• White2146

    Zdravím,

    Chci si koupit nějakou integrálku do 4000Kč

    Mám vyhlidnuty tyto:

    http://www.cyklo69.cz/…ite/d-73006/

    Ale mám strach o tu přední část nevypadá moc pevně jaky na to mate názor?

    Dále tuto:

    http://www.mxmoto.cz/…e-green.html

    Sice je to motokrosová alo to myslím nevadí krom nejakých 200g± na váze což snesu.

    Anketa: Kterou helmu?

    Fox
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • hctr  

      jestli deviant vem starsi model, ktery je o pulku levnejsi fox je na kolo zbytecne tezka, ja jezdim treba uvex, popr neco od 661

      0 0
    • ZuzicK  

      Hlavně aby ti sedla na hlavu! Na dizajn koukej až budeš vědět typ, co ti sedí.

      0 0
    • Atilla  

      Kup si napřed DH kolo

      0 0
      • ZuzicK  

        Tak vyrazit si zuby může i na HT, žejo :-)

        0 0
        • Kubiczech  

          To můžeš i na chodníku a taky pro rohlíky nejdeš v integrále. (:

          0 0
      • White2146  

        prosimte nech me kolo na pokoji věděl sem že se toho někdo chytne ale to je jedno.. a radi porad..

        Znáte nejaké cz stránky s 661 helmama 2012? Google semnou nejak nekomunikuje :D

        A Tu helmu deviant sem starší modely taky nenašel..

        0 0
        • Atilla  

          Helmu si stejně musíš zkusit. Vyraz někam do Katmaru a podobných

          0 0
        • Kubas.1  

          musím si taky rýpnout…ptal ses tady na co nejlepší AM-EN kolo, ale s určitým limitem, víc peněz si prostě neměl, a naráz si to musíš trošku potunit (už si nepamatuju čím), koupit integrálu za 4000, … :-)

          to sis nemusel kupovat to GT, ale vzít nějakýho bazarovýho dirťáka, na učení by to bylo lepší

          0 0
          • ZuzicK  

            Tak zas já to chápu, chránit hlavu je důležitý. Já si výběrem integrály prošla asi tak – na začátku limit 2000,–, přece jen jí vytáhnu párkrát za rok a nakonec jsem kupovala za 3100,–, protože mi prostě jiná nesedla.

            0 0
    • madcat  

      Za mě 661 evolution carbon, ale samozřejmě musí ti sedět. Já ji koupil na CRC za asi 110,– € a to je fajn cena.

      0 0
      • Kubas.1  

        když sem sháněl helmu já tak sem se taky díval po 661 kvůli dobré ceně, ale není to tu kde zkusit :-(

        0 0
        • ZuzicK  

          V Prahe jo, ale když sem nemáš cestu, je to docela z ruky.

          0 0
    • Debustrol  

      Opět klasický dotaz a na něj klasická odpověď – kup si co ti sedí !

      Fakt neni jiná cesta než zkoušet, zkoušet a zase zkoušet. Sám koukam po nový helmě tak půl roku, za tu dobu jsem na hlavě něco měl (TLD, The, 661, Specialized…) a furt nemůžu najít náhradu za Giro Remedy.

      Jestli si myslíš že helmy jsou všechny stejný tak na to rychle zapoměň. Liší se velikostma („M“ neni jako „M“), vycpávkama (některý se víc vymačkaji a jsou i jinak rozmístěný) a samo skořepinou.

      MX vs Bike helma – MX je drobet těžší a hůř odvětraná, přeci jen se počítá že v ní budeš zejdit trochu rychleji než jezdíš na kole :) A hlavně maji totálně jiný vycpávky (nejvíc je to vidět na TLD D2 a D3).

      K helmám co si psal : tyhle se nedaji srovnávat, páč 661 má vycpávky a Deviant má takovou stahovací pásku jako maji XC helmy a obecně mi přišla dost tvrdá. Pokud bys chtěl vyzkoušet jednu nebo druhou nejlepší bude obrátit se přímo na dovozce tj. Katmar (661) a cyklo 69 (spešl).

