Ekonomická stavba biku pre 158cm ženu

21 nepřečtených
  • bimjeam

    Zdravím, chcel by som vás poprosiť o rady, nápady a postrehy pri stavbe 26" lowcost biku pre priateľku.

    Má 158cm, kratšie nohy/dlhší trup.

    Bol by som vám vďačný hlavne za tip na nejaký ľahký a lacný rám a odporučenie vhodnej veľkosti a geo.

    Komponenty budú zmes zbytkov z domu a bazáru.

    POŽIADAVKY:

    Rám 14–15"? (37–41cm?), ideálne na sedlovku 31,6mm a 1–1/8 hlavovou trubkou s polointegr. hlavovým zlož.

    s nízkym standoverom, posed skôr turistický

    0 0
    • Cavendish  

      Zkus kontaktovat místní staveře Scalar a maajkee. Určitě ti něco složí

      0 0
    • oddie  

      Přesně to mám poskládané od Scalara, 15" rám MRX, nejdřív jsem koukal po inzerci, jestli se objeví nějaký starší, ale 15" rámy v inzerci prakticky nejsou a nové vyšlo líp už takhle poskládané.

      0 0
      • bimjeam  

        Nebol by si prosím ťa taký dobrý a neposlal mi foto, alebo názov toho rámu, aby som si vedel nájsť cenu a geo?

        0 0
        • oddie  

          Rám je MRX Elite, resp. na rámu je Racelite, nevím, jestli najdeš geometrii, mám dojem, že tabulka někde na netu byla nějaká špatně. Rám je spíš kratší.

          0 0
    • Gabbo  

      Taky jsem hledal jak postavit za co nejmensi peniz co nejrozumejsi kolo pro pritelku, ktera ma 165 cm.

      Nakonec jsem na bazaru koupil za hodne krasne penize sadu sram x7/x9 vcetne brzd. Na zimaku mam MANITOU R7 Elite Absolute LO, ktera chodi moc pekne, tak to prehodim a na zimaka dam nejakou levnou pevnou.

      Jako kola asi pouziju moje stare Crossmaxy, bude to mozna i lepsi nez je prodat a uz bude mit aspon bezduse.

      No a ram byl dilema, na full cube z nemecka, ani karbon nezbylo. Nakonec jsem nasel na polskem allegru novy 16" ram Leader Fox Evolution asi za 1100kc. Kolega z Cieszyna mi to objednal a ted uz to vse doma ceka na sestaveni.

      Sam jsem zvedavy, jak se na tom pritelce bude jezdit. Pristi rok bych mel v planu mozna ten full cube ram z Nemecka..

      Jinak nejlevneji ram sezenes asi od Spyderu..

      0 0
    • Hnoj  

      Co znamená low cost? :)

      0 0
      • bimjeam  

        lowcost=čím menej, tým lepšie :)

        Moja utopická predstava je 100€ a 1400g :D

        Prešiel som všetky bazáry, ale v pidi veľkosti je to tam nula bodov

        0 0
    • jecnak  

      Budem prodavat na jinych kolech, pokud bys mel zajem napis mail. http://www.bike-forum.cz/…il-5851.html

      0 0
    • bimjeam  

      Objavil som 26" rám specialized myka za rozumný peniaz vo veľkosti 15". Netušíte niekto náhodou koľko by to cca mohlo vážiť? Vygoogliť sa mi to nejako nedarí …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.