• motacek

    Zdarec,

    určitě je tady spousta fanoušků, tak rovnou zakládám topic. Závod se koná** od 18 do 25.3**. Neví někdo, kde to sledovat live? Minulý rok byly jen nějaké krátké sestřihy na Sport5, ale to stálo za prd.

    https://www.cape-epic.com/

    Anketa: Kdo má vyšší šanci dostat se na bednu z českých reprezentantů?

    29x
    69%
    13x
    31%
    0 0
    • hovado_cz  

      dobrá otázka, taky by mě to zajímalo. Nemá třeba na to práva Eurosport? – to kilo na měsíc bych klidně oželel :-)

      0 0
    • mrofmoha  

      na tom jejich webu byl live stream, koukal jsem na to loni v praci :)

      rekl bych, ze to letos bude stejne.

      0 0
    • Kaizr  

      mají to dávat zase na Sport5 a něco i live – https://mtbs.cz/…ie/popis-xcm#…

      0 0
    • motacek  

      Zajímavý článek:

      https://mtbs.cz/…ie/popis-xcm#…

      0 0
    • hovado_cz  

      tak prolog streamujou na YT :-) uvidíme co další etapy :-)

      0 0
      • jannk  

        akorat to rozliseni je nejake spatne – jina YT videa v pohode, takze mym internetem to neni

        0 0
        • hovado_cz  

          mě to jede v poho v 1080 ale ty přenosy např z jízdy sou slabší ale to je spíš těma kamerama co vezou na těch bajcích :-)

          0 0
          • motacek  

            No nevim teda. Sleduju to na YT přes tv a 1080p vypadá trochu jinak :-). Toto není ani 720p.

            0 0
            • hovado_cz  

              tak do podrobna sem to nezkoumal :-) asi je celkem zbytečný se o tom hádat ;-) nicméně prolog byl celkem fajn

              0 0
    • motacek  

      Doufám, že nebude celý závod na kameře jen Schurter a jeho parťák

      0 0
    • snas89  

      no..zatim neni:)

      jinak horsi ne loni uz to byt s prenosem asi nemuze, tak uvidime:)

      vsichni uz na trase.

      kulhec to da:)

      0 0
    • milan.v  

      Pěkný prolog, šlapalo se jak o život, od začátku se to hezky srovnalo … :o)

      Vítězství černých koní, jak je specifikoval v týdnu náš Hynek.

      Kulhavý s Grottsem oba silnční Specialized Evade II helmy, asi mají opravdu vylepšené větrání … :o)

      0 0
      • hovado_cz  

        prolog super, pořadí „stát se může cokoliv“ a ty helmy teda pěknej kentus :D

        0 0
      • capo  

        Uvidíme jestli je nasaděj i zejtra (na delší etapy), dneska to bylo krátký a intenzivnější…

        0 0
        • hovado_cz  

          Uvidíme ale zatim to neni nic smerodatnyho :-)

          0 0
          • milan.v  

            Zajímavé to ale určitě je, Langvad s ní jela také …

            0 0
            • parischr  

              Z vlastní zkušenosti: vylepšene větrání určitě mají…

              0 0
              • milan.v  

                To rád slyším :)

                0 0
                • parischr  

                  Mám ji cca měsíc…a v bazaru prodavám Evade I…ale je to (co do odvětrání) “nebe a dudy”......a jen na okraj…od Evade I mě také všichni odrazovali :))

                  0 0
        • capo  

          Dle očekávání, dneska normální helmy :)

          0 0
    • orm  

      Vi nekdo, co je to za pravidlo, ze dresy mistru mohou vest XC jezdci, ale ne maratonci? Prijde mne to trosku nefer, napr. vuci Lakatovi.

      0 0
      • MichaelSimek  

        "Stages races are assimilated to XCO, therefore XCO world champions, and the XCO

        national champions must wear their champion jersey. XCM world champions and

        national XCM champions can not wear their champion jersey on the occasion of stage

        races"

        0 0
        • orm  

          Jakoze zitrejsi 110km etapa je podobna XCO? To se UCI trosku pomatlo :-). Prijde mne to vuci XCM jezdcum dost nefer. XCO ma sve zavody, kde mohou nosit sve dresy – olympiada, ms, svetovy pohar.

          0 0
          • orm  

            Vlastne MS a olympiada ne. To jsem napsal blbost.

            0 0
          • MichaelSimek  

            Problem bude v tom ze jsou i stage XC zavody co by se jako maratony nekvalifikovali, takze bud mit 2 kategorie stage zavodu, nebo to davat podle typu etapy coz by bylo strasny srani

            maratonci muzou svoje dresy vozit na kazdym maratonu, jen ne na etapaku

            0 0
            • orm  

              Budu se opakovat, ale fakt mne to prijde divne a nelibi se mne to. XC je snad jasne definovane. Okruh na par km a hodina a pul cas, rozhodne ne 110km etapa z jednoho bodu do druheho. UCI XCM osekava co to jde a jeste jim seberou nejsledovanejsi zavod. Doufam, ze Lakata to Ninovi nalozi at se ukaze kdo mel vozit dres :-).

              0 0
              • mrofmoha  

                Myslím, že nenalozi… možná to naloží Hynek a Lakata Ninovi a Stiernemannovi..

                Cape Epic je spíš souboj těch slabších ve dvojici…

                …jinak se také přikláním k nazoru, že je to spíše XCM než XCO..

                0 0
                • hovado_cz  

                  Taky se klonim k nazoru ze jde spis o XCM :-) BTW Kulhec vypadal po dnešní etapě víc kaput než všichni ostatni :-/

                  0 0
                  • mrofmoha  

                    jojo, do tech stoupani celkem trpel, ke konci Grottsovi zas ujizdel.. nekde jsem cetl, ze uz dva dny moc neji a ma prujem… uvidime co dneska :) snad jim to pojede :)

                    0 0
                • hovado_cz  

                  Taky se klonim k nazoru ze jde spis o XCM :-) BTW Kulhec vypadal po dnešní etapě víc kaput než všichni ostatni :-/

                  0 0
              • MichaelSimek  

                Ja souhlasím, jen jsem se snazil dovysvetlitl ze to neni uplne tak jasne a primocare jak se muze vzdy znat, oni pracuji s obecnyma pravidlama, ne pravidlama pro 1 zavod, pokud by vsechny etapaky byli ciste xcm, imo by ani oni nic neresili. Ale vsadil bych se ze lakata je posledni kteryho to trapi :), ne titulovsky dresy maji vic mista na sponzory :D

                0 0
                • tomxxx  

                  Taky si myslim, ze obecne pro sponzora je lepsi normalni dres.

