Házení pláště na zapletených Shimanech WHM-775

19 nepřečtených
  • dasty

    Nazdar bazar, už si fakt nevím rady, zkouším stále a marně nasadit na tyto ráfky pro bezdušové pláště klasiku duši s pláštěm, ale furt si to nějak nemůže sednout a hází to, ráfek není rozcentrovaný…nemá někdo zkušenosti nebo radu,díky

    0 0
    • mc.loki  

      zkus podhustit, projet se kolem baráku a pak teprv dohustit. jestli si to nesedne, tak nevim :)

      0 0
    • bagr84  

      namydli patky a poradne to nabombi :)

      0 0
      • dasty  

        Tak máš pochvalu, v servise to fakt řádně nabombili a mázli, že to sedlo dokonale, tou mou malou pumpičkou na bike to už nešlo víc, aby si to sedlo fest, musím si dom dovalit zpět pěkně nožní s manometrem, takže dííííík

        0 0
        • Rychlej turista  

          Tak stačilo napsat, že nemáš pořádnou pumpu a nemusels s tím chodit do servisu :-D

          0 0
          • dasty  

            To jsem ještě netušil, že ta moje to nesrovná v ráfku, nikdy předtím jsem neměl problémy, ups, kurňa tolik kol jsem dal dohromady a taková kravina mě potahala, to chce alkohol:-)

            0 0
            • StuntJ  

              UST ráfky jsou náročnější na usazení než klasické. Ale pokud máš známeho v pneuservisu, tak ti za všimné odlije do PETKy takovou jakousi kapalinu, která se používá pro usazení gum na ráfku. S tím je to hračka … Vypadá to jak mléko a jednak to pomůže s usazením ale dokonce to i prý patky utěsnění …

              0 0
      • misko  

        to „poradne nabombi“ je odhadom kolko psi/bar ?:)

        0 0
        • Lister  

          To je odhadom maximum, co je na plášti uvedeno, nebo i víc – krátkodobě by mu to nemělo vadit.

          0 0
        • dasty  

          mi tam narvali 7:-) Nechal jsem to přes den sednout a dnes jsem upustil na provozní tlak, fujka, brzo mě čeká eště přední kolo, bude se bombit:-)

          0 0
    • dasty  

      padl tam snad kybl jaru, furt sem to rovnal. hustil víc, či míň a prdlačku, nikdy jsem neměl problém, ale u těchle kol propadám hluboké depresi, tolik peněz:-)

      0 0
    • Davos000  

      ten plášť by jsem zkusil vyzkoušet na jiném kole, jestli to není chyba např. v tom plášti

      0 0
    • mirav  

      Zkusím si tipnout: Jedná se o plášť Schwalbe Racing Ralph Evo, Tubeless

      0 0
    • Skicross  

      To samé mi dělal plášť SpeedKing (drát). Nechal jsem ho „odpočinout“ v garáži (pověsil jsem ho na hřebík), po měsíci nasadil na ráfek a v pohodě.

      0 0
    • Ricci  

      Mam tie kolesa a nemam ziaden problem,tiez na nich jazdim plaste s dusou, Schwalbe NN,RR,Cont. Race King,Cont. Mountain King…

      0 0
    • ronniq  

      Něco podobného jsem řešil dnes. Silniční plášť naproti ventilku byl hluboko v ráfku. Pomohlo až podhuštění a projetí cca 1km. Ale pozor, je to o hubu, slikuje to při sebemenší zatáčce :-)

      0 0
      • Rychlej turista  

        Nejdříve se musí ventilek zasunout do lehce nafouknutého pláště a plášť srovnat. Pak ho nabušíš a teptve pak můžeš nasadit ten kroužek a lehce dotáhnout.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.