• Kenja

    Tak co rikate na ty nove Mety pro pristi rok? To vypada na hodne dobrou hracku ne? Tak nejak vaham z nakupem kola a mozna si jeste pockam na dalsi sezonu 

    0 0
    • THORX  

      Ujde

      0 0
    • metr-x  

      Vypadá parádně, i ty barevné kombinace jsou pěkné. Líbilo by se mi mít ho doma

      0 0
    • TheJD  

      Jen je to hodne tezke.

      0 0
      • nomecz  

        A kolik bys cekal ze bude vezit 29" AL enduro ? 12 kg? Neni to nahodou furt lehci jak ten tvuj pevnak ? :)

        0 0
        • Dejv0  

          Tak prostřední model s pružinou v Lku testovaný na PB měl 16kg. Vím, že můžeš dát lehčí pružinu, vzduch apod., ale pokud nemáš za barákem lano a občas i šlapeš, tak to fakt není málo.

          0 0
        • TheJD  

          Coze? Jaky muj pevnak? A ja nikde netvrdim, ze je ta vaha neocekava, ale je proste hodne velka. Taky me docela zklamalo, ze jsem u sve Mety AM navazil lehce pres 15 kg a to ma podle katalogu mit 14.3 kg bez pedalu. Predpokladam, ze to je udaj pro velikost M. Kdyz to spocitam, tak +150–200 g ram, +400 g pedaly, –100 g brzdy, +50 g blatnicek a voditko. To vychazi 14800–14850 g. Navazil jsem o zhruba 200 g vic. :(

          0 0
        • logoman  

          Senzacni je do 13 a v poho do 14, pak by se mi to nelibilo :-)

          0 0
        • suslos  

          15kg je standartní váha na dnešní závodní enduro kolo – AL, včetně pořádných plášťů – DD, tough apod. To je hned 1100–1300g plášť :) Na 14,5kg se v řádným setupu co něco vydrží dostaneš s karbon rámem – viz Nomád co byl v galerii minulý týden.

          Neberu tedy v potaz žádné exotické komponenty a komponenty co to můžou dát, ale nemusí (nebo pod někoho jízdním stylem jo, pod druhým ne).

          0 0
        • wilda81  

          Někde mezi 13 a 13,5kg v top osazení. Tohle je opravdu fest těžké.

          0 0
          • TheJD  

            Ono je asi „enduro“ a enduro. :D S hlinikovym ramem si nedokazu predstavit ani jedno s 13.5 kg.

            0 0
    • AleZ80  

      Vypadá pěkně a konečně se jim podařilo udělat krátkou zadní stavbu.

      0 0
    • THORX  

      Ten rám u hlavovky je divný

      0 0
      • puka  

        Co je na něm divnýho?

        Spíš bych zmínil ten KuciDH posed.

        0 0
    • suslos  

      Neobjednal jste někdo nakonec? :-) nebo nepřemýšlíte o ní? :-)

      0 0
    • Radus  

      No pro 100kg chlapa kolo prostě váží 15kg moje metička to má taky ale kolečka 27,5 . Ale rozhodně jsem si nevšiml že se na tom do kopce nedá jet . Ale za to dolů bomba .

      0 0
    • Breakpain  

      Nema nekdo Metu 29, 2019/2020 v L ci XL a nechal by me sednout? Potrebuju jen overit, ze se „vejdu“. Chci XL, ale sedlova trubka mi vychazi dost na hrane…

      Pripadne diky ;).

      0 0
      • Tonz  

        Čus, mám Metu 29 v Lku, ale lokalita Brno

        0 0
        • Tehu  

          Tvl. kámoš to má doma (verze na Eaglu,RC2 a pružině), má na tom pumpicku a dvě CO2 bombičky a tvrdí 16,5kg

          0 0
          • Tonz  

            I bych věřil, já jsem někde 16–16,1kg nic pro slabší povahy :D

            0 0
        • Breakpain  

          Děkuji, právě jsem zjistil, že to bude na 4bikes, tak asi vydržím tam :-)

          0 0
        • MAROS7  

          Čauec, kolik měříš? Teď chci metu pořizovat, ale nevím jestli L nebo raději XL, mám 188. Jsem z okolí Brna, tak kdyby byla možnost, zkusil bych si jí taky osedlat…Díkec

          0 0
          • Breakpain  

            sedl jsem si na Lko – to je malý ;) … jedině XL …(187cm)

            0 0
            • Breakpain  

              Aktualizuji to, mam XL Metu 29 a snesl bych ji o chlup vetsi bez problemu, ale ted uz to aspon neni jak na trikolce ;)…

              40mm predstavec, 800mm riditka

              Jedine, co si musis pohlidat je velikost teleskopu ;)… tam je to na hrane. 150mm je v poho, ale 175mm a vic uz je problem od nekterych vyrobcu. Kdyz nebude brat Transfer, ale das tam one up (aspon myslim, ze je to tahle), mel by ses vejit v poho i se 170mm :).

              0 0
          • Tonz  

            Zdarec, klidně si můžeš přijít na testovací jízdu. Ja měřím 183, kdyžtak napiš SZ.

            0 0
            • Tomas2323  

              Cuuus, předpokládám, že máš teda L-ko. Já právě projíždím vlákna a uvažuji o te AM 29 – 2021

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.