                  0 0
                • orm  

                  Ja to chapu, ale v silnicni cyklistice to u etapaku poresene maji, tak proc ne v horske. Napr. na tour, jedes silnicni zavod, mas dres ze silnicniho zavodu, jedes casovku, mas dres z casovky.

                  Myslim, ze pro sponzory je dobre, kdyz napr. na jejich kole, jede mistr sveta a je to videt.

                  0 0
        • hovado_cz  

          Aneb proč to dělat jednoduše, když to de složitě :-D

          0 0
      • brundibar  

        Jede to nekde online? Nemuzu nic dohledat

        0 0
        • Feďa  

          Stream (zatím nejede)

          Live tracking

          0 0
          • blue.sun  

            K čemu je stream, když ho pustí na poslední hodinu (pokud vůbec)?

            0 0
        • mrofmoha  

          on ten live tracking zacal az kdyz byli cca 20km do cile..

          0 0
          • hovado_cz  

            "Problems currently being experienced with the Absa Cape Epic rider tracking site are limited to display problems on the Cape Epic website itself.

            Rider tracking SPOT Tracking data is reporting regularly and is being pushed successfully into our Ops & Emergency Centre platforms.

            The SPOT Gen3 Tracking solution for race operations has been hugely successful in ensuring the safety of all riders. Our developers are working on resolving the Cape Epic website issue and apologise for any inconvenience caused."

            • oficiální zpráva na FB
            0 0
    • milan.v  

      Tak Nino to neobhájí:

      "Cape Epic @Cape Epic 19 Mar 14:02

      Bad luck haunting the defending champions, it seems. Esther Suss's partner Angelika Tazreiter crashed out today with a broken shoulder and now Matthias Stirnemann – riding with Nino Schurter – is out with an infection #Untamed #CapeEpic #absacapeepic2018"

      Lze to pak jet jako trénink samostatně?

      0 0
      • orm  

        Ano jde. Jeden nas tym se take rozpadl kvuli nemoci a jede jen jeden.

        0 0
      • jannk  

        sam to takovy jezdec podle me nepojede, protoze trenink vypada jinak

        Leda ‚hobik‘ jako vylet, kdyz uz tam je

        0 0
      • Reacher  

        Lze, v r. 2016 to jel Alban Lakata taky sólo, poté, co měl Hynek pád a odstoupil. Akorát pak vozíš dres „Outcast“

        Stirnemanna je škoda, mohli jim slušně zatápět, Nino na to určitě formu má.

        0 0
      • hovado_cz  

        škoda, mohlo to bejt zajímavý :-/

        0 0
    • Mylda  

      Koukám, koukám a nikde nevidím dvojici Cadel Evans & George Hincapie, kteří loni jeli v rámci BMC Absa Racing Teamu. Vidím blbě nebo letos opravdu nejsou ? Spekulovalo se, že by jeli na novém 29" BMC Agonist (namísto loňského Fourstroke).

      0 0
    • motacek  

      Tak Hynkovi se dnes moc dobře nejelo, neboť má žaludeční problémy, snad se dá do zitra do kopy a bude 100% ready. Mít dva české borce na bedně by bylo opravdu fajn

      0 0
    • JK_Cookie  

      Tak Jara pichnul a docela dlouho opravuje..snad se podari neco sjet. Na spici Topeak…

      0 0
      • Johny.Merida  

        Dnešní etapa…a celkově.

        0 0
      • snas89  

        tvl už zas.

        fakt nechápu, že zrovna on s jeho zkušenostma si to tak dokola posírá…

        to je takovej problém vozit víc mlíka, neboteda jiný pláště?

        0 0
        • Petr L2  

          No to tedy, zvlášť po tom, kolik měl vloni defektů …

          0 0
        • tomxxx  

          Pokud vim, tak speslaci vozej na cape epic grid verze plastu. To uz tezko vezme neco odolnejsiho.

          0 0
        • Kire  

          Podle Sausera vezl TB v té nejodolnější verzi. Ale lepí se ta smůla na něj, dnes dva defekty.

          0 0
    • jarouš2  

      Jaryn dneska bere špónu!!

      0 0
      • jannk  

        Jo – narval nejakou dalsi sponu do plastu:

        Cape Epic 21 Mar 10:02: Kulhavy/Grotts doing running repairs for the third time in two days

        0 0
    • jarouš2  

      Ted to čtu. Snad neveze nějaké šlupky

      0 0
    • capo  

      Je někde videostream? Tentokrát ani YT a to měl bejt od devíti…

      0 0
    • mrofmoha  

      Howard je nejak v krizi… :(

      0 0
    • mrofmoha  

      .

      0 0
    • jannk  

      to jsem zvedavy, jestli Hynek s Lakatou dneska jeli na dluh a zitra zaplati nebo jestli vydrzi

      0 0
      • mrofmoha  

        ja bych rekl, ze ne.. ona to dnes byla trat jako delana pro maratonce.. zitra se to zacne lamat a bude to vic technicke.. to zas bude sedet vic XCO jezdcum… no a pak ta casovka.. ta s tim muze dobre zamichat..

        0 0
    • mrofmoha  

      kdo jede zatim ale neuveritelne je Langvad.. jestli to vydrzi az do konce, tak klobouk dolu..

      0 0
      • tomxxx  

        Tak hlavně, že jí Kate stačí

        0 0
      • motacek  

        Ja fandil ze začátku spíš Van de Groot a Spitz, ale Kate si získala mé srdce a změnil jsem názor:-)

        0 0
    • jannk  

      Tak dneska kvuli vetru zatim zadny prenos … ale podle tech kecu ma Kulhavy dalsi ‚mechanical‘ … pry zrejme dalsi defekt. Hynek naopak opet v cele

      0 0
    • mrofmoha  

      jojo..

      https://pbs.twimg.com/…XUAEFGPj.jpg

      na twitteru pisou, ze ma dalsi defekt..

      0 0
    • jannk  

      mimochodem – nekdo uz by mel Hynkovi rict, ze uz dlouhe roky vozi na rukavu francouzskou trikoloru a ne ceskou :)

      0 0
      • Johny.Merida  

        Žhavé zpravy…konec etapy. Dobře Kulhec.

        0 0
        • kemo  

          Nějak nenacházím informaci, kde to Cannondale prokaučoval – že by také defekt?

          0 0
          • mrofmoha  

            rekl bych, ze proste odpadli.. koukal jsem na live stream a nic tam o defektu nerikali. Ani na tom webu v „race update“ o tom neni zminka..

