CTM Rascal, Pells Razzer nebo Wilier 203XN

8 nepřečtených
  • jincom

    Ahoj, vybírám nové kolo na příští sezónu a rozhoduju se mezi CTM Rascal Xpert, Pells Razzer Race9 a Wilier 503XN. Jezdím hlavně MTB maratony typu Šela, Silesia, Sudety apod., trénuju převážně v okolí Ostravy a Beskydech, občas si dám Jeseníky, Krkonoše atp., vážím cca 72 kilo. Vybírám kolo 29" s Rebou kolem 35 000 Kč. Budu rád za vaše názory, případně tipy na jiné bajky ;) Díky, Jindra

    0 0
    • peutl  

      To samé jsem řešil před měsícem, vybíral jsem i ze stejných kol. Nakonec vyhrál Wilier. Kupoval jsem ho z Německa, vyšlo to o 4.000,. levněji:http://www.bikesportworld.de/…en-2016.html. Objednal jsem ve čtvrtek a v úterý jsem to měl doma. Kolo je v pohodě, měnil jsem hned pláště – ty drátový Ikony jsou fakt hrůza. Neskutečně pohodlný kolo, doporučuju.

      0 0
    • zdenek007  

      Ahoj, za mě Pells. Jezdil jsem 2 roky razzer 329 a nemůžu proti tomu kolu nic říct. Pells podle mě kola v této kategorii umí. Razzer Race 9 jsem měl půjčené jedno odpoledne a jediné co mi vadilo, byly slabší brzdy. Jo, a vyměnil bych pláště…

      0 0
      • jincom  

        Mě se hlavně moc líbí ten rám designově. Jen mám trochu obavu, jestli ta zadní stavba a zeslabovaný hliník vydrží v „hrubším“ terénu. S Avidama mám zkušenost jen s mechanikama BB7, pač jezdím Deorečka, takže dobré vědět, že nejsou nic moc…;)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.