Hodinky Festina Tour De France 2012 ???

42 nepřečtených
  • Jancaa

    Ahoj všem.

    Chystám se příteli koupit tyto hodinky

    http://www.24time.cz/…012–16599–6/

    Co si o nich myslíte? Líbí se Vám? Mají tam i model pro rok 2013, ale nevím…

    Díky všem za Váš názor. Už jsem v koncích :-)

    Jana

    0 0
    • kubad  

      JO SUPER BER JE

      0 0
    • weekend warrior  

      barva se mi nelibi, ale to je jen zalezitost vkusu, jinak libi

      muj nazor: spis bych videl jako problem „jen“ mineralni sklo…ale zalezi hrozne na pouzivani…pokud je bude tahat vsude a vzdy a neni to kancelarsky typ, mineralni sklo se poskrabe… a sel bych proto spise po necem, co ma sklo safirove, v tehle cenove kategorii to budou nejake Orienty atpd…

      0 0
      • weekend warrior  

        „Sportovní hodinky jsou napájeny formou baterie Quartz.“ to je teda hodinarska hlaska jak vino:(

        0 0
        • Thidney  

          tak celej ten veb je dost smutnej :-(

          0 0
          • Jancaa  

            koukala jsem i jinde, ale tady mi to přijde nejlepší. věc názoru.

            0 0
            • Thidney  

              velký, kovový, oranžovo-stříbrný a v této cenové kategorii – jedině Seiko monster :-) Ale to je jen můj názor. Respektivně oranžový Samurai, ale u těch nevím jestli jsou ještě k mání.

              0 0
              • weekend warrior  

                njn, „jednoduche“ automaty za cenu „složitosti“ a efektnosti:)

                ale i moje volba by to byla, slecno/pani, zakladatelko vlakna: ostatni ciferniky jsou stejne k prdu – nikdo to nepouziva/je to nepouzitelne: od toho jsou digistopky, telefony s kalendarem, navigace a jine pristroje…

                Seiko Monster bude fakt DÁREK s velkým D. Pěkné, sportovně „elegantní“(bur­zianské hodinky to ale nejsou), bezúdržbové hodinky(sami se mechanicky natahují/bez baterie), co něco vydrží…

                0 0
                • kali222  

                  tak tak i „pepsi“ seika skx udelaj dost parady k ty cenovcice… :)

                  0 0
                • weekend warrior  

                  chceš-li jeste trochu lepe priblizit rozdil, nebojim se toho:

                  koupila bys svemu vysportovanemu priteli elektrokolo, aby s nim jezdil jak babka na nakup do kramu nebo bys mu radsi koupila poradne sportovni nacini, chlapskou mechaniku, ocel, olej, pot a slzy = radost z prekonaní sebe sama? Co ocení víc?

                  Oceni vic, ze ma vo fous(individualni zalezitost) hezci hodinky, do kterejch si musi kupovat baterku a resit jestli je neposkrabe nebo oceni hodinky, o ktery se nemusi vubec starat, jedou sami, fyzika, mechanika, chemie, testosteron?

                  :)

                  0 0
              • Pebe  

                tak jí ještě taky máte dát odkaz na mostra nebo tady

                0 0
      • weekend warrior  

        upresneni: v tehle cenove kategorii a slozitosti strojku to budou nejake Orienty(seiko) at­pd..

        0 0
    • Glob  

      To je spíše záležitost vkusu a názoru Tvého přítele či tebe. Každý ho máme trochu jiný, takže těžko radit. Za sebe mohu říci, že Festiny jsou jistě kvalitní hodinky, ale rozhodně bych si je nekoupil. Mám raději skromnější design. Moc koleček a tlačítek nemám rád. Dále se mi líbí klasické mechanické strojky a to ruční nebo automatický nátah. Líbí se mi respektive používám Seiko Monster a Prim Sport I a II tedy stručně potápky.

      0 0
      • Thidney  

        to jim nepiš, že máš rád starý primky, nedejbože, že jsi si je nechal v Novým městě renovovat :)

        0 0
        • weekend warrior  

          :)

          0 0
        • Glob  

          Trefa. :) Ale když jsou tak pěkný! Já vím, doba je dneska trochu jinde no.