            0 0
            • hovado_cz  

              Cyve ty livestreamy sou uplne o prdu, furt tam kecaj pak ukazou 2 minuty jizdy a zase tam kydaj :-/ :-)

              0 0
              • capo  

                +1

                A když už vidíš záběr na cyklisty, tak často nevíš kdo to je nebo na kolikátý zrovna pozici.

                Na žo že maj motorkáře, vrtulníky i elektrokola, tak ten potenciál neuměj využít ani z 5%.

                0 0
                • hovado_cz  

                  Tak tak za tech “pár” let co se to jezdí by to mohly mít trochu pořešený :-)

                  0 0
              • mrofmoha  

                jj souhlas.. mam pocit, ze tam maji Sausera proto, aby jim poznal kdo je kdo :)

                sice dneska kvuli vetru musel dolu vrtulnik na vetsinu prenosu, ale vcera kdyz vitr nebyl tak to nebylo o moc lepsi..

                je to bida..

                0 0
              • snas89  

                klasika, jako v loni:)

                0 0
        • AussigBiker  

          No ty kraso, meli 3–4 defekty – to je dohromady treba 10–15 minut zdrzeni a stejne vedou o 4 minuty :). Skoda, ze Nino a jeho partak vypadli ze zavodu, byla by to asi pekna pretahovana. Hynka je skoda, bylo by fajn, kdyby Kulhec a Hynek udelali celkove bednu.

          0 0
          • kemo  

            Nevím, jaké přesně měli defekty, ale pomocí knotu a bombičky to jsou schopní dát dohromady do minuty.

            I tak je to super výkon a Kulhec si slušně dává několika denní časovku :)

            0 0
            • kemo  

              Výletní tempo dnešní etapy

              0 0
              • orm  

                Mne na tom asi nejvice prekvapuje, ze to ma v cestine :-).

                0 0
                • Singlespeed  

                  1500 W nedává ani Cavendish ve spurtu, to zase překvapuje mě :-). Asi to má Jarda špatně kalibrované ;-).

                  0 0
                  • tomxxx  

                    Cavendish je prcek, musíš to přepočítat na Max power/kg, jinak to nemá smysl ani porovnávat. Navíc to může být třeba sekundový peak a né 5s peak kterej se při spurtu často uvádí, což je taky dost rozdíl. Nevim jak tyhle max hodnoty garmin zaznamenává a průměruje nebo neprůměruje.

                    0 0
                    • jannk  

                      jo jo, ja mel sveho casu taky FTP blizke skoro profikum … jen se clovek nesmel divat na W/kg :)

                      0 0
                  • jonti  

                    Sprinteri udrzi vykon pres 1000 W desitky sekund, ten kratkodoby max vykon o nicem nevypovida.

                    0 0
                    • hovado_cz  

                      pravdu díš, max. výkon je hodnota sama o sobě o ničem, v olympijským parku na Lipně sem zkoušel silničku na trenažéru max výkon sem tam taky měl slušnej (né jako Jára) ale o čem to je, když to udržíš 3 vteřiny a pak lehneš :-D

                      0 0
          • capo  

            Přesně jak púíše kemo, píchneš dynaplug s knotem rovnou s bombičkou a máš to opravený za řádově vteřiny. Čas stojí spíš to odhalit nějakej pomalej defekt když nestříká mlíko…

            0 0
            • AussigBiker  

              OK, ja tohe nepouzivam, pro me by 4 defekty byla hodivnova ztrata :D. Dekuji.

              0 0
              • capo  

                pro info http://www.bikeandride.cz/…a-megaknoty/. Tohle je asi nejvychytanější systém protože má rovnou tu možnost to při aplikaci knotu dofouknout (Jaro používá)

                Ale není to za 2 koruny jak klasická záplata, to je pravda :).

                0 0
                • AussigBiker  

                  :) Jojo, vim ze neco takovyho existuje, na HT jsem to vyresil Contikama ve verzi Protection, na fullu mam WTB Vigillante + Trailboss, ty snad s mym jezdenim nejdou pichnout, jedine riznout, no uvidm. A pak se uvidi, jak budu defektit na sterkoletu…

                  0 0
                  • jannk  

                    Dneska u bezdusich mluvili v cape epic streamu – rikali, ze Evropane byli nejaci pomali v pouzivani bezdusi, zpocatku jezdili cape epic s dusemi, protoze to v evrope v pohode stacilo – sice tu par nejakych kamenu mame, ale zadne trny a podobne veci na ktere se bezduse hodi nejvice.

                    0 0
                • tomxxx  

                  Levnější verze je sahmurai sword.

                  0 0
            • abel  

              tak vzhledem k tomu, jak často má defekty, to už musí umět líp než mechanik.

              0 0
    • Johny.Merida  

      Žhavé zprávy po 5.etape.

      0 0
    • TechDiver  

      A celkove… dva tymy, dva Cesi, prvni dve mista … to je hodne luxusni :)

      0 0
    • snas89  

      TVL KULHEC!:)

      dnes jeli teda neskutečně. Vypadá to, že se připravil letos fakt parádně.

      Koukal jsem a video zrovna od momentu, kdy za to vzali a trhli cannondale.

      Docela bych ho rád viděl na nějakým silničním závodě…třeba Roubaix.

      Hynek taky bomba.

      0 0
      • Johny.Merida  

        Taky jsem zrovna začal koukat když jeli spolu a pak je trhli… přišlo mi že Fumič toho má dost…Jára famozni a doufám že se Howi udrží až do konce.

        0 0
        • vitan  

          tak snad nějak podobně prožene i Nina:)

          0 0
          • perupe1205  

            Mel by se vykaslat na XCO a pomalu se zamerovat na XCM. Do toho clovek musi dozrat a myslim, ze pro neho ten cas nastal. V XCO ho uz zacinaji prohanet mlady dravci.

            0 0
            • mrofmoha  

              no to taky po olympiade v Tokiu udela… rekl bych..

              0 0
            • jonti  

              Vykaslat se na olympijsou hlavni disciplinu, kde patri k svetove spicce, kvuli o dost min zajimave a vyrazne hur placene discipline, kde by dominoval? Myslim, ze na to ma jeste minimalne 4 roky, ne li vic.

              0 0
              • snas89  

                +1

                navíc pořád platí, že i v XC patří mezi top v poli a umí se připravit a načasovat formu

                0 0
          • jonti  

            Az udelaji XC vic po rovine a na 4 hodiny, tak urcite.

