• michalkuba1

    Ahoj, z ničeho nic přestala fungovat levá páka řazení Di2 9150. Není „vidět“ po připojení k E -tube. Smyk řadí v režimu synchro normálně. Nějaký tip? Lze vyměnit jen elektroniku, dá se sehnat…? Díky za každý tip ✌️

    0 0
    • milan.v  

      Vzhledem k tomu, že se nedají vyměnit u té páky mnohem banálnější závady mechanického typu, silně pochybuji…

      Navíc jsem ještě nikde a to mám opravdu přehled na trhu, neviděl jakoukoliv takovou součástku na opravu Di2…

      Servis, napojení na diagnostiku a dle výstupu by se mělo vědět více…

      Na druhou stranu, pokud je to jen v tomto a vše řadí správně, asi bych to nechal být, upgrade FW stejně už dlouho žádný nebyl, natož který by přidal něco zásadního, vše při starém…

      1 0
    • michalkuba1  

      Nemá někdo náhodou třeba zlomenou ale s funkční elektronikou? ????

      0 0
      • Hykal  

        Elektroniku mužeš vytahnou z 10s ultegry stojí 1500 kč ve výprodeji, krom toho že v etube uvidíš ultegru st6770 bude vše fungovat narmalně

        0 0
      • Hykal  

        Funguje to jak má jenom páky 67×x nemají horní tlačítko, pouzdro mikrospínačů je jiné a nepasuje na řadící tlačitka tak se musí použit původní. Jinak moduly z ultegry pasujou a to i z ráfkové verze.

        0 0
        • michalkuba1  

          Díky za tip! Hele a to nevadí že je to 10 a 11 rychlostní? ????

          0 0
        • michalkuba1  

          Ahoj, přišla mi ta Ultegra 10s s mám ještě dotaz než to zničím… Musím nějakým způsobem vyndat ten čep/nýt co drží páku a tělo pohromadě? Nebo je na to nějaký fígl abych dostal tu elektroniku ven v celku?

          0 0
          • Hykal  

            Je tam segerovka co drží ten čep. Dva tenké šroubováky a vytlačit ven.

            1 0
    • Hykal  

      Jinak zkus si to nejdřív rozmontovat ty hydraulické verze jsou docela oříšek.

      0 0
      • michalkuba1  

        Mám ráfkový brzdy ????

        0 0
        • Hykal  

          Tak nějak jsem předpokládal, že všichni už mají dneska kotouče :). Tak pak je to jednoduché za 10 minut je to opraveno. Vzal bych 8050 z bikein. Páku gumu a tělo prodáš a máš to za pár korun.

          1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.