          0 0
          • Jancaa  

            já souhlasím, taky už doma jedny máme :-)

            0 0
    • Thidney  

      zkus to na Chronomagu :)

      0 0
      • Jancaa  

        tam jsou moc nafrněný a akorát by mi to zkritizovali

        0 0
    • DaSnail  

      ne

      0 0
    • Smazaný účet  

      design je individuální věc… to si rozhodni sama

      máme v rodině dvoje (tuším model 2009 a 2010) a obě mají rozbité sklo – jedny jsou škráblé, druhých se po nárazu o nějakou hranu udělala pavučinka… oprava cca 1100,–

      u těch co mám já navíc po zatřepání přeskakuje vteřinová ručička… jde to poznat zejména když člověk běží atd…

      jsou to pěkné hodinky, určitě udělají dost parády ale já bych do nich za prachy nešel… naštěstí jsem je dostal zadarmo

      0 0
    • felix.org  

      Mám model 2012, akorát s gumovým páskem. Nosím je poměrně často a sklo je bez škrábanců, spíš trpí ten barevnej kov na okraji hodinek na různý bouchnutí apod. Hodinky jsou to poměrně masivní, ale ani na mojí nijak velké ruce nevypadají blbě :-) Ke všemu se ale nehodí, já je mám jako v pořadí devátý hodinky ke dvěma automatům a asi šesti dalším hodinkám „společenštěj­šího“ typu.

      Žádná velká hodinařina to není, ale mně se líbí ;-)

      0 0
    • Jancaa  

      díky všem za názory!!!!!!!!!

      jana

      0 0
      • K2  

        Mrkni na aukro, měli tam Festiny za lepší cenu…

        0 0
    • šimlos  

      Ber model 2013,je hezčí..

      0 0
    • kopečák1  

      Jsou divný… kolik je příteli let?

      Já osobně už bych třeba ve 30ti nechtěl civilní hodinky s designem sportovních… přijde mi to ujetý…

      0 0
    • rasto  

      ja nosim uz asi 8 let (samozrejme!) festiny. jsem s nimi velice spokojeny: krome vymeny baterie a obcas i nejake te osicky v naramku zadna zavada.

      hodinar tvrdil, ze zakladem zivotnosti quartzoveho strojku je pouzdro. u festiny je 100%. pravdou je, ze je setrim: nevozim na kolo ani je nekoupu.

      me se naopak libi hodne budiku i tlacitek a i masivnost hodinek. festina tyto atributy splnuje.

      0 0
    • Beeda  

      REKLAMA A SHOP BEZ HISTORIE, RIZIKO OKRADENI, NEBRAT!;-)

      0 0
      • Jancaa  

        Diky, ale neptam se na názor na shop. Už jsem ta objednala a vše ok. Co ty Festiny?

        Jana

        0 0
        • Vilém  

          Nac se ptas, kdyz jsi udajne objednala?

          Zda se mi, ze se v tom nejak zamotavas.

          0 0
          • Jancaa  

            To je jedno. Objednala jsem tam neco jineho a pro nekoho jineho. To neres :-). Res festiny :-))))

            0 0
            • Vilém  

              Festiny? Tak ty bych si nekoupil:)

              0 0
              • Beeda  

                a uz vubec ne v shopu co existuje 2 mesice a maji ho naci dva cucaci:-)

                0 0
                • XavierII  

                  Ááááá, pozor, zas nějakej další chytrák co neumí číst a vyjadřuje se k věcem, na který se dotyčný neptá ? A ještě má averzi k mladí ? Že by mladý komunista ?

                  0 0
        • felix.org  

          Festiny OK, ale za situace, kdy stojí ve všech e-shopech i kameňácích stejně, bych je koupil v nějakým známějším kšeftě…

          0 0
    • Norri  

      Tour de France od Festiny se mi líbil jenom v roce 2007: http://hodinky.inshop.cz/…f16273_5.jpg

      Jinak já jsem volil Seiko Samuraj. Jsou to krásné hodiny, fajně těžké, ale nepřesné. Neměnil bych, ale znovu bych do nich už nešel. Je sice fajn, když se nemusí natahovat, ale tak po cca 3 dnech je potřeba je o ± minutu posunout.

      0 0
    • gejba  

      Počítej s tím, že jsou dost těžký. Na celodenní nošení to není, spíš jen na parádu. Mám je, tak vím o čem mluvím.

      0 0
    • camlost  

      btw. na německém Amazonu stojí o 2 tis. Kč méně.

      0 0
    • XavierII  

      Jano, pokud se ti líbí, jdi do nich. Podívej se ještě někde na eBay, zda je neseženeš levněji.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce

Podobné diskuse