Drásal 2015 - vyzvednutí čísla

12 nepřečtených
  • Pajas04

    Zdravím všechny,

    byl by prosím někdo z vás ochotný mi v pátek vyzvednout startovací balíček na trasu A a pak mi jej v sobotu ráno předat? Sám se tam v pátek nedostanu a rád bych jel ;). Jako úplatu nabízím třeba čokoládu :).

    0 0
    • camlost  

      letos nejedu, ale říkám si … ráno? Ačko startuje v 7:45, to není zrovna moc času na hledání se v zámecké zahradě. nezávidím.

      0 0
      • Pajas04  

        Bychom se setkali u koridoru, ze kterého by daná osoba startovala, došel bych kamkoliv ;).

        0 0
    • Muf_Bike  

      Asi bych s tim nemel problem. Spis jestli mi to cislo a veci predaji… kdyztak se ozvi. Jinak když jsem dneska v aute slysel ze by melo byt az 37 stupnu tak me predstava takovych 60ti na slunku celkem zviklala jestli mi to za to stoji :)

      0 0
      • Pajas04  

        To by bylo super. Mluvil jsem s organizátorem, poslal bych Ti své údaje a prý by to bohatě stačilo. S tím teplem je to fakt špatné, ale když už se člověk tak nějak připraví, zaplatí startovné ;) …

        0 0
        • Muf_Bike  

          Jojo. Klidně. Jen tam buď v sobotu nějak rozumně poslal jsem ti na sebe mail. Tak kdyžtak tam bližší info :)

          0 0
          • u1461602  

            Prosím tě. Chtěl bych tě poprosit taktéž o vyzvednutí registrace. Napsal jsem ti zprávu. Díky. Roman

            0 0
    • Pajas04  

      up

      0 0
    • Pajas04  

      Muf_bike nakonec asi nemuze :(. Nenasel by se nekdo jiny prosim :) ?

      0 0
      • frantacefa  

        Zdar, jestli se Ti ještě nepodařilo nikoho sehnat, tak já ti to můžu vyzvednout – jedem tam už v pátek odpo.

        Když tak dej vědět..

        Čefa

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.