Damske trekove jizdni kolo do 15.000 Kc

10 nepřečtených
  • Juliana

    Shanim damske kolo. Delsi dobu jsem nejezdila, ale chtela bych na jare znovu zacit. Planuji jezdit kazdy den priblizne 60 min po vyasfaltovane cyklostezce, kterou mame za domem. Vede lesem (asfalt neni moc kvalitni, povrch je casto mokry, je tam jehlici a trochu bahna). Chtela bych, aby kolo dobre sedelo, ale zaroven aby nebylo prilis tezke. Proste neco pro pohodlnou rekreacni jizdu. Planuji tez koupit detskou sedacku a na tyto vylety jezdit spolecne s dcerou, ktere bude na jare rok. Merim 165 cm a vazim asi 50 kg, mam relativne dlouhe ruce i nohy, jsem spise slabsi konstituce. Dcera vazi nyni v deviti mesicich 8 kg a jiz nyni samostatne sedi. Poradite mi, prosim, jake kolo a jakou detskou sedacku koupit? V kolech se nevyznam, nabidka je velka a je tezke se v ni orientovat. Moc predem dekuji.

    0 0
    • alinceb  

      Kontaktuj uživatele scalar – staví kola na zakázku a se stavěním crossových kol má největší zkušenosti.

      0 0
    • Menhir  

      Řekl bych neco v tomto stylu :)

      http://www.velocentrum.cz/…-80-w-.1422/

      0 0
      • alinceb  

        Chtela bych, aby kolo dobre sedelo, ale zaroven aby nebylo prilis tezke. – 15kg kolo beru spíš jako pokus o vraždu…;)

        0 0
    • 159753  

      http://www.cyklopoint.cz/…300-d-2102d/

      u velikosti to L znamená dámský rám klasický..pro tebe velikost 42L..má to nastavitelný představec, takže jde nastavit posed podle potřeby…

      problém je, že si nejsem 100% jist, zda na takovou velikost kola dáš sedačku..možná by bya lepší možnost koupit klasik rám ve velikosti 41cm nebo 44 cm..tam by to šlo snad lépe..

      pokud můžu dát radu, kašli na zdejší rady a zajdi někam do obchodu, kde si to kolo můžeš zkusit a vyřešit kdyžtak tu sedačku..v ceně 15000 je stejně jedno, jaký nápis na kole bude..akorát za některé nápisy dáš více peněz..

      0 0
      • alinceb  

        Neboli „zajdi do kameňáku a nech si nacpat nějakou předraženou hajtru“…;)

        0 0
      • Meluzina  

        mám Trek 4300 vel. 16 a sedačka se vešla pohodlně, jestli tato info pomůže…

        0 0
    • Juliana  

      Dekuji za rady.

      0 0
    • DaW_e1  

      Jak je napsáno výše kontaktuj uživatele scalar lepší nabídku v žádném obchodě nedostaneš

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.