      PS : mě třeba legendární TLD D2 nijak super nesedí, za to TLD D3 té bych dal ***** nej co jsem na hlavě měl :)

      0 0
      • madcat  

        Deviant je jako když si na hlavu nasadíš pomačkanej děrovanej kybl – úplně ten stejnej pocit jsem měl. Ta helma mě tlačí jenom se na ni podívám :)

        0 0
        • Atilla  

          Jo mě taky hrozně tlačila na vršku hlavy.

          Nebál bych se jít do haven( dělá jí několik firem od oneil po trick X) super větrá, je lehká a levná. Máme ji 3 a v pohodě.

          0 0
    • Sayuz  

      Před nějakou dobou jsem podobné vlákno zakládal a bohužel do teď vím jen to, že KUP SI TO CO TI SEDÍ (i když to zní jak trapná fráze, tak u chráničů na kolena jsem se o tom přesvědčil!).

      Co se týče helem, tak jsem asi vybíravej, ale maj všude v ČR hrozný kulový!!!…

      dookie.cz – na prodejně toho moc nemaj… (nebo aspon já potřebuju aspon velikost S a ty jsou dost vyprodaný)

      do katmaru jsem ještě nedorazil, ale stále se chystám :)

      razzo má docela dobrej výběr helem, ale spíš TLD mi přijde a zase jsou už dražší…

      helmy.cz nemaj nic moc extra, a teď zrovna mi přijde, že měněj kolekce.

      Jestli existuje nějaký obchod s podobným zbožím to zatím nevim :) resp na žádnej jsem nenarazil?!

      Helma na kolo a motorku (aspon co jsem mohl poznat) je jiná ve váze, asi i ochraně. Helma co má 1,4 kg je fakt hrozně težká (teda já se cejtil jak s melounem na hlavě). Helma na kolo je lehká, ale zase se v ní necejtim tak bezpečně. Otázkou je jak to bude v praxi??

      Samozřejmě, že helmu co jsem si vybral skoro nikde nemaj a když tak drahou i když stejný model v jiný barvě se dá sehnat za půlku :(

      Někdo tip na levnou koupi velikosti S?

      Style #20008 / Black/Grey

      http://shop.foxhead.com/…457/cat20154?…

      0 0
      • White2146  

        Co říkáte na tuhle?

        http://www.spoke.cz/…omp-ii-icon/

        Mám možnost si ji skusit jako jedinou…

        A budou popřípade do te helmy pasovat tyhle brýle?

        http://www.spoke.cz/…ite-goggles/

        A jsou s nejakou ochranou proti zamlžení? Nebo se ty brýle tak nemlží jako při airsoftu? :)

        Dík

        0 0
        • Sayuz  

          661 jsou jedny z nej (všichni si je chválej), ale opravdu někam zajdi a helmy si vyzkoušej.

          Možná se přesvědčíš o tom zda chceš vyloženě bikovou či krosovou…

          Brejle bych řešil až po helmě :) Myslim, že tam půjdou jakýkoliv.

          0 0
        • ZuzicK  

          Vyzkoušet :-) Tahle helma bohatě stačí na menší blbnutí. Mají o trochu větší číslování oproti třeba Foxu. Zrovna 661 měla docela velkej průzor, ale třeba do Foxky v Sku jen tak nějaký brejle nekoupíš :-) Mě tam pásly dvoje z cca 20-ti typů co měli na krámě. K menším helmám to chce ozkoušet naživo.

          0 0
        • goofy  

          Tahle mi prisla jako strasnej papir. Ale zase je lehoucka, no

          0 0
    • Luk02  

      Co třeba nějakou IXS, s těma mám dobré zkušenosti ale musíš vyzkoušet. Sixsixone je taky v pohodě…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.