CUBE LTD SL 2016 - je to dobrá koupě?

12 nepřečtených
  • kamator

    Ahoj, při výběru kola jsem došel k závěru, že pro moji potřebu upřednostním kvalitnější komponenty na AL rámu.

    Líbí se mi CUBE LDT SL 2016: CUBE_LTD_SL.

    V současné době mohu kolo koupit nové za 36 tKč. Akceptuji vidlici FOX včetně absence ovládání zamykání na řídítkách. Prosím o váš názor na tuto koupi a jaké omezení představují rychloupínáky a absence pevných os. Měřím 186 cm, vážím 80 kg. Předpoklad použití: 60% lesní cesty a lehčí terén, 10% těžší terén, 10% sjezd v terénu (žádný extrém) a 20% asfalt. Celkový nájezd cca 2500 km/rok.

    Případně prosím a návrh vhodnější alternativy.

    0 0
    •  

      něco co má pevný náby a o kilo míň

      0 0
    • ALLforBIKE  

      Za 36tis to je dobrá koupě. nové XT šlape jako hodinky. škoda těch kol, které jsou nejslabším článkem na kole, na druhou stranu, točit se budou.

      0 0
    • Smazaný účet  

      No namašlený je to pěkně, vše v xt...... Podle mého názoru nemáš šanci poznat rozdíl mezi RU a pevnou osou na kole s dobrým rámem, pokud nejezdíš žádný extrémy, alespoň já ten rozdíl nepoznal, nevím ale jak je na tom s rámem Cube. Osobně bych radši oželel komplet osazení v xt a šel bych spíš do kola které má pevné osy, už kvůli případnému budoucímu prodeji.

      0 0
    • niO  

      opiš prodejce cube někdo je schopny přeples a vyměnit vidlici a možná ti dají i slevu…já dostal 15% ale nepletuou u druhého 10% a vymění ti vidli

      0 0
    • Smazaný účet  

      U rámu tohoto určení a této kategorie mi možnost montáže stojanu dozadu na vidlici přijde… nemístná.

      0 0
      • ztex  

        Tady o žádným stojanu „dozadu na vidlici“ nepadlo ani slovo, ptal se úplně na něco jinýho

        0 0
    • RUSH  

      Já bych upřednostnil – jednoznačně – karbonový rám před kvalitnějšími komponenty. Pokud to tedy bylo takto míněno jako otázka do pléna.

      0 0
    • ztex  

      Za ty prachy bych se nerozmýšlel a bral bych ho, perfektní osazení, navíc vypadá bike fakt pěkně. Kdyby byl za těch původních 42 000, to už bych se asi rozmýšlel jestli nevzít spíš něco s pevnou osou. A výběr je, dokonce i s tou Tvou preferovanou foxkou.

      0 0
    • ztex  

      jo sorry, foxku akceptuješ, nepreferuješ, špatně jsem se podíval :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.