            0 0
      • plzakj  

        Hmmm Jarda to jede na tom 40T prevodniku? To se nedivim, ze mu ostatni nestaci :-D

        0 0
        • mrofmoha  

          jede 38 oval.. 40t jel minuly rok.. byli s Ninem jediny kdo meli 40t.. letos ho asi Howard ukecal na 38 :D

          0 0
      • snas89  

        jaroslavkulhavy is the chuck norris of mtb racing

        :)

        0 0
        • plzakj  

          Tenhle mi taky pobavil :D “Kudos to @howardgrotts ,that he is able to hang on Jaro‘s wheel 

          0 0
    • Šakul  

      Už jsou záběry tě závodu, Jarda na špici a začíná se rozjíždět. Mazec 

      0 0
    • motacek  

      Jardu už asi nikdo nesesadí, ale Alban by měl zabrat, zdá se mi, že Hynka brzdí

      0 0
    • kemo  

      Jarda první, ale asi se změnilo celkové na druhém a třetím? Časy ještě nevidím, ale Lakatovi to nějak nejelo.

      0 0
    • snas89  

      Skoda. Hynkovi bych to pral na bednu. Smad se jeste zmacknou a daj to.

      A kulhec parada. Snad se to nejak neposere:) jinak spesl tam letos finalizuje nejaky vlastni mliko.

      0 0
      • mrofmoha  

        tak na ctvrtyho v celkovem poradi ma Hynek/Lakata 10min.. tak to snad bednu udelaji.. i kdyz stat se muze vsechno.. to je fakt.. a Ondra Fojtik je zpet na cele v masters :)

        0 0
      • kemo  

        To s tím mlíkem by mě vcelku zajímalo. Byl teď rozhovor, že defektil nejvíc ze všech, pak dali jiné mléko a je klid. Značky samozřejmě nezmiňoval.

        0 0
    • milan.v  

      Dneska jsem poprvé viděl celý live přenos, Jarda to drtí, podle projevu posledních etap to vypadá, že vyladěnou formu má hodně slušně, zajímalo by mě, jak by vypadal souboj s Ninem, to by byla slušná jízda…

      Hynek s Lakatou dneska to své odjeli, dali do toho všechno, ale na víc to nestačilo, to třetí místo snad bez problémů dotáhnou.

      Návrat Fojtíka v Masters do čela je zasloužený, prakticky celé to zatím vedli a nebýt jedné etapy, vedli by o parník, dva dál, takže to je spravedlivé… :o)

      0 0
      • Johny.Merida  

        A já doufám ze Kristián zitra zabere…moc jim na stříbro nechybí a Fumic se mi nezdá že by překypoval energií…tak budeme držet pěsti aby Jára nemusel řešit defekty a Hynkovi aby to frčelo.

        0 0
      • Namtos  

        Taky jsem viděl poprvé. A Jarda má formu i za Grottse, jak ho tlačil do kopce. Asi se nadře víc než si myslel…

        0 0
    • snas89  

      jak se vlastně na těch závodech řeší výroba žluťáků?

      Nebo jakokýchkoliv dresů pro vedoucí jezdce v kategoriích?

      0 0
    • elbeNJ  

      v kolik dneska a kde sledovat?

      0 0
    • TechDiver  

      Cape Epic @Cape Epic 25 Mar 08:38

      Manuel Fumic's turn to have a bad day. He's 30 seconds off the front bunch, which includes his partner Henrique Avancini #Untamed #CapeEpic #absacapeepic2018

      … to vypada slibne pro Jardu, ale hlavne pro Hynka v boji o druhe misto

      0 0
    • TechDiver  

      Cape Epic @Cape Epic 25 Mar 08:58

      Cannondale are 2m41s back from the leaders already … will they be able to stay on the podium #Untamed #CapeEpic #absacapeepic2018

      0 0
    • TechDiver  

      36 km obcerstvovacka = pulka zavodu

      0 0
    • Polka  

      Teď ukazovali jak Fumic nepěkně sundal Lakatu…nebo to byl Hynek?

      0 0
      • saxanajam  

        Ani jednoho, to byl někdo ze záložního týmu, říkali jeho jméno, ale hned jsem ho zapomněl…

        0 0
        • Polka  

          Ještěže tak, já tomu jménu pořádně nerozuměl.

          0 0
      • MiKED  

        Sestřelil, nechal ležet a hurá dál…

        0 0
        • saxanajam  

          Jo, taky mi přišlo, že neřekl ani sorry, natož aby se aspoň zeptal jestli je chlapík v poho, ale nasedl a upaloval dál. Přitom z těch záběrů mi připadlo, že to byla výhradně jeho chyba, takovej manévr á la Cavendish ve spurtu. No, cenu za fair play asi letos nezíská.

          0 0
          • MiKED  

            Ano, vypadalo to, že ho podsekl.

            0 0
            • motacek  

              Jsem se na to teď díval zpomaleně a vypadalo to jako úmyslné, jen asi Fumic nečekal, že se do toho tak zamotá. Dal bych to na nějakou přestupkovou komisi, to si profík nesmí dovolit.

              To že hned odjel aniž by se ho zeptal jestli žije, je prasárna a jen to vypovídá o tom, že to nebyla náhoda.

              0 0
              • MiKED  

                Nakonec dojel na karmu…

                0 0
                • motacek  

                  Pouze pichnul, to ale i hynek… ten Bishop na tom bude asi hůř

                  0 0
                  • MiKED  

                    Nebagatelizuju tu prasárnu.

                    0 0
                    • snas89  

                      nekoukal jsem na celej prenos, mate odkaz kde to je?

                      0 0
                      • Johny.Merida  

                        Taky me to zajima…psal jsem dole v diskuzi,ale nemůžu to najit.

                        0 0
                          • plzakj  

                            Cas 24:15 podle mne jasnej hit od Fumice.

                            0 0
                            • parischr  

                              Tak on ho vyloženě nabral..ale co tim získal?

                              0 0
                            • Johny.Merida  

                              No to byla hlavicka :-((

                              0 0
                            • snas89  

                              To je mazec!

                              Na ceste v ten moment žádná díra, nebo něco co by ho nutilo tak náhle změnit směr.

                              Ještě před nárazem je vidět nejdřív vidět pohyb hlavy a ramen a až pak teprve jde do střetu.

                              Za mě taky jasnej hit.

                              Ještě že za něma jel ten týpek s kamerou.

                              Tohle je podle mě na disciplinárku a doufám, že si to ukázkově vyžere.

                              Tohle nemá ve sportu co dělat.

