ELITE Real Turbo Muin B+ nebo tacx T2800 Neo Smart

32 nepřečtených
  • Trampi

    Který trenažer a proč by jste doporučili. Díky za radu.

    0 0
    • blaf  

      tacx

      0 0
    • Orbicek  

      Pokud ne ten Elite Real Muinnemáš nějakou slevu, tak bych raději od Elite šel do Drivo, které je novější, lepší a tišší Pokud máš neomezené zdroje tak Neo – mám a nemůžu si to vynachválit:)

      Jinak srovnání zde: https://www.dcrainmaker.com/…dations.html

      Kapitola high-end trainers

      0 0
      • Trampi  

        Dneska jsem právě koukal na ten Drivo a asi do něj půjdu, ještě včera jsem ani nevěděl že se vyrábí. Má prý nejpřesnější měření Watů. Máš s ním nějaké zkušenosti ? JInak používám Garmina Edge 1000 a ten by s ním měl být kompatibilní ne ?

        0 0
        • Orbicek  

          Nemám, mám doma Tacx Neo:) S tím jsem spokojený hodně, fakt tichý, příjemný pocit při šlapání i při vyšším výkonu a nízké kadenci, watty měří taky extra přesně – -/+1–2% oproti mému wattmetru.

          Ale an Drivo jsem četl jenom chválu v recenzích, tak bych se toho nebál:)

          0 0
          • Trampi  

            Ještě jsem teď koukal jak se chová drivo při jízdě ze sedla a není asi moc stabilní nebo je to podobný i u Neo ?? Koukal jsem se včera ještě na jedno video kde jede sprint ze sedla a celý trenažer mu trochu poskakoval https://www.youtube.com/watch?…. i to upnutí kola je napevno zatim co u Neo je tam asi nějaká vůle že se při jízdě ze sedla mírně naklání do stran ne ? Stojí stabilně i při jízdě ze sedla ? A co když koukáš na video závod a jedeš do zatáček ?? Díky

            0 0
            • Orbicek  

              Tak nebo má asi 23kilo takže je to celkem stabilní. Navíc jak říkáš, má trochu vůli, takže se zvládne trochu naklánět -tak 2–3cm kazdym smerem. Ovšem simulovat zatáčky neumí:)

              0 0
            • bradek  

              Při tak brutálním sprintu bude poskakovat každý trenažér, pokud ho nebudeš mít přidělaný k podlaze.

              0 0
              • Orbicek  

                Navíc když budeš dělat sprint 1000+w tak poslední co tě zajímá je, jestli něco poskakuje:) navic kdyby to drželo moc pevně tak by hrozilo poškození ramu

                0 0
                • Delkim  

                  btw hlavně aby držel u sousedů lustr :)))

                  0 0
                • Trampi  

                  A co se týče softwarů jsou oba taky srovnatelný – neo a drivo ? Je fakt že Drivo mě vyjde minimálně o 5000 levnějc. Měl jsem spíš strach aby to nebylo nějak moc nestabilní ale nechám si poradit, zatím jsem na žádným takovým nejel jen na klasickým s válečkem na zadní kolo.

                  0 0
                  • Orbicek  

                    Pokud softwarem myslíš aplikací, kterou to budeš ovládat, tak tam jsou možnosti neomezené oba trenazery můžeš pouzivat téměř s čímkoliv. Výhoda drivo je ze ten tréninkový software dostaneš na rok zdarma u tacxu musíš koupit, i když je tam myslím 100e sleva. Ale jak už jsem psal používám zwift, takže jsem to neresil

                    0 0
                    • Breakpain  

                      Nemá to Drivo doživotně zdarma? ze stránek kupkola " … Doživotní přístup zdarma pro aplikaci MyE-Training…"

                      0 0
                      • Orbicek  

                        Já to mám z rainmakera, kde o Elite appce psal, že ke kolu je rok zdarma, ale je možné, že to je u nás jinak.

                        0 0
                        • Breakpain  

                          myslím, že to má i Elite na stránkách – nižší modely 1 rok a ty nejvyšší řady doživotně … ale nechci kecat ;)

                          0 0
                          • Blunderbuss  

                            Nejvyšší modely mají doživotní přístup zdarma (Drivo, Kura a Real Emotion B+), pak je řada s 12 měsíci (např. Rampa, Turbo Muin Smart B+, …), a nejnižší řada má (až na jednu výjimku) zdarma 1 měsíc. Alespoň tak jsem to četl v nějakém přehledu Elite na rok 2017.

                            0 0
                    • Trampi  

                      Jojo myslel jsem aplikaci, až ho zapojím tak uvidíme jak to zvládnu kdyžtak se ozvu s žádostí o radu "-)

                      0 0
    • myreczech  

      Hele Real Muin B+ nekupuj…Drivo, Neo, Hammer direct drive, nebo Kicker 2…pokud máš na to rozpočet…Drivo jsem viděl za cca 26t…

      0 0
      • Trampi  

        Vypadá to že Drivo zvítězí, jenom doufám, že není nijak moc složitý ovládání a nastavování tréninků. Taky se mi líbily virtuální závody nebo různé etapy např. z Tour. Dají se někde šikovně sehnat ? Díky za rady .

        0 0
        • Orbicek  

          Zapojíš, spáruješ s aplikací a jedeš:) K elite bys měl dostat i kód na rok používání toho jejich tréninkového softwaru – nějaká videa by tam být měla.

          Rainmaker teď vydal i srovnání tréninkových aplikací, tak se můžeš podívat, co by ti nejvíc vyhovovalo. Za mě vítězí Zwift, je to fakt návykové:) Co se týče reálných videí tak asi zkusit nejlíp ROAD GRAND TOURS, Kinomap nebo FulGaz

          https://www.dcrainmaker.com/…s-guide.html

          0 0
          • Delkim  

            heh jestli někdo dělá podrobné recenze tak je to právě on :)

            slušnáááá práce!!!

            mimochodem, ta diskuse, to je taky pecka… běžně se tam do debaty zapojují autoři/majite­lé/vývojáři trenažérů/softwaru

            0 0
        • bradek  

          Tady máš praktickou ukázku Driva:

          https://www.youtube.com/watch?…

          https://www.youtube.com/watch?…

          .

          Jestě můžeš počkat na Tacx Flux.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce