• rorys

    nechystá se někdo v září do Dolomit? plánujeme pár dní pojezdit a pak"kukec" na závod, fandit CZ týmům atd ......

    0 0
    • McBlacky  

      my tam budem od čtvtka noci do neděle, zatím máme ve startovce trochu bordel :) je nás tam 6 a z toho 2 co nejedou jsou tam dvakrát… pojedu kolo – Denso Xstream Racing Team. 

      0 0
      • rorys  

        my jedeme jen podpořit, jezdíme s kluky z EUROFOAM Team. V pátek chceme jet po stopách závodu.

        0 0
        • McBlacky  

          vás tam nakonec bylo jak psů :) při vyhlašování jsme stáli těsně za vaší grupou, ale nevěděl jsem kdo jsi z nich :)

          jinak velký překvapení běžec last minute teamu Voják… na tak mladýho perfektní výkon

          moje dojmy z kola – nahoru kaše s procházkama, dolů  – no to se musí zkusit :)

          ve výsledcích jsme ale v sobotu nebyli, kajakář má nějakej problém s časem team: Kerda Xtream Racing team. Já v kole 50 flek

          0 0
        • mastihuba  

          s EF jsem měl jet taky na čumendu, ale nakonnec to nevyšlo :( snad příští rok.

          0 0
    • Elwing  

      Odjakživa obdivuju účastníky Dolomitenmanna, hlavně teda běžce. Až bude sestřih v telce dejte vědět.

      0 0
      • kolda  

        uprimne receno, je to dost velke divadlo. jsou tezsi akce a to i bezecke – vybeh na Zugspitze je urcite tezsi. ale nesponzoruje to Redbull.:)

        kazdpoadne bylo fajn to zazit. nejlepsi byla stejne afterparty:)

        0 0
        • McBlacky  

          tak zrovna ten běh mi přijde hodně velký maso. Určitě si to v budoucnu zkusím, bajk už mám za sebou :)

          Obtížnost disciplín není na RBD vyrovnaná to je největší problém.

          0 0
          • kolda  

            nerekl jsem, ze je lehkej:) ale zkus tu zugspitze, prevyseni skoro 2000m. nevyrovnanost disciplin – to je asi problem vsech techto stafet. urcite je to dobra akce, organizace byla tehda na 1, jen se z toho dela ohromny divadlo ve stylu „Härtesten unter die Sonne“:) kazdopadne super zazitek,to jo.

            0 0
            • McBlacky  

              tady máš sice jen 1750 převýšení ale trať je 11,1km z čehož 3 a kousek je rovinka do Amlachu pod kopec. Nepřijde mi že 1750 výškových na 8km je nějaká procházka. Na Zugspitze to máš  2000 na 16km to je mnohem menší sklon

              0 0
              • kolda  

                prochazka neni ani jedno:) na zugspitz chvilkama i klesas,otazka je, jestli to v behu pomuze. nicmene ja jsem nebezel ani jedno, takze nejsem uplne povolony to hodnotit.

                btw, nekdy behem podzimu budu v praze na SC, tak bysme mohli skocit na pivko,jestli se ti bude chtit.

                 
                0 0
                • McBlacky  

                  určitě napiš mi na mail v profilu a něco vymyslíme. kdybys zůstal přes víkend a chtěl jet na bajka, vem si tretry – kolo ti nějaký pujčim :) alespon bych ti ukázal Pigiho a jiný lahůdky regionu :)

                  0 0
                  • kolda  

                    ok. ozvu se,nekde jeste mam i tvuj telefon. zatim cus.

                    0 0
    • petebike  

      prave to jede na CT4 sport, bohuzel v programu to nebylo oznaceny :-/ kazdpadne to ale sosam

      0 0
    • mastihuba  

      video 2009

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.