• Mitchell

  Zdravím, mam kolo Ghost ASX 5500 rok 2010. Poslední vyjížďky pozoruju, že mam trochu vůli v čepu který je mezi tlumičem a přepákováním. Dneska jsem měl čas tak jsem ho rozšrouboval a zjistil jsem, že je malinko ohnutý, ale když jsem ho narovnal a dal zpět tak jsem žádné zlepšení neviděl, vůle tam byla pořád. I když jsem ten čep dotáhnul na krev, tak se ten tlumič a podložky v pohodě pohybovaly. Chtěl bych se zeptat jestli stím někdo máte zkušenost, jak ji odstranit. A jako perličku nakonec se mi stalo, že když jsem ten čep šrouboval zpátky tak jsem to chtěl trochu víc utáhnout a tomu šroubu uletěla hlavička. Kde se tyhle náhradní dily dají koupit ? někde u prodejce ? na netu jsem nic nenašel. Díky

  0 0
  • outcast  

   Ahoj, asi před rokem jsem si pořídil staršího ASX 4900 (2009) a orientačně jsem se sháněl po náhradních dílech. Zrovna čepy zadní stavby mě zajímali a měla by existovat celá náhradní sada. Komunikoval jsem ohledně toho přímo s hlavním distributorem kol Ghost (http://www.ghost-bikes.cz/kontakt). Sice moc aktivní na odpovědi nebyli, ale nakonec jsem se vše, co jsem potřeboval, dozvěděl. Buď zkusit je nebo nějakého prodejce Ghostů z tvého okolí, na té stránce je taky najdeš.

   0 0
  • Smazaný účet  

   Prvne, cepy maji predepsane utahovaci momenty, kdyz to dorves na krev, tak to uleti-jak jsi zjistil;)

   Jestli mas vuli mezi tlumakem a vahadlem, tak mozna budou uz opotrebovane vlozky v oku tlumice-bezna zalezitost. Resenim by bylo je vymenit za nove.

   0 0
  • outcast  

   Pokud máš vymačkaná pouzdra, tak to ti někdo šikovný na soustruhu v klidu vyrobí náhradní a šroub možná taky i bez velkého shánění přes ofiko prodejce.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.