Cyklostezka Praha-Řež, před a po povodni 2013

8 nepřečtených
  • Feďa

    Video z jízdy po cyklostezce Praha-Řež před povodní a po povodni 2013.

    http://www.youtube.com/watch…

    0 0
    • chuckier  

      Všiml sis tý vyplavený ryby když si jel okolo v čase 5:18 na levý straně cesty? Když jsem tam jel asi týden po povodních, tak jsem do ní málem najel. Byla obalená červama a pěkně se tam rozkládala, smrad to byl nesnesitelnej. To by pláště asi jentak nevyčichly.

      0 0
      • Feďa  

        Zbytky tý ryby se tam stále povalují, smrad se drží též. Zajímavý je, že v zimě se na tom samým místě objevila ryba podobná – viz přiložené foto.

        0 0
    • George.999  

      V kolik hodin jsi to jel? Jezdim tudy prakticky denně z práce a vždy všude lidí jak na Václaváku. Jinak odér sem tam ještě je, ale už to ustupuje. :-)

      0 0
      • Feďa  

        Točený je to cca v 7:30, ráno směrem z Prahy provoz minimální, odpoledne Klecany-Trojský most je to horší. Ale dají se případně zvolit alternativní cesty po kopcích nad stezkou.

        0 0
        • George.999  

          Tak to pak jo, já to jezdim mezi 17 a 18 hodinou. To je přímo umění tam prokličkovat. Nejlepší je to v zimě, max. dva běžkaři za celou cestu, sem tam tedy ještě stejně „nemocný“ člověk na kole. :-)

          0 0
    • Galibier  

      Ahoj, já to včera jel od ZOO až do Kralup nad Vltavou, chvíli mi to přišlo jako Rallye Paříž Dakar v tom písku :-) někde jsem to raději tlačil, nechtělo se mi spadnout ze 3,4 metrů do Vltavy …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.