• juli

    Čtyři dny poté a dokument je v televizi. Docela čumím a bod pro ČT.

    0 0
    • teepeex  

      velka poklona McBlackymu a Otasovi alias Sfinga za jejich heroicky vykony:)

      mate u me tatranku a maly piviste

      0 0
      • McBlacky  

        beru te za slovo parde :)

        běh byl luxusní malina v azurovým počasí, příští rok jdu zas – pokud bude možnost.

        0 0
    • Radez  

      Kouk sem jen na začátek a nekomentoval to Štěpnička, ten to komentuje dycky dobře jak prase.

      0 0
    • smallbrother  

      tak to je šílená reportáž. Ale bez toho sponzoringu by to asi nevzniklo.

      Jak je možný, že kategorii amatérů vyhrajou profesionálové z Čech? :)

      0 0
      • Buf  

        Přečti si pravidla a pak diskutuj. Definice profesionala není nikde zcela jasná, licence elite neznamená, že jsi profesionál.

        Dolomitenmann navíc neposuzuje jednotlivce zda jsou profi nebo hobby, ale celý tým a to bodovým hodnocením předešlých ročníků.Navíc se přihlíží k rankinku , MS, světovémiu poháru a olympiádě v jednotlivých disciplínách. Celkem složitý klíč, ale pro štafetu mi to přijde celkem sparavedlivé. Je to takový poker již před startem, jak kdo sestaví tým a co je pro něj priorita. Je to i o tom koho sponzoři angažujou do jakého týmu. Bohužel hodnocení jednotlivců,pak vyzní divně. To máš pravdu. Viz „exprofesionál“ Hruška, asi nemá výkonnost aby ho koupil lepší manšaft, tak byl mezi amatéry( asi tam i patří když se hojí na závodech, kolo pro a okolo a na náročné marathony nejezdí a vloni odmítl startovat na MS v Grazu, sponzoři to vidí a Kulhec, Hudeček,… jsou prostě lepší).

        0 0
        • karliner  

          Já teda nevím, proč do toho motat různý rankingy atd. Profesionál je ten, který svůj sport má jako hlavní zdroj příjmů. Všechny ostatní definice jsou ojeb hobíků.

          0 0
          • CLZ  

            A kdyz budes mit v tymu 2 hobiky a 2 profesionaly??? Tak do jake skupiny je zaradis?:) Me to prijde spravedlive..

            0 0
            • karliner  

              Profi. Je to tým.

              0 0
              • CLZ  

                Jak myslis… jak jsem rekl ja.. me to prijde spravedlive dle „rankingu“…

                0 0
                • karliner  

                  Ale jo, neberu ti tvůj názor. Koneckonců, ani pořadatelé se tím mým neřídí :-)))

                  0 0
        • Beeda  

          bufe to je od tebe laciny!

          „se hojí na závodech, kolo pro a okolo a na náročné marathony nejezdí a vloni odmítl startovat na MS“

          je naka povinost startovat na MS?!!, odmitnou muzes rozkaz, ne dobrovolnou ucast, dela co ho zivi, nebo mu vytahni ze sveho 15k na material, cestovne, plat a pak rikej, ze ti odmitl ucast…

          co se tyce narocnosti maratonu, tak asi nesledujes deni…a aj kdyby letos jel min nez loni, tak je to zase jeho, jeho spoznora vec a nam je do toho houbelec…

          co se tyce KPZ, tak se ze zavodniho hlediska to neni turistika, zkus se taky zahojit… a mozna je kpz v mnoha ohledech vic slozitejsi pro zavodniky nez „pohoda“ zavody …

          0 0
          • karliner  

            Tak ona by na MS hrozila taky hlavně antidopingová zkouška, že…

            0 0
            • Beeda  

              a u nas nehrozi?

              0 0
              • karliner  

                Myslím, že na závodech Okolo… a KPŽ nehrozí. Proč se ptáš, když to víš?

                0 0
                • Beeda  

                  myslet, znamena h. vedet, zjisti si fakta…

                  0 0
                  • karliner  

                    Dobře. NEHROZÍ.

                    0 0
                    • Beeda  

                      opakuji, zjisti si fakta nez budes do necoho hospodsky kecat…

                      0 0
                      • karliner  

                        Hádat se s tebou nebudu a na internetu už vůbec ne. Sám dobře víš, jak to je.

                        0 0
                        • Beeda  

                          dobre vim to, ze na zavode kpz byla dopingovka, vic vic nic min, muzes si to na antidoping.cz overit a ne placat bludy…

                          0 0
                          • karliner  

                            Já se fakt hádat nehodlám, ale ještě se dovolím zeptat – na kterém letošním závodě KPŽ nebo Cyklomaratontour byla ta kontrola? Byly namátkové nebo předem hlášené?

                            Na antidoping.cz samozřejmě není nic.

                            Vím, že vloni byla na Karlštejně a že byla předem oznámena.

                            0 0
                      • Blade  

                        Karliner? Ten do čehokoli.

                        0 0
          • Buf  

            Ja jen konstatuju fakta , proč byl mezi amatéry, byl zařazen do družstva amaterů a asi měl zaplaceno tolik, že tu nabídku přijal. Klidně ať si jezdí co chce, je to jeho problém, nesnižuju žadne zavody a jejich úroveň. I když v Čechách je trošinku podivný žebříček hodnot, ale za to Hruška nemůže. Tady je to i o ČSC a financování sportu obecně. A tuto diskusi nechci tady začínat.

            A KPŽ ani Okolo nemá statut UCI takže tam jako profesionál body nevyjede aby ho na Dolomitenmannu dali mezi profíky, to na vysvětlenou proč např Kulhec, který je mistr Evropy a vicemistr Světa a třetí ve svěťáku a vede rankink UCI zařazený mezi profi týmy na Dolomitenmannu. Na Dolomitenmanu to tak prostě je, v Čechách můžeš být profík se vším všudy , ale tam jsi amatér za daných pravidel.

            0 0
            • Beeda  

              to je hezke, ale tak trochu reagujes na neco jineho nez jsem napsal…

              0 0
      • jIrI___  

        To mě taky zaskočilo.

        0 0
    • onik  

      ty časy sou šilene,reportaž super

      0 0
    • mastihuba  

      prosím omluvte kvalitu obrazu i střihu. Komplet video v HD dělají povolanější než jsem já.

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse