměla překročit 120 kg.

    DRŽÁK NA CYKLOPOČÍTAČ/GPS

    Horské kolo ROCKRIDER XC 940 je vybaveno držákem na cyklopočítač:

    tento držák je kompatibilní s cyklopočítači/GPS značky Garmin nebo Sigma.

    No, je to vyšší cenový level, tedy na Decathlon, ale zase hezky osazeno a také design je podle mě povedený.

    Zvažovali jste někdo tohle kolo?

    (zkoušel jsem hledat, zda tu toto téma není a nenašel jsem, pokud je to tu, tak pardon:o)

    edit: zkráceno

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.