                              0 0
                              • cook  

                                Na cestě nemusí být díra, je tam plno různých písků, v některým ti kolo zaplave a je hotovo. Jaký byl zrovna povrch není možné z kamery poznat.

                                0 0
                            • motacek  

                              to je úmyslny hit, ale nevím proč. Jestli si tam něco dříve řekli? Třeba se mu Bishop vysmál, že na Hynka s Lakatou nemá … I tak by ale měl udržet nervy na uzdě.

                              Já bych to přezkoumal a případně jej diskvalifikoval. Takové jednání nesmí procházet.

                              Snad to bude mít ještě dohru.

                              0 0
                            • MichaelSimek  

                              Ale prdlajs, nikdo by neudelal umyslnej hit takovejhle, tohle neni sprint finish. Fumic mel predni kolo moc blizko nebo vedle toho pred sebou, ten zmenil lajnu doprava a fumic musel nasledovat mozna trosku nedostatek koncentrace, trosku prebalancovano a sel doprava na bishopa, zadnej umysl v tom nebyl.

                              0 0
                              • Johny.Merida  

                                Jo a pak se ani neomluvim a nepodivam jestli ten,koho jsem sundal neni polamanej.....vid?

                                0 0
                                • MichaelSimek  

                                  To nerikam, nerikam ze to bylo ok vsechno, ale zadny umysl v tom nebyl, proste se stalo. On musel byt asi v tu chvilu uz dost ve stresu kvuli honce za 2. mistem a hynek vepredu a on byl asi celkem sestrelenej uz ze vcera. Tak proste tunelvision a asi mu nedoslo poradne co se stalo. Neomlouavm ho, ale zase neni treba z neho delat takovyho kokota.

                                  0 0
                              • Haryk  

                                Podle mě to umyslny bylo. Škoda, že takhle nesundal Bouhanniho, mohla být větší prca.

                                0 0
                                • Polka  

                                  Podivej se zpomalene na to video…je z nej jasne patrny, ze pricinou byl ten pred Fumicem, protoze mu udelal mysku doprava (kvuli pisku nebo necemu) a Fumic musel reagovat, sel taky doprava a vyvazoval ten uhyb telem i hlavou, ale uz to proste nedal a slozili se voba. Ani tam nebyl dotek ramene, jen ruky a rodlama se potkali viz. druhej obr.

                                  0 0
                                  • Haryk  

                                    No nevím. Moc košer mně to nepřijde.Možná, že vytekl, protože ho tenhle rezervní tým bzrdil…nevím.

                                    0 0
                              • sas  

                                Ty seš ale vodborník to se hnedka pozná :))))

                                0 0
                            • cook  

                              Jasná chyba Fumic, ale myslím, že né naschvál, není jednoduchý se celý týden soustředit a pořád sledovat cestu, na mžik vypneš, ten před tebou trochu uhnul ty hodíš myšku, kolo zaplave v písku víc než čekáš a je to, ale to nic nemění na tom, že stávat by se to nemělo.

                              0 0
                              • hovado_cz  

                                nemyslim, že to bylo neúmyslný měli mezi sebou aspoň metr potom ho Fumic vzal taranem :-)

                                0 0
                                • MichaelSimek  

                                  koukni se poradne na toho pred fumicem, jak to hodil doprava a fumic to tam musel taky poslat, zadnej umysl tam neni, nejsou to magori

                                  0 0
                                • cook  

                                  Jak to bylo ví jen Fumic, nejsem jeho fanoušek, jen se v současnosti kloním k verzi, že ten před ním trochu vyjel ze stopy, on jel zrovna na autopilota a zareagoval trošičku déle než měl a skončilo to tak jak to skončilo

                                  0 0
                                  • parischr  

                                    Ja furt marne hledam omluvu Bishopa…za to,ze se pripletl Fumicovi do toho nechteneho padu? .....nemate nekdo odkaz kde se omlouval?

                                    0 0
              • milan.v  

                Přesně, měla to být jen výchovná hlavička a byl z toho pád obou …

                Jak už tu padlo, možná měl pocit, že je brzdili ve prospěch svých týmových jedniček, možná tam bylo něco mimo kamery předtím.

                Exemplární trest pro tohoto chorvatského Němce…

                0 0
                • MichaelSimek  

                  A nebo to zadna konspiracni teorie nebyla a jak tu uz padlo, pred nim borec uhnul vpravo, fumic musel taky, pak to musel dobalancovat, prebalancoval trochu a sel na bishopa, padli. Ja nevim jaky vy mate drama ve svojich zavodech, ale bikeri profici takhle veci fakt neresi., ze vas to vubec napadne znamena ze je neco spatne

                  0 0
                  • milan.v  

                    Nevím, proč tu pořád dokola omíláš a vnucuješ svůj pohled na věc každému, kdo za tím vidí úmysl, to zaprvé.

                    Za druhé si nemyslím, že kdokoliv dobalancovává prudkým pohybem hlavou do strany.

                    0 0
                    • kubad  

                      to fakt si někdo může myslet , že ho úmyslně sestřelil? se prober

                      0 0
                    • MichaelSimek  

                      Nevnucuju pohled, argumentuju realitu. Kdo za tim vidi umysl vidi neco co tam neni, tak proc o tom nediskutovat ze, o tom forum je.

                      Dobalancovava se vsim co telo ma k dispozici, pokud sedis na sedle mas k dispozici prakticky akorat ramena, hlavu a lokte, zbytek leti s kolem. Takze i hlavou se dobalancovava.

                      0 0
                      • Singlespeed  

                        Kdyby trošku přibrzdil a necpal se tam přes mrtvoly, tak by se nic nestalo.

                        0 0
                        • MichaelSimek  

                          To asi jo, ale kdyz ti hori 2. misto a ses nasracky, tak se takova chyba stane. Krizej si kola profici v tour, takze i profici v maratonu si to daj.

                          0 0
                          • Johny.Merida  

                            Sorry jako, křížení kol a následný mechanismus pádu vypadá jinak… nemůžu si pomoct. Takhle padat nezaviněně jsem na kole ještě neviděl.

                            0 0
                            • MichaelSimek  

                              A co konkretne se ti na tom nezda, vzdyt je ten jezdec pred nim videt jak to hodil doprava presne pred tim nez fumic udelal to same, jen to prebalancoval trochu (mohl byt i pisek bo neco kvuli cemu ten pred nim uhnul). Nemuselo byt ani opravdovy krizeni, jen zareagoval na toho predsebou a bylo hotovo.

                              0 0
                              • Johny.Merida  

                                Prostě ta hlava.

