elektromotor Bafang (Apache) TS 250W

4 nepřečtené
  • bobess

    Zdravím všechny bikery a zároveň prosím o radu, nebo spíš recenzi. Rozhodl jsem se přestavět svůj Scott Aspect 10 (2012) na ebike. Projel jsem web křížem krážem a vypladl mi z toho tenhle motor: Bafang (Apache) TS 250W s akumulátorem Apache Power R7 36V / 19,2 Ah. Tuhle kombinaci volím, protože: a) Motor má torzní čidlo (pokud jsem správně pochopil jeho funkci, tak čím intenzivněji člověk šlape, tím víc mu motor pomáhá – ostatní „Bafangové“ ho nemají. b) nechci se při ježdění flákat, takže 250W bude v pohodě i pro 95 kg chlapa (doufám). c) souvisí s bodem „b“ – motor mi dovolí díky volnoběžce a nízké váze šlapat s minimální dopomocí nebo i bez (hlavně na rovině, do kopce si pomůžu). d) chci jezdit lehký terén – kombinace lesních a polních cest, kořeny nevadí, hlavně co nejméně asfaltu – a zároveň prodloužit dojezdovou vzdálenost na max., proto ta silná baterie. Ještě něco o jezdci: 53 let, 190 cm, 95 kg, pořád hodně vydrží :). Pokud máte chuť se mi k tomuhle výběru vyjádřit, budu moc rád. Předem díky všem. Robert

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.