doporučte čelovku na ryby do 1000,-

54 nepřečtených
  • z0diaC

    Doporučte kvalitní čelovku s dobrou svítivostí,bude používaná především na noční lov ryb – tzn. že na výdrži nijak extra nezáleží.cenově max. 1000,–

    zaujal mě Petzl Tikka Plus

    http://www.insport.cz/…a-15552.html

    a

    Sigma Siled Xtrem

    http://www.bajkshop.cz/…-Sigma-Siled

    jo a z číny ee – je to dárek,který potřebuju co nejdřív :-)

    díky za každou radu !

    0 0
      • Nikovlas  

        +1 – za ty prachy o ničem lepším u nás nevím. Co do svítivosti, výdrže, konstantního světelného toku, vodotěsnosti… určitě lepší než Petzly za dvojnásobný prachy.

        0 0
        • Sibstr  

          +1

          Nic lepšího, v této cenové relaci, na trhu prostě není. Dnes jsem kupoval 2 kusy.

          0 0
      • RendyD  

        Souhlas, lehká, vodotěsná, s dostatečným výkonem…

        0 0
    • šlapatko  

      Nazdar jsem i rybář a sigmu siled používám.Svítí dobře a po pár letch je pořád cajk.

      0 0
    • jipík  

      sice dražší ale zpracování je supr a regulace a zoomování také http://www.conrad.cz/…r-h7.k572528

      0 0
    • Mamut  

      Nebude lepsia celovka na hlavu?

      0 0
      • z0diaC  

        máš recht … čelovka na rybě asi nedrží moc dobře … snad to „všichni“ pochopí – omlouvám se za špatnou formulaci :-)

        0 0
    • se-se  

      mám tuhle a je super

      http://www.eva.cz/…w-naklapeci/

      0 0
      • gazman  

        Okopírovali Led Lenser zmrdi ubozí, kvůli toho bych jim prachy nedal, nevím ale jak jim to svítí, co tam dávají za diody.

        0 0
        • se-se  

          ale ono u čelovky těch možných desingů není zas takové množštví, takže vždycky najdeš více velice podobných, takže to vidím jako naprosto nespravedlivé obvinění. Je tam 3W dioda a za tu akční cenu to zřejmě v tomto okamžiku nenalezne konkurenci.

          0 0
          • PatrikL  

            hmm 3W dioda, to musí byť pecka :)

            0 0
          • Vilém  

            Jj 3w dioda a na 3AAA baterky vydrzi 200 hodin:) To je na Nobelovu cenu.

            0 0
            • se-se  

              dyť já to neprodávám – já si to jen koupil a je mě jedno, jestli reklama kecá – svítí to dobře. Ale já myslím, že úplně nekecaj – na minimum to asi s těmi nejlepšími baterkami vydrží (možná to dokonce měřili při minimu a blikání co já vím)

              0 0
          • DaSnail  

            dyť má pravdu…

            0 0
          • gazman  

            Je to totální kopie odkaz na origo tu dal jipik, tak si to překontroluj, kromě tvaru páčky na reguleci intenzity a tvaru otvorů v plastovém těle je to totální kopka, nedal bych takovým sráčům ani korunu, nesnáším tendle vychcaný přístup.

            0 0
            • Vilém  

              Za totalni kopii bych povazoval toto. Ta jeho je volne inspirovana:)

              0 0
              • PatrikL  

                keby aspoň kopírovali niečo lepšie ako Led Lenser, alebo robili nejaké použiteľné vlastné návrhy… :)

                0 0
              • gazman  

                Tak to jo.

                0 0
            • se-se  

              no právě – já se díval a v detailech se liší (můžeš si zahrát na na „najdi rozdíl“). To je přeci spotřební zboží a je naprosto normální, že to třeba vyrábí někdo jiný v několika drobně se lišících modifikacích a ostatní na to lepí jen své značky. Je možných 10 scénářů – absolutně se nemusí jednat o nějaké plagiátorství. Někoho jsi odsoudil a naprosto nemáš k něčemu takovému informace.

              0 0
    • J3Sl4n  

      Já používám tady tu http://www.hudy.cz/…00,spot.html a jsem s ní max. spokojený. Dobrá výdrž, slušný dosvit, je lehká.