                                0 0
                                • MichaelSimek  

                                  Imo proste prebalancoval. Ono hlavne hlavou sejmou bajkera je dost divna taktika, kdyz si to pustis zaber po zaberu tak se tou hlavou nemel ani sanci bishopa dotknout poradne a fumic spadnul o dost driv nez bishop, bishop uhejbal a pak spadnul.

                                  0 0
                  • plzakj  

                    Ted kdyz na to koukam znovu, tak je videt, jak tam ten borec pred nim zaplave kolama v pisku. Dost mozna si Fumic liznul.

                    0 0
      • plzakj  

        Myslim, ze to byl nekdo z jine dvojice. Fumic neni v 1. grupe

        0 0
    • MiKED  

      Doufejme, že to Hynek udrží.

      0 0
    • hovado_cz  

      tohle mě celkem rozsekalo :-)

      0 0
    • Luciano76  

      Nevíte prosím někdo, čím snímá ten jezdec na elektrokole tak krásné záběry bez roztřesení. Je jasné, že kamera je na hrudi, takže tam musí mít i gimball. Zajímalo by mně uchycení celé sestavy.

      0 0
    • saxanajam  

      Ty fole, teď ten záběr ze shora na tu vracečku z kopce – Jarouš zkušeně driftem, za to mlaďas si musel vycvaknout :-)

      0 0
    • jannk  

      sakra – Hynek ma neco s kolem

      0 0
    • Smazaný účet  

      Karma zafungovala… Cannondale v problémech.

      0 0
    • jannk  

      tak jo – jak s tak divam na uvodni anketu … jak meli hlasovat ti, co vedeli, ze se na bednu dostanou oba? :)

      0 0
    • l-e-t-o  

      Pěkné první dvě místa pro české závodníky :)

      0 0
    • Kupko  

      No hnusně Fumič sejmlu Hynka :-( ani ho nezajímalo co mu je jak ležel na zemi hlavně rychle nasednout na kolo a jet nesportovní chováni jako prase.

      0 0
      • milan.v  

        Bishopa

        0 0
      • Šakul  

        To nebyl Hynek, to bylo jejich béčko

        0 0
      • volyn  

        o co slo, neco tomu muselo predchazet, nebo mel blikanec?

        0 0
        • hovado_cz  

          I kdyby mi rekl ze je nejvetsi ****** pod sluncem, tak tohle je prostě na distanc

          0 0
          • parischr  

            …kdyby mu řekl cokoliv,tak je profík a má se tak chovat…a nic mu nebránilo pořešit si to někde bez očí jak chlapi…tohle je čistá srabárna…měli by z něj ted udělat exemplární příklad jak nemá vypadat sportovní chování…a podle toho i potrestat…

            0 0
            • mrofmoha  

              myslim, ze spolu s Bishopem jezdili v cannondalu pred nejakym casem.. tak treba maji nevyrizene ucty.. nebo rekl Bishop neco oskliveho o Merklove.. :) tak jako tak je to celkem prasarna, o tom zadna..

              0 0
            • hovado_cz  

              Vsak to sem psal :)

              0 0
      • creater  

        Vysvětlení od Fumice

        0 0
        • Smazaný účet  

          jak pravděpodobné by bylo prohlášení v opačném smyslu, tedy že ho sejmul schválně…ať už by byla skutečnost jakákoliv?

          0 0
          • Johny.Merida  

            Podle mne pád, kdy si škrtneš o zadni kolo,nebo se lekneš, vypadá jinak… můj názor..... a video jsem viděl snad 50×… pádů jsem za svůj život na kole viděl taky spoustu a nic se tomu nepodobalo . Já mám o Fumicovo vině a vysvětlení jasno.

            0 0
            • hovado_cz  

              Asi tak, za prvy nenapises “sundal sem toho ******” a za druhy jak píšeš nezaviněnej pád vypada jinak :-) jediný co asi něčekal, že pude na zem taky :-)

              0 0
              • MichaelSimek  

                Jak vypada nezavinenej pad, asi delas hodne naschval padu ze vis jak vypadaji co :)

                0 0
            • MichaelSimek  

              Tak se na to koukni po 51., on se nelekl ani neskrtl, ale mel prekrizeny kolo a zacal se vyhejbat asi i brzdit. Na instagramu je to ve slowmotion pekne, je do detailu videt co se stalo. Fumic jel o dost rychlejs vlevo 2 borci vpravo bishop. Pro fumice misto na predjeti tak to tam posle ale ten pravej centution to hodi hodne doprava, fumci musi taky, dostal se moc k bishopovy, dokonce je videt jak se loktem vyhejbat bishopovy (proc by to delal kdyz by ho chtel sestrelit, asi nikoho nesestrelis hlavou ale loktem by to slo, ale ten on macka k telu) jako counter vahu tam hodi hlavu, uleti mu predni kolo (davno pred tim nez zacne padat bishop) fumic zacne padat bishop zkousi jeste vyhnout ale fumic jde na nej bishop jde dolu

              0 0
              • parischr  

                S pravdou je to jako se svíčkovou,každej má tu svojí :)…viděl jsem to 52×…Fumic ho sundal “na hulváta”…dokonce to i přehnal a spadl taky.....neřešil následky a zachoval se tak silně nesportovně..­...nemusím si to pouštět znovu…nelíbí se mi to…

                0 0
                • MichaelSimek  

                  Měli byste někdy zajet na světový pohár a a pár zavodakama pokecat možná byste viděli že fakt není šance že by někdo udělal takový naschvál

                  0 0
                  • parischr  

                    …jak tomu zamezujou,že není šance? …a s kým,že se to na SP vykecáváš?

                    0 0
                    • MichaelSimek  

                      ja nikde nepsal o zamezovani, ja psal o sanci, pokud chces trollit tak musis zvednou pricku, pak zase muzeme diskutovat

                      0 0
                      • parischr  

                        Nechci trolit…jen tu hájíš Fumica,tak mě zajímá co Tě k tomu vede :) …to že by neměli šanci na tom videu Funic docela rázně popřel…

                        …neodpověděl jsi mi s jakýma závodákama si to na SP povídáš :(…odpovíš?

