• kotel

  Ahoj, vyhledával jsem nějaký cyklotrenažér na dlouhé zimní večery a líbi se mi připojení přes aplikaci Zwift s automatickou regulací (například zatížení) přímo z aplikace.

  V seznamu přímo na Zwift stránkách jsem nalezl tento, že by měl vše dělat automaticky a je nejlevnější.

  Nemáte ho někdo nebo alespoň nějaké zkušenosti, na webu jsem našel nějaká videa atd ale zajímal by mě názor někoho zde …

  Díky

  0 0
  • makak  

   Nevím co chceš vědět, mám ho 3 týdny, funguje, používám se Zwiftem, porovnávat s ničím jiným moc nemůžu. U známého jsem zkoušel Tacx Vortex Smart, rampa mi příjde tižší.

   0 0
   • kotel  

    Kupovals nějaký speciální plášť na kolo nebo ne? Se Zwiftem funguje jak udávají ta automatická resistence – že ti aplikace proměnlivě nastavuje odpor dle trati kterou si zvolíš?

    0 0
    • makak  

     Ano, koupil jsem rovnou plášť od Elite.

     Ano, rezistence reaguje na profil trati v aplikaci Zwift.

     0 0
     • Delkim  

      když zapneš ten tréninkový mód se stálým odporem a nastavíš si třeba 250 wattů, tak jak to funguje, když měníš kadenci? dokáže to okamžíitě regulovat zátěž tak, že ať šlapeš jak šlapeš, tak pořád podáváš výkon těch nastavených 250 wattů?

      nebo na to nestíhá reagovat a jsou tam nějaké prodlevy?

      0 0
      • makak  

       Mám pocit, že ano.

       Jezdil jsem ty přednastavené tréninky (viz screenshot), kde ti na intervalu nastaví třeba 170 W a je na tobě jakou kadencí jedeš, trenažér podle toho upravuje rezistenci a drží to pořád hodnotu 170. Na to jestli jsou tam nějaké prodlevy jsem se nesoustředil, ale přechod z vysoké zátěže do nízké to neprovede skokově, což je podle mě dobře.

       0 0
       • Delkim  

        jj, dík, už tomu rozumím

        bez té automatické regulace bys takovýhle trénink na splnění těch „hvězdiček“ při 675 wattech na 10 vteřin nedal

        0 0
        • makak  

         Tak jsem to dnes trochu pozoroval při workoutu.

         Funguje to tak, že ERG mód (tak se to nastavování rezistence oficiálně jmenuje) se zapíná před intervalem s vyšší intenzitou. Tzn. že cca do 170 W to nechá na tobě a na začátku intervalu s vyšší zátěži se na obrazovce objeví „ERG mode activated“.

         0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse