GIANT REVOLT 0 BLACK 2022 velikost

18 nepřečtených
  • Vlado85

    Zdravim,chci se zeptat na velikost kola. Mam moznost koupit tohle gravel kolo ve velikosti ML (174–186 cm). Ja merim 174 cm. Na outfindo.cz me od toho hodne odradili. Velikost M ale ve sleve nenajdu nikde. Myslite,ze to bude problem?

    Dekuji za odpoved.

    0 0
    • Micey  

      Jo, bude ti to velký. Já mám 182 cm, a ML jsem měl takhle.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Giant Revolt 2 28 kolo, sapphire Skladem > 2 ks

      Novinka Giant Revolt 2 28 kolo, sapphire

      30 999 Kč MOC 34 999 Kč

      Giant Revolt Advanced 2 kolo, starry night Skladem > 2 ks

      Novinka Giant Revolt Advanced 2 kolo, starry night

      od 68 399 Kč -5% MOC 71 999 Kč

    • from hell  

      Mám Revolt, 179 cm, velikost M a sedí skvěle.

      0 0
    • Alojs01  

      Jasne, je to ve sleve, ber to… nevadi, ze ti to bude veliky :-)))

      0 0
      • Singlespeed  

        Giant má velký sloping a není moc dlouhý, takže se dá docela poladit i pro menší lidi.

        0 0
        • TK75  

          Nejspíš máš pravdu…koukal jsem na geo a Revolt velikost L má stejný reach jako můj Diverge vel.L 56

          Takže bych já Revolt na svých 180 bral L.....mít jako tazatel 174 bral bych přesně to M/L

          0 0
          • Micey  

            ..ale vypadal bys na tom jak vosa na bonbonu:) Ja L zkousel a bylo to velky..

            0 0
            • TK75  

              L je stejný jako moje L Diverge https://geometrygeeks.bike/…-e5-2021-56/

              …a je mi akorát na 180 cm, takže i revolt bych měl stejně, dokonce má Revolt jezdec o 1cm delší sedlovku.

              Takovejhle posed bych měl i na Revoltu, jen o jeden centimetr víc zasunutou sedlovku

              Ten tvůj posed z obrázku by na mě byl moc :⁠-⁠)

              0 0
              • Micey  

                Jasan, tak kazdymu sedi neco jinyho. Beru tedy zpet a doporucuju vyzkouset:)

                0 0
                • TK75  

                  Jasně…já mám třeba delší ruce nebo tak.Zkusit

                  0 0
        • Alojs01  

          Ja tohle beru, ale musim si na to kolo sednout, zkusit primo v obchode posunout sedlo, dat jiny predstavec a tak… Takhle po netu se ptat, je takove… usmevne…:-)

          0 0
          • Vlado85  

            jj ja to i tak beru,zitra jdu do obchodu si to zkusit. Problem je,ze ty kola nejsou,takze zkusit si muzu jen neco jine,maji tam gravle Bianchi a podle toho pomerit jestli to pujde na ML velikost. dekuji vsem za rady.

            0 0
            • milan.v  

              Tak to je hodně ujeté… To už si pak klidně můžeš hodit srovnání se svým stávajícím kolem dle speciálních stránek na srovnání geometrií kol a vyjdou ti lepší výsledky…

              0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, pídím se po jedné věci u Revolta a tou je sedlovka ve tvaru D, vím, že j ke kolu redukce pro klasickou seldovku 30,9mm, existuje možnost jiné redukce pro sedlovku 27,2?

      0 0
    • svoby  

      Mám 174,kratší nohy a M je ideál. (Revolt 2021)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.