                        0 0
                        • MichaelSimek  

                          a pustil sis to v tom slowmotion, vzdyt je cela akce jasne videt co se stalo, i to ze se snazil „vyhnout“ bishopovy

                          anton cooper je tady lokal, potkavam ho casto, partnerka ho zna jeste kdyz byl malej capart

                          ben oliver (ted 2. v U23) stejne jako cooper, jen o neco min, ale zase jeho bratr craig (do lonska taky svetak) je ukecanej poradne

                          podobne i kiwi top zensky (kate fluker, samara sheppard, ex karen hanlen)

                          a mel jsem moznost pokecat s fontanou, gigerem, majou, kacou nash, sam gaze, tanjou zakelj, škarnou a byl jsem jako press/divak na nejakych 15 svetacich/MS…+ interakce na twitteru (kde mne pulka zavodniho pole followuje a ja je) a fb

                          0 0
                          • parischr  

                            Tak se mi jich,prosím, zeptej na toho Fumice…

                            0 0
                            • milan.v  

                              :-D

                              0 0
                            • MichaelSimek  

                              i se klidne zeptam, ale nemyslim ze i a ta parta tady by verila komukoliv ze to bylo nechteny, nebo se pletu a je realna sance ze by vas neco / nekdo presvedcil?

                              0 0
                              • parischr  

                                …nejdřív se,prosím,zeptej…a písni to klidně sem…

                                0 0
                                • MichaelSimek  

                                  no jelikoz zjevne nehodlas zmenit nazor at je to kdokoliv/cokoliv, tak to asi nema smysl ze?

                                  0 0
                                  • parischr  

                                    A ty by jsi ho změnil,kdyby Ti odpověděli opak?

                                    0 0
                                    • MichaelSimek  

                                      Ja jsem otevreny cemukoliv, jak jsem psal niz, ja nejsem Fumic fanousek, naopak. Pokud nekdo z tech topovych zavodniku napise ze to Fumic udelal naschval, tak me to urcite nahloda, jelikoz ho znaji lip jak ja. Zatim co jsem videl to nikdo nerekl, ale par jich reklo opak ze to byla nehoda a podporilo Fumice.

                                      0 0
                  • Feďa  

                    „Měli byste někdy zajet na světový pohár a a pár zavodakama pokecat možná byste viděli že fakt není šance že by někdo udělal takový naschvál“

                    JK na MTBS:

                    „Nikdo na vás nikde nečeká, třeba kluci z Cannondalu útočili i na občerstvovačkách… Když soupeři vidí, že máš problém, snaží se toho využít a odjet.“

                    0 0
                    • MichaelSimek  

                      To je závod, nikdo na nikoho cekat nebude, nezastavit na obcerstvovacce je mohlo stat vic nez tam zautocit, risk vs reward. Nema to nic spolecneho s tim nekoho umyslne sejmout.

                      0 0
              • motacek  

                A teď tu o karkulce :-)

                0 0
              • jaja01  

                co takhle neresit jak probehl stret, ale to, co po nem nasledovalo?

                pokud nekoho sundam vlastni vinou (coz tedy i dle vysvetleni fumice chyba byla, ze si strejchnul o kolo jezdce pred nim), tak nenaskocim na bika a nejedu bez jakehokoliv pohledu na obet dal, jako to fumic udelal … rozhodne bych se staral, jak je na tom ten druhy, je to myslim prirozene

                z toho jak se naopak fumic zachoval mi vychazi zaver, ze to udelal schvalne, nevim z jakeho vztekleho duvodu

                0 0
                • MichaelSimek  

                  nebo fumic videl ze je tam kameraman a ze u nej zastavil a pomuze, tak jel zpet bojovat o 2. misto…ja bych taky zastavil a zeptal se a vsechno, kdyz jsem to videl tak jsem z fumice taky radost nemel, ale vyvozovat z toho ze to bylo naschval je dost velky skok

                  0 0
                  • jaja01  

                    pro me je to jasne, jak prubeh padu, tak dej po nem … z meho pohledu jasny blikanec a umyslne srazeni … s primhourenim obou oci minimalne neomluvitelne nesportovni chovani a neucta k souperi

                    0 0
        • abel  

          hmm… nejsem moc kovanej v angličtině (kdyžtak mě opravte), ale nevidím tam náznak omluvy, že ho sundal – jestli úmyslně nebo ne, není úplně podstatný. ale zřejmě reaguje na nějaký nadávky, tak se cítí ukřivděně.

          0 0
          • MichaelSimek  

            Taky bych se necítil nejlip kdyby se proti mě strhla smršť komentářů za něco co jsem neudělal

            0 0
            • MiKED  

              ano, třeba neudělal to, že by se jakkoliv pokusil pomoct tomu, koho sestřelil, pomoci… rychlá kontrola kola a hurá pryč, byť tam ten chudák ležel…

              0 0
              • milan.v  

                A já ho i slyšel, jak mu není úplně nejlépe…

                0 0
              • MichaelSimek  

                souhlas a za to at si komenty slize, ale jedna vec je to a druha vec je nekoho umyslne sestrelit, to je jina liga

                0 0
                • milan.v  

                  On ho ale nechtěl sejmout, on mu chtěl dát výchovný políček…

                  0 0
                • MiKED  

                  Sorry, ale i kdybych pracoval s hypotézou, že šlo o pouhý reflex (může být) a strhl řídítka na stranu, jeho následné chování (nezájem o Bishopa) nemá omluvu.

                  0 0
                  • MichaelSimek  

                    vsak ja souhlasim, ale porad je jina liga nekoho umyslne sejmout a srazit nekoho tim ze sam padam a pak se neomluvit / nezajimat…ja nejsem zadnej fumic fan jak to muze vypadat, ja tu dvojku fumic/fontana uz delsi dobu nejak extra nemusim, ale to ze by fumic umyslne srazil bishopa jsem nemohl nechat jen tak, to se proste nestalo

                    0 0
                    • MiKED  
                      • Pane řidiči, tady jste srazil pana Nováka a následně bez pomoci ujel.
                      • Já to neudělal schválně, vyhýbal jsem se kotěti na cestě.
                      • Ale zkontroloval jste, jestli nemáte podřený lak a odjel.
                      • Když já spěchal do práce.
                      0 0
                      • parischr  

                        +1 :))

                        0 0
                      • MichaelSimek  

                        je dost velky rozdil oproti

                        Ja nováka videl a tak jsem to namiril na nej a sejmul ho plnou rychlosti

                        nemyslis?

                        0 0
                        • MiKED  

                          IMHO pro Nováka to na věci moc nemění…

                          0 0
                          • MichaelSimek  

                            takze v tom rozdil nevidis jo?

                            0 0
                            • MiKED  

                              Z pohledu Fumice bezpochyby.

                              Z pohledu Bishopa už ne tak velký – „sestřelil mě schválně, nechal mě tam ležet a ujel“ vs. „omylem mě sestřelil, ale pak mě tam nechal letět a ujel“.