      0 0
    • Jones  

      za ty penize neni nic lepsiho, nez led lenser h7. Viz srovnani s Tikkou…

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • J3Sl4n  

      Osobně bych si na ryby vzal čelovku, která má baterie v sobě a ne v batery packu vzadu na hlavě. To je z toho důvodu, že s čelovkou na hlavě kolikrát i spíme, aby jsme ji nemuseli potmě hledat, když ti zabere ryba.

      0 0
      • gazman  

        Si ji navleč na ruku, nebo dej tam kde o ní budeš vědět a méně rumu, abys nezapomněl kde jí máš.

        0 0
        • J3Sl4n  

          Dát si čelovku na ruku je blbost, protože pak už to není čelovka, ale rukovka. A s tím rumem je to taky problém, když on je tak dobrej.

          0 0
          • gazman  

            Na ruku jen na spaní, aby ji nemusel hledat, ne na svícení:-)

            0 0
            • J3Sl4n  

              Je mi to jasný, já to tak taky někdy dělám. Chce jí to mít po ruce, protože když ti v noci vezme pořádný kapr, tak kolikrát nevíš po čem skočit dřív.

              0 0
              • Frostty  

                // tak kolikrát nevíš po čem skočit dřív//

                Jo a nebo když jde RS na šťáru – hlavně v zakázané době lovu :D.

                0 0
      • se-se  

        a co si ty baterky posunout po tom pásku na stranu?

        0 0
        • J3Sl4n  

          Tak se ti tam bude plandat kabel. A co když si lehneš na bok.

          0 0
          • se-se  

            no a co když budeš spát na břiše?

            0 0
            • J3Sl4n  

              V tom případě jsi s čelovkou v háji. Pak ti pomůže jedině petrolejka zapálená u prutů, aby jsi je našel.

              0 0
              • se-se  

                dej si ten nafukovací krční límec – bude ti hlavu držet od podložky a můžeš mít čelovky kolem dokola hlavy. Navíc budeš posychrovanej, kdyby tě obří ryba zatáhla na hloubku.

                0 0
                • J3Sl4n  

                  Konečně pořádná rada. Zaplať pánbůh, že se ten problém konečně vyřešil. Je vidět, že jsi na rybách strávil pořádný kus života.

                  0 0
                  • se-se  

                    no na rybách zrovna ne, spíš u ryb – tedy nad talířem, ale podobné problémy řeším jak na běžicím páse. Ostatně nechápu proč takovým fofrem vstáváš. Stačí velmi jednoduchý mechanismus z provázku, stanového kolíku a kladek od merkura, přičemž si konec provázku uvážeš na nohu, kterou vystrčíš ze stanu. Zasekneš takřka v polospánku vleže a pak už múžeš vstávat v klídku.

                    0 0
                    • J3Sl4n  

                      Tohle řešení už vypadá jako samosek, který je zakázaný. Zkus nahodit jiný řešení v souladu se zákonem.

                      0 0
                      • se-se  

                        no já ty předpisy neznám, ale zasekával bys ty – jen místo rukama tak vleže nohou.

                        0 0
                        • J3Sl4n  

                          Už je to mechanismus sloužící k zaseknutí ryby. Přečti si rybářský řád ať můžeš dát užitečnou radu a ne kravinu. Taky se asi trochu nudíš co.

                          0 0
                    • J3Sl4n  

                      Tohle řešení vypadá jako samosek, který je zakázaný. Zkus dát jiný návrh v souladu se zákonem.

                      0 0
                    • Frostty  

                      Samozásek není povolen, uvíznutí háčku v rybí tlamce pomůže zátěž na „tvrdo“, ale ta se nedá použít při každém stylu lovu. Nicméně pokud se používají háčky bez protihrotu (třeba já), tak ti prostě nepomůže nic a musíš k prutu hooodně rychle, hrozí vypnutí ryby, každopádně díky absenci protihrotu nebude mít držku na sračky :D.

                      0 0
                      • J3Sl4n  

                        S tím souhlasím. I když na druhou stranu, když používáš háčky bez protihrotu musíš tomu přizpůsobit zdolávání. To je potom tvrdší, protože rybě nesmíš moc slevit, aby se ti nevypla.

                        0 0
    • PatrikL  

      Síce stojí z Číny v prepočte nejakých 300kč, ale je to možnosť http://aukro.cz/…0581316.html :)

      0 0
      • DaSnail  

        50lm low je strašne moc

        a furt je to čínska ***** ;o)

        0 0
        • PatrikL  

          si môže cez reflektor dať papierovú vreckovku, fungovalo by to aj ako „diffuser“ a aj ako obmedzovač výkonu :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.