Garmin FR305 + GSC10 - problem

4 nepřečtené
  • jerrry

    Potrebuju poradit, protoze ja jsem pomalu v koncich. Az doposud jsem na silnicku k 100% spokojenosti pouzival GArmin Forerunner 305 a na zadni stavbe instalovane cidlo kadence GSC10. Vse chodilo jak ma. Vcera jsem umyl kolo. Jako obvykle – hadice, voda, zadny extra tlaky, zadna wapka. TAkto jsem ho myl uz vicekrat a nic. Dneska jsem si vsiml ze mi neukazuje kadence. Chvili jsem si s tim hral na ceste, pak doma. Nic nepomohlo. Ledka na cidle poblikava -jak cervene (kadence) tak zelene (magnet na kole), nicmene FR305 stale hlasi ze cidlo nevidi. VYzkousel jsem FR305 zapnout vypnout, pouziti cidla vypnout, zapnout, vyzkousel jsem Rescan … nic … Zajel jsem pro novou baterku, vymenil .. vse pri starem. Cidlo vypada ze pozna pohyb magnetu, ale bud nevysila, nebo ho nevimproc FR305 nezachyti. Nenapada nekoho neco ? Ja uz mam pocit ze cidlo je po smrti, ale nevim proc ?? JIne tu nikde nemam abych to vyzkousel …

    Pro majitele teto konfigurace bych mel dotaz – kdyz date rescan jak dlouho u vas trva, ze se cidlo s „hodinkama“ sparuje – tedy jak dlouho musite tocit kolem, musite-li tocit vubec ? Tohle uz si nepamatuju, mam pocit ze pred tim cca rokem se to chytlo hned, ale nejsem si jistej.

    Diky predem

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.