                              0 0
                              • MichaelSimek  

                                nevim, asi mame na svet jiny pohled…pokud me nekdo naschval oprasi a pokud jsem jenom soucasti jeho nehody, tak at se omluvi nebo ne je porad pro me velky rozdil

                                0 0
                                • abel  

                                  jenže on se neomluvil ani v jednom případě:-) a vůči Bishopovi je viník stále Fumic, ikdyby ho srazil nechtěně.

                                  0 0
                                  • MichaelSimek  

                                    a vsak ja se o tom nehadam, jenom rikam ze srazit nekoho umyslne a nehodou je hodne velkej rozdil, aspon v mojich kruzich

                                    0 0
                                    • abel  

                                      takže chápu to správně, že v tvojich kruzích se za nechtěnou nehodu neomlouváte?

                                      protože Fumic se jen vymlouvá, že si taky udělal bebí, tak co ho votravujou. ale třeba se Bishopovi omluvil někde v cíli…

                                      0 0
                                      • AussigBiker  

                                        Na tom videu je videt, jak kdyz Fumic vstal, tak neco krinkul smerem k Bishopovi a jeste pokynul rukou. Predpokladam, ze to byla omluva. Takze to neni tak, ze by ho sejmul a odjel. Navic jak sam psal – videl, ze tam dojizdej ostatni, co Bishopa zvednou :)

                                        0 0
                                      • MichaelSimek  

                                        Ctes vubec ty prispevky co pisu? Nebo jim nerozumis?

                                        To omlouvani/neom­louvani jsem odzacatku kritizoval. Co rikam je ze je rozdil mit nehodu a padnout protoze nekdo jiny ma nehodu…oproti tomu kdyz te nekdo naschval sestreli, pro me je to tak diametralne odlisne, ze ani nechapu o cem tahle cast vlakna je .

                                        0 0
                                        • Petr L2  

                                          Na to, že nechápeš o čem to je, o tom diskutuješ docela zdatně. To se musí nechat :-)

                                          0 0
                                          • MichaelSimek  

                                            Muzes me poradit u ceho nechapu o cem to je? At se polepsim…

                                            0 0
                                            • krabica  

                                              Ser na to, tady půlka lidí nechápe psaný text a druhá půlka trolí…

                                              0 0
                                            • motacek  

                                              To bys měl vědět ty u čeho nechápeš o čem to je. Psal jsi to o příspěvek výše :-)

                                              0 0
                                              • kubad  

                                                když to vemu jaká debata tu bylo kolem Sagana, taky tak 50/50 že ho sundal, a nakonec realita?

                                                osobně nevěřím tomu že by někdo na takové úrovni šel do rizika že se při takovém manévru sám zraní a odepíše sezonu

                                                0 0
                                              • MichaelSimek  

                                                Nj

                                                0 0
                                            • Petr L2  

                                              Nevím co poradit, sám jsi to napsal …

                                              0 0
                      • hovado_cz  

                        +1

                        0 0
            • Pessinger  

              Sundal ho a ještě se zachoval jak prase :-/ karma si ho najde jako Cava:-)

              0 0
    • snas89  

      tyyy vole:)

      takova dama a dala epic:)

      0 0
    • plzakj  

      Dnesni etapa https://youtu.be/fmBDFSViNqQ

      0 0
      • MiKED  

        Krásný kus techniky.

        0 0
      • snas89  

        Zajímavý je, že dost velká část peletonu vozí právě ty rotor kliky.

        0 0
        • plzakj  

          Wattmetry?

          0 0
          • snas89  

            jj, ale přijde mi zajímavý, že šahají právě po těch rotorech a ne těch sram klikách s watmetrem.

            0 0
        • hovado_cz  

          Mě spíš překvapily ty úzký řidla :-)

          0 0
          • milan.v  

            Mám úplně stejná.

            0 0
          • MiKED  

            700 mm je úzký? Neřeknu, kdyby jezdil 580, ale 700?

            0 0
            • blue.sun  

              Tak dneska, když každý druhý tahá pomalu osmistovky, je jim asi 700 málo…

              0 0
            • hovado_cz  

              tak ja vozim 720 a oproti Jardovi sem skoro hobit :-)

              0 0
              • jonti  

                Zkus jet 30 km/h po rovine, idealne proti vetru, v lehkem terenu, a budes rad za uzsi riditka

                0 0
                • hovado_cz  

                  Kdybych chtel lamat rychlostni rekordy na rovine tak si poridim silnicku :-) nehlede na to, ze jsem POUZE podotkl, ze me to prekvapilo. Ne, že bych chtel mistra sveta, viteze Epicu a olympiady prescedcovat o mym svetonazoru :-D

                  0 0
                • hovado_cz  

                  Btw, když je třeba a de to tak se stejně jezdí “úzkej” :-)

                  0 0
              • mrofmoha  

                no jo, jenomze ty si hovado..

                :))) sorry, ja to tak nemyslel samozrejme :)

                0 0
                • hovado_cz  

                  Se neomlouvej :-) za prvy to chapu a za druhy kdybych byl outlocitnej tak nemam takovejhle nickname :-)

                  0 0
    • Doyle  

      Neví někdo, na jakém přesně e-biku jel ten borec s tou kamerou? Díky.

      0 0
      • blue.sun  

        Myslím, že na začátku někde říkali, že je to něco od Bulls, ale stoprocentně to nebude zrovna sériovka. To by s nimi moc dlouho nevydržel, když ty asistují jen do 25 km/h. Tohle musela být trošku nadupanější verze.

        0 0
        • mrofmoha  

          museli to od lonskeho roku trochu vytunit… Loni si ten e-biker s kamerou stezoval, ze ho Jarda nekolikrat utrhnul na rovince a pak si ho musel dojizdet v kopci :)

          0 0
          • blue.sun  

            Jestli je to něco jako nedávno testovali někde na netu s 500W příkonem a maximálkou až 50 km/h, pak už by ho neutrhl nikdo.

            0 0
          • hovado_cz  

            Loni meli focuse bolda s moznosti instalace 2 baterii (tusim) :)

            0 0
            • okam_z_brna  

              To se mi moc nezdá. Každej rok to dělá Stefan sahm co jezdil za bulls a pořád s nima má nějaký smlouvy. Pochybuju, že by jezdil na něčem jiným než bulls

              0 0
    • Mylda  

      Dnešní zajímavý rozhovor s Jardou Kulhavým (Diváci chtějí vidět krev, každý by měl za chyby platit, ale ne v takovém extrému):

